Arama sonuçları: *

1. T

Hangi monitörü almalıyım

Merhaba arkadaşlar, Daha önce ASUS ROG Strix XG259QN model monitörü kullanmıştım ve çok memnundum. Şimdi tekrar almayı düşünüyorum, ancak bu monitörün yeni bir versiyonu çıkmış . Her şey aynı gibi duruyor, ancak fiyatı daha uygun yeni modelin. Aradaki farkı anlamadım. Acaba tecrübesi olan biri...
  2. T

MSI B650 Gaming Plus USB 3.0 portları PC'nin donmasına neden oluyor

14 gün doldu ya satıcıyla değişim için iletişime geçtim ama bakalım yardımcı olacaklar mı bilmiyorum
  3. T

Evet hocam daha önce benimde başıma gelmişti bu durum buna dikkat ettim hatta montajdan kaynaklı bir hata olabilir diye söküp tekrar kurdum ama bir şey değişmedi
  4. T

evet farklı biçok sürüm denedim olmadı tüm driverler güncel
  5. T

Merhaba, Bilgisayarımı yeni topladım MSI B650 Gaming Plus anakartım var. Özellikle oyun oynadığımda USB 3.0 portlarına takılı olan klavye ve fare donmaya başlıyor ve tüm PC donuyor, takılmalar yaşıyor. Oyunu kapatsam da PC donmaya devam ediyor. Diğer portları kullandığımda hiçbir sorun...
  6. T

DDR5 sistem de donma sorunu

Güç kaynağı da eski bilgisayarımda sorunsuz çalışıyordu 1713627314 G.SKILL Flare X5... https://www.amazon.com.tr/dp/B0BYWB3ZXF?ref=ppx_pop_mob_ap_share Bu ram den aldım geldi taktım ama maalesef sorun devam etti. Farklı bi ekran kartı ile denedim olmadı Win 11 Win 10 İkisini de ikişer defa...
  7. T

Evet hocam bende de vardı bu sorunu ram'leri alıştırırken keşfettim 1713488466 Bilgisayarı ilk kurduğumda 1 ve 3 slot'a taktım hiç açılmamıştı 2 ve 4'e taktığımda açıldı. Şimdi biosu güncelledikten sonra belki bir şeyler değişmiştir deneyeceğim. Biosların betama düz mü olduğunu nasıl...
  8. T

Hocam AMD 7000 serisi işlemcilerde kötü bir bellek kontrolcü kullanmış bu sorunların kaynağı bu gibi gözüküyor. Bakalım yeni remler ile çözeceğiz inşallah Sizin sisteminizde geç açılma gibi bir problem de var mı
  9. T

Merhaba, yeni bir sistem topladım. O kadar para verdim ancak donma sorunu yaşıyorum. Bütün hevesim kırıldı. RAM'lerden şüpheleniyorum. RAM'ler XMP Anakart uyumluluk listesinde olsa da XMP 7000 serisi işlemcilerle sorun yaşadığını düşünüyorum. Ancak tuhaf bir durum var. Bazen hiç donmuyor, hiçbir...
  10. T

7800x3d xmp ram sorunu

Merhaba 7800x3d sistem topladım ama ramlar uyumsuzluk yapıyor. sistem arada donuyor xmp kapattığımda düzeldi gibi görünüyor şimdilik. Amazon.com.tr bu ramı almıştım anakartım msı b650 gaming plus destek sayfasında ram uyumluluk listesinde olsada xmp ram olduğundan işlemci kaynaklı uyumsuzluk...
  11. T

intel xmp RAM sipariş etmişim 7800X3D sistemde sorunu yaşar mıyım

Ram modelini yazdığımda birebir çıktı, içim rahatladı. Teşekkürler hocam. 1712875929 ama aslında hala ramleri deiğiştirmek için zamanım var daha iyi önerileriniz varsa alabilirim
  12. T

intel xmp RAM sipariş etmişim 7800X3D sistemde sorunu yaşar mıyım

Merhaba, Konuya tam hakim olmadan XMP RAM siparişi verdim. XMP RAM kullanımı sorun yaratabilir mi, iade etmeli miyim yoksa sorunsuz kullanabilir miyim? RAM: Amazon Linki Anakart: N11 Linki İşlemci: Amazon Linki 7000 serisi işlemcilerde bu konuda sorun yaşayanlar var galiba ama yeterli...
  13. T

7900x için DeepCool LS720 SE 360mm yeterli olur mu

7800x3d yi daha çok beğeniyorum şimdilik sadece oyun oynayacağım sırf ilerde daha iyi işlemci lazım olur ihtimali için 7900x kadar ısınan bi işlemci almak mantıklı mı
  14. T

7900x için DeepCool LS720 SE 360mm yeterli olur mu

7900x için DeepCool LS720 SE 360mm yeterli olur mu 7800x3d alacaktım ama belki oyun dışında bişeyler yaparım diye 7900x e yöneldim ama bununda tdp değeri 170 çok yüksek geldi 7800x3d ile serin serin takılmakda cezbedici siz olsanız ne yapardınız
  15. T

7800x3d sistem topladım parçalar uyumlu mu ve boş kasa öneririmisniz

arkadaşlar bu iki soğutucu arasında hangisini tercih etmeliyim LT720 nin fanları daha kaliteli diye okudum ama emin olamadım...
  16. T

2K monitörüm var hocam 1080p yazık olur bu sisteme 1712324247 tam aradığım kasa olabilir
  17. T

evet hocam zaten elimde var şimdilik idare eder ilerde satıp 4000 serisi yada o zamana çıkarsa 5000 serisi bir şey düşünürüm
  18. T

hazır sistemleri inceledim ama biçok site parçaları özeliştirmeye izin veriyor ama tamamen çıkarmaya izin vermiyor. ekrankartını çıkarabilsem bile psu suz hazır kasa biraz zoriş . bu arada https://inventus.com.tr/ güvenilir mi daha önce alışveriş yaptınız mı ben yeni görüyorum
  19. T

cevaplar için teşekürler hocam güç kaynağım bu https://www.hepsiburada.com/fsp-hydro-hg2-850-850w-80-gold-atx-power-supply-13-5-cm-fanli-moduler-kablolu-p-HBCV000057WUOX?magaza=Core%20Bilgisayar ekrankartı ve güçkaynağı elimde var bu yüzden hazır sistemlere bulaşmıyorum kendim toplamak daha...
  20. T

İşlemci: AMD Ryzen 7 7800X3D Anakart: MSI B650 Gaming Plus Soğutucu: DeepCool LS720 SE Sıvı Soğutucu 360mm Depolama: Samsung 980 PRO NVMe M.2, 1 TB SSD RAM: G.Skill 32GB(2x16) TZ5 Neo RGB EXPO 6400mhz Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti (şu an içinbunu kualanacağım), NVIDIA GeForce RTX 4070...
Top Bottom