Arama sonuçları: *

1. L

Laptobun RAM'ini yükseltmeli miyim?

senin yaşadığın şey bendede aynı,bende anlamıyorum.
  2. L

Ram çok bir fark yaratmaz valorant işlemci oyunudur.
  3. L

Valorant için FPS Paketi Mesela örnek vereyim daha fazla fps ve daha az input lag için Valorantı High Priority alıyor.ve gereksiz servisler kapanıyor.
  4. L

Valorant genellikle 1GB Ram kullanır. performans ayarı yaparsanız daha fazla fps alabilirsiniz. https://www.mediafire.com/file/svzcracn95tgtvg/Valorant+E8A2+FPS+Pack+-+By+BareFox.zip/file FPS Ayarı yapmadan önce restore point oluşturmayı unutmayın :D
  5. L

Lutfen acill yardım edin mouse takılıyor

Bilgisayarınızın BIOS ayarlarını kontrol ederek USB portlarının gücünü ve performansını ayarlayabilirsiniz. Ancak BIOS ayarlarını değiştirmek, bilgisayarınızın çalışmasını etkileyebileceğinden dikkatli olun. eğer biosta bir sorun yoksa oyunda oluyorsa oyun klavye,mouse ayarlarını varsayılana...
  6. L

Kasanın içerisine tükürük kaçtı

HOCAM NAPTINIZ TAMAM TÜKÜRÜK ANLARIM AMA BALGAMLI NASILLL :D :D :D
  7. L

Bu hdd iyi midir? öneriniz?

Güzel :D Rpmiden dolayı fazla ses çıkartabilir ama mükemmel bir ürün. alıcaksanız alabilirsiniz :)
  8. L

CS 2 için nasıl bir sistem almalıyım?

Selam :D Minimum gereksimler bu: CPU: Intel® Core™ i5 750 or higher (4 hardware CPU threads RAM: 8 GB VIDEO CARD: Video card must be 1 GB or more and should be a DirectX 11-compatible with support for Shader Model 5.0 DEDICATED VIDEO RAM: 1 GB PIXEL SHADER: 5.0 VERTEX SHADER: 5.0 OS: Windows®...
  9. L

Valorant ses geç işliyor

Bendede aynı sorun var valorant bu sorunu farketti 2 saat önce 19:30 gibi düzelticekler yakında grup sohbeti sıkıntısız ama otomatikteyse sıkıntı yok.çok gıcık bir şey 2 aydır senin dediğin gibi kullanıyorum
Top Bottom