Arama sonuçları: *

1. F

🔥İndirim MSI G272QPF E2 27" 1 ms 2K Pivot IPS 180 Hz 7.999TL

Yeni versiyonu değilde eski versiyonu var bende FM oynarken habire görüntü kayıyor maçları izlemek eziyet. Gosting mı deniyor bilmiyorum. Alacak olan yeni versiyonu bir arastirsa iyi olur
  2. F

Topladığım bilgisayar olmuş mu

Abiciğim tam olarak hangi oyunları oynamak istediğini de yazarsan bu işten anlayan kişiler ona göre yorum yapar.
  3. F

Goat 6 hakkında fikre ihtiyacım var

Arkadaşlar bir süre önce vatan bilgisayardan goat 6 sistemi satın aldım. Kredi kartı taksitle aldığım için 79 bin tl yi buldu. Bilgisayar bana çok fazla açıkcası. Bannerlord tarzı oyunlardan öteye gitmiyorum. Sistemi cimride toplamak istediğimde 103 bin tlyi vatanda toplamak istediğimde 108 bin...
  4. F

❌İndirim Bitti! RGB Mousepad vergiyle 2 dolar

aksam gordum sabaha alırım demiştim := nasip
  5. F

Aliexpress ilk alışveriş konuları ya belirtilsin ya da konu açılmasın

Bir "ilk hesap ikonu" yapılabilirmiş :)
  6. F

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z11 Mekanik Klavye 428TL

bende sipariş verdim. umarım ışıklı mışıklı güzel bir klavyede böyle indirime girer.
  7. F

🔥İndirim AMAZON.COM.TR 200/80 LİRA Kupon

Ne ara bitti
  8. F

cpu sıcaklık ve fan kullanım sorunu

resimlerde görüleceği üzere sıcaklık 97 derece fan kullanımı %66. oysa bios ayarlarında ve afterburn ayarlarında 90 dereceyi geçince fan %100 olsun diyor. ayarları değişsemde değişen bir şey olmuyor. neyi hatalı yapıyorum
  9. F

Yardım Nvidia Geforce Experience 0x0003 Hatası ile karşılaşıyorum

Deneyeceğim teşekkür ederim
  10. F

Yardım Nvidia Geforce Experience 0x0003 Hatası ile karşılaşıyorum

evet yıllardır bende de aynı sorun var. yeni bilgisayar aldım baslangıçta çalıştı sonra yine durdu...
  11. F

Çözüldü✓ 2k 27 inç min 144hz IPS panel monitör tavsiyesi

Ben aldım. Standı çok iyi. Görüntü güzel. Yeni aldığım için memnuniyet konusunda çok bir şey diyemem ama bu butcelerde alınacak en iyisi gibi.
  12. F

Bu sistemi alıyorum (Son çağrı)

Taksit yapabilseydim goat 6 satardım sana :)
  13. F

Counter-Strike2 Ping Sorunu

Aynı sorun bende de var. 200mbit hız dosya indirirken 22mb/sn ama CS 2 de ping 160. Ping in hızla alakası mı yok başka bir şey mi anlamadım
  14. F

Casper laptop kullananlara soruyorum

Yıllar önce yaşadığım tecrübeler neticesinde bir daha asla almam dediğim bir laptop markası. Güncel deneyimleri olan arkadaşların yorumları daha geçerli olacaktır.
  15. F

superlight 2 4519 lira

Cehaletimin kusuruna bakmayın bir şey soracağım. Bu 5000 lira fiyatı olan mouse tam olarak ne yapıyor. Hangi özelliği bu paraların verilmesine neden oluyor.
  16. F

40000TL yatırım tavsiyesi.

Bir tavsiye olarak değilde bir tecrübe olarak şunu söylemek istiyorum, hiç bir platformda hepimiz beraber kazanamayiz. Sonuçta ne hisse ne başka bir şey elle tutulur yenebilir bir şey üretmiyor, yani para basmıyor. Var olan paranın el değiştirmesini sağlıyor. Dolayısı ile birileri kar elde ederken...
  17. F

!!!!! PC HOCASI GOAT V4 SİSTEMLER GELDİ !!! (7 ADET)

RTX 4080 SUPER sistemin tüm özellikleri - 69.669 TL 40 ADET Intel Core i7 14700F Soket 1700 14.Nesil 2.1GHz 33MB Önbellek 10nm İşlemci ASUS PRIME Z790M-PLUS INTEL Soket 1700 DDR5 7200MHz (O.C.) M.2 Anakart Crucial 32GB (2x16GB) Pro DDR5 5600MHz CL46 1.1V PC Ram KIOXIA Exceria PLUS G3 1TB NVMe...
  18. F

Twisted minds firması hakkında

Herkese iyi günler dilerim. Şok marketlere gelen twisted minds marka oyuncu koltuğu aldım. Aydınlatması bozuldu. Firmaya ulaşmaya çalışıyorum. İnternette onlarca ürünü satılıyor ancak kendileri ortada yok gibi yada ben bulamıyorum. Firma hakkınca bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
  19. F

Aliexpress 287 TL kulaklık

Kasım indiriminde 15 liraya aldım 86 lira da vergi kesmislerdi. İlk şarja taktigimda şarj almadı. Bozuk diye kenara atmıştım. Sonra tekrar şarja takıp Sabaha kadar bekledigimde şarj oldu. Çok geç şarj alıyor. Onun dışında şarj süresi 3-4 saat gibi bir şey. Bu hali ile benim işimi görüyor. Bu...
Top Bottom