Arama sonuçları: *

1. B

ekranda siyah siyah çıkıp duran garip şeyler

1712267270 kapattıkm denicem teşekkür ederim
  2. B

işlemcim çok ısınıyo

işlemci yazmışım pardon macun 1712267153 ve geçen farklı bi işlemci taktım kullanamdığım sorun ondada var yine fazla ısınıyo
  3. B

işlemcim çok ısınıyo

1 sene filan oldu taktırılı sorun yoktu daha yeni olmaya başladı macun da en son Arctic mx-4 kullandım 1712267024 farklı bi işlemci alıp tekrar denicem format atıp ama sıvı kaybı yok kontrol ettim iyice sorunsuz çalışıyor gibi
  4. B

işlemcim çok ısınıyo

evet takılmasında bi sorun yok ztn sinirimi bozan da bu nasıl ısınıyo masaüstünde bile 80 derece pc ztn böyle bi soun yoktu bir den başladı ısınmaya yoksa taktırdığımdan beri ısınmıyodu normaldi 1712266800 3 haftadır filan tamire götürmeye fırsatım olmadı ve güvenebilceğim bi yer bulamadım
  5. B

işlemcim çok ısınıyo

pardon kusura bakma unutmuşum yazmayı AMD Ryzen 7 5800X 3.8GHz-4.7GHz 8 Çekirdek Corsair H150 RGB, 3600mm, 3 x SP120 RGB Fan, Sıvı İşlemci Soğutucusu GeForce RTX™ 3060 GAMING Z TRIO ekran kartı TUF GAMING B550-PLUS anakart
  6. B

işlemcim çok ısınıyo

son zamanlarda işelmcim çok ısınıyo. pc kapandı ve sıcaklık uyarısı verdi kontrol ettiğim de işlemcim boş ekranda bile 75 80 oyunlarda direk 100 ve üstüne çıktığını gördüm. termal macunum yeni değişti ve ondan sonra tekrar tekrar değiştirdim sürekli farklı marka ama bi işe yaramadı sıvı soğutmam...
  7. B

ekranda siyah siyah çıkıp duran garip şeyler

ASUS TUF Gaming VG279QM Monitörüm var ekranda sürekli böyle şeyler çıkıyo sadace google de ama başka masaüstü ve oyunlarda böyle bi sorun yok her şeyi denedim çözmedim yardımcı olurmusunuz?
Top Bottom