Arama sonuçları: *

1. A

Yardım Pc açılırken ekran kartı full fan çalışıyor

Anakart TUF B450M-PRO GAMING
  2. A

Başlarken ki hızını ayarlayamıyoruz başladıktan sonrasını ayarlayabiliyoruz
  3. A

ilk 7,8 saniye şifre ekranı gelmeden 1,2 sn önce kesiliyor
  4. A

Pc açılırken ekran kartı full fan çalışıyor ve gece vakti açtığım zaman pc yi tüm evde yankılanıyor fan sesi ve aşırı rahatsız ediyor çözümü nedir Ekran Kartım Msi GeForce RTX 2070 TRI FROZR
  5. A

Arka stop sürtme lekesi

Beyler Aracın sol arka stop lambasını sürttüm peder görmemesi lazım nasıl çıkar veya göze batmaması için ne yapabilirim
  6. A

peugeot rifter 2022 kitleyince 4lü yanıyor

Araç yokuşlarda gaz yemiyor ıkına ıkına çıkıyor şehir içi yakıt tüketimi çok fazla 1723407409 3008 öneririm onun yerine
  7. A

peugeot rifter 2022 kitleyince 4lü yanıyor

peugeot rifter 2022 aracımda 2. Kez kitleyince 4 lüler 1 dakika boyunca hızlıca yanıp sönüyor nedeni nedir (Alarm deil)
  8. A

ARMOURY CRATE Windows 10da neden hata veriyor

eyvallah hocam çok teşekür ederim
  9. A

şerit led+ram rgb leri için
  10. A

Geçen sene windows11 kullanıyodum ARMOURY CRATE sorunsuz çalışıyordu windows 10 na geçince aygıt bulunamadı gibi hatalar ve uygulamada aşırı fazla donmalar ve kapanmalar yaşadım 1722014693 Bir çözümü varmı veya alternatif programlar varmı
  11. A

Yardım İşlemcim bu kadar ısınması normal mi zarar veririmi AMD 5 3600

fanı sorunsuz takılı 2 hafta önce değişti termal macun 1722009852 laptopa sıvı soğutma takılır mı sence hocam dikkatli okumanı öneririm
  12. A

Yardım İşlemcim bu kadar ısınması normal mi zarar veririmi AMD 5 3600

İşlemcime overclock yaptım 3600 mhzden 4200 mhzye çıkardım voltajı 1.1 den 1.2 ye çıkardım boşta70 75 arasında geziyor forza gibi oyunlarda 100zü buluyor 106 107 dereceye gelince pc kapanıyor 1, 2 hafta sıvı soğutucu alana kadar böyle kullansam bir sorun olurmu
  13. A

Hangi Direnci Kullanmalıyım

Ben Lego Bir Araca 2 tane 5mm Kırmızı led taktım 3.7 w pil var Hangi Direnci Kullanmam Gerek
  14. A

Mavi Ekran PC Oyunda Mavi Ekran Veriyo

Termal Macunu 3 hafta önce mx 4 ile yeniledim OCCT yükleniyo birazdan yaparım testi 1712105498 Testi Yaptım OCCTden Direk Psu Testi olarak yaptım İşlemci 111 gördü kapattım direk
  15. A

yük altındayken evet
  16. A

Ekran Kartım GeForce RTX 2070 TRI FROZR İşlemcim Ryzen 5 3600 Power supply 650W Oyunlarda Zorladığım Zaman Mesala Minecraftta Shader açtığım zaman ilk önce kasadan ince bi çınlama geliyo1,2 dk sonra mavi ekran atıyor sıcaklıklarda normal işlemci 85, 90 ekran kartı 75,80 derece
  17. A

RTX3060 Ekran kartı dar boğaz yaparmı

RTX3060 12GB Amd Ryzen 5 3600 DAR BOĞAZ YAPARMI ?
  18. A

PUBG hesabı ban yermi

Banlı Hesaba girdim ana hesabım ban yermi
  19. A

Pugb Mobil Banlı Hesaba girdim ana hesabım ban yermi

Pugb Mobile Banlı Hesaba girdim ana hesabım ban yermi
Top Bottom