Arama sonuçları: *

1. F

Yardım Rampage Drop Plus Driver Sorunu

Hocam aygıtlardan kulaklığı kaldırıp, kabloyu çıkar tak yapıp denermisin ben böyle çözmüştüm
  2. F

SteelSeries Arctis Nova 7X yüksek ses problemi

Merhaba arkadaşlar. SteelSeries Arctis Nova 7X Wireless kulaklığımla alakalı yüksek ses problemi yaşıyorum. Bilgisayarla birlikte kulaklığımı da açtığımda kulaklıktan gelen ses seviyesi çok yüksek oluyor, sağ alttaki Windows ses kontrolcüsü ne kadar kısılsa da işe yaramıyor. Fakat donglı çıkar...
  3. F

Nova 7 wireless alınır mı?

Ben bir ay gibi bir süre kullandım. Kulaklık çok rahattı bu konuda bir çekincen olmasın, ses konusuna gelirsek uygulamasından volume limiti kaldırınca beni tatmin etmişti müzik dinlerken, oyun oynarken, internette bir sürü ekolayzer ayarı var yada isteğine göre ayar yapabilirsin baya ayrıntılı...
  4. F

Cpu fan pwm ayarı çalışmıyor

Anakartım MSI b450 tomahawk max , işlemci fanını cpu fan kısmına taktığımda fan pwm ayarı çalışmıyor sürekli sabit en yüksek değerde dönüyor. Daha önce bu sorunu yaşayan var mı ?
  5. F

Steelseries Arctis Nova 4 Yüksek ses sorunu

öyle hocam bende nova7x var zaten, aynı sorun deli etti artık , bağlantı problemi de yaşamaya başladım, yazılımı komple kaldırdım düzelmedi , artık neyse sorun :unsure:
  6. F

ben mail attım kulaklığı sıfırlamamı falan istediler, düzelmezse aldığınız yere garantiye verin dediler. Yazılımını komple pc den kaldırdım gene aynı problem , sorun yazılımdada değil artık ürünler mi arızalı bilmiyorum. Bağlantı problemleride yaşamaya başladım ben.
  7. F

Nova 7 wireless kulaklik alinir mi

evet arada kopma oluyor birde , Pc yi her açtığımda dongle tak çıkar yapmazsam çok yüksek ses veriyor, Bu yazılımlamı alakalı bilmiyorum aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var, Ama sorunsuz kullananlarda var,
  8. F

Nova 7 wireless kulaklik alinir mi

Bence kulaklık güzel her işini görecek seviyede yeterli fakat benim arada bağlantı problemim v.b problemler oluyor .
  9. F

Bir çözüme ulaşabildin mi ? Aynı sorunu nova 7x ile yaşıyorum çok canımı sıkıyor.
  10. F

Nova 7x yüksek ses sorunu

Bilgisayarla birlikte kulaklığımı açtığımda kulaklıktan gelen ses seviyesi aşırı fazla oluyor ve windows üzerinden ses seviyesini değiştirsemde etki etmiyor , dongeli çıkartıp takmadan sorun düzelmiyor, artık çok can sıkmaya başladı, bu sorunu başka yaşayan varmı varsa çözüme ulaşabildiyse...
  11. F

malesef dediğnizi yapsamda sorun düzelmedi tak çıkar yapmak zorundayım çoğu zaman çok can sıkıyor
  12. F

tamamdır hocam deneyeceğim.
  13. F

Aynı sorunu nova 7x ile yaşıyorum yüksek sesli olduğunda windows üzerinden ses açma, kısmada yapamıyorum , sendede aynı durum var mı? gerçekten çok can sıkıcı, sürekli dungle tak çıkar yapmak zorunda kalıyorum.
  14. F

G Pro X Lightspeed v G733 v Arctis Nova 7

Ben 2 gündür nova 7x kullanıyorum sesi beni tatmin etti , müzik ve oyun için , fakat üstteki bandı kafamı acıtıyor anlamadığım şekilde , incelemelere baktığımda genelde kulaklığın en önde olduğu yer konforu , önceki kulaklığımda üst tarafta sünger olduğu için mi böyle geldi bilmiyorum.
  15. F

steelserıes nova7 alınır mı

Bluetooth ile kullanırken ses seviyesi yeterli mi ? peki, bazı insanlar bilgisayarda yazılımdan sınırlamayı kapatarak ses artsada telefonda sesin çok az geldiğini söylüyorlar , birde tiz seslerin kulağı rahatsız edicek seviyede olduğundan bahsediyorlar. Sen ne düşünüyorsun ?
  16. F

steelserıes nova7 alınır mı

Bende uzun süredir araştırıyorum ama hala karar veremedim, Bir kısım insan var çok beğeniyorlar fakat bir kısımda kesinlikle bulaşılmaz sesi çok az kötü v.b yorumlar yapıyor. Varsa kullanan arkadaşlar yazabilir mi ?
  17. F

4000 liraya kulaklık önerisi?

Bende barracuda x ve steelseries nova 7 arasında kaldım, nova 7 de ses çok az diyorlar galiba barracuda alıcam
  18. F

Razer Barracuda x 2022 mi? Razer Blackshark v2 pro mu ?

Kulaklığı Film izlemek , müzik dinlemek ve oyun oynamak için almak istiyorum. Yani Tüm ihtiyacımı ortalama düzeyde karşılaması için hangisini tercih etmeliyim ? v2 pronun oyun konusunda çok iyi olduğunu ama müzik konusunda zayıf olduğunu okudum birkaç konuda yardımınızı bekliyorum.
  19. F

Cpu fan / Pump fan, fan ayarı yapılmıyor

Yakın zamanda kule tipi bir soğutucu aldım. Montajını yaptıktan sonra fanların sistem boşta olmasına rağmen full RPM de döndüğünü fark ettim. Sonra bios üzerinden ayar yapmak için girdim fakat yaptığım değişiklikleri uygulamıyor, bende soğutucuyu cpu fan yerine system fana taktım. Burda ayar...
  20. F

Yeni kule tipi fanım çalışmasına rağmen CPU Fan 0 gözüküyor

Dostum aynı sorunu şuan ben yaşıyorum. Acaba sorunu çözebildin mi ? Ne yaptın
Top Bottom