Arama sonuçları: *

1. C

30.000 TL altında alınabilecek en iyi laptop nedir

max 30k bütçem vardır bu fiyata alınabilecek en iyi laptop
  2. C

Bilgisayarım ne kadar darboğaz yapıyor bunu nasıl engelleyebilirim

eyw reis tavsiyen için sağol
  3. C

Bilgisayarım ne kadar darboğaz yapıyor bunu nasıl engelleyebilirim

Bilgisayar Parçalarım İntel H55 turbox İntel Xeon x3470 Gigabyte rx 570 4gb 8 gb ram Kingston Bilgisayarımda darboğaz varmı , varsa nasıl çözebilirim , max fps yi nasıl alabilirim
  4. C

İşlemciye overclock yapmadan güçlendirme

Merhaba arkadaşlar işlemcime overclock yapmadan performansını artırmak mümkünmüdür (eğer overclock oluyorsa nasıl yaparım) Sistemim İntel Xeon x3470 rx 570 İntel turbox h55 ram 8 gb marka ve hız değerleri bilinmiyor
  5. C

Steam den oyun açınca bilgisayar yeniden başlatılıyor

merhabalar arkadaşlar steamdan oyun açmaya çalıştığımda bilgisayar kendini yeniden başlatıyor ama lol ve valorant açınca böyle bir şey olmuyor bilgisayarı formatladım tekrar denedim değişen bir şey olmadı sistemim i5 650 rx 570 8 gb ram intel h55 anakart 500 watt platon psu
  6. C

RTX 4060 mı RX6750 XT mi

Nasıl yani fps olarak daha fazlamı veriyor birde 4060 da dlss desteği fln var ya daha iyi bir ekran kartı olmazmı
  7. C

RTX 4060 mı RX6750 XT mi

neden 6750xt olduğunu 4060 la karşılastırarak anlatırmısınız
  8. C

RTX 4060 mı RX6750 XT mi

Merhaba arkadaşlar bu zamanda rtx4060 mı daha iyi rx6750 xt mi Yeni gelen teknolojileri göz önüne alırsak hangi ekran kartı daha iyi Bu yaz kendime 25k civarları pc almayı planlıyorum arkadaşlarıma itopyadan 1 2 sistem gösterdim(Efe Uygaç Proteus) ve (Planet Axıs) bunları alma bunlarda darboğaz...
Top Bottom