Arama sonuçları: *

1. R

Ryzen 5 3600 mü? Ryzen 5 5500 mü? Lütfen yardım.

5500 kullanıyorum. arkadaşımda 3600 vardı çoğu oyunda benzer fpsleri alıyoruz ama o valo cs gibi islemci yüklü oyunlarda daha iyi fpsler alıyordu ayrıca nedendir bilmiyorum onun bilgisayarının açılıp kapanması tarayıcıya giriş çıkışlar hep daha soft geliyordu kendi pcme göre. zaten 5600...
  2. R

38-40 Bin TL arasına monitör klavye dahil sistem önerisi

ilk heyecan farkı diyebiliriz sanırsam :D daha önce 2k 27de oynamadığınızı düşünüyorum eminim yine çok büyük bi heyecan katıcaktır o monitör..
  3. R

rica ederim hocam. şimdiden hayırlı olsun fıstık gibi setup olucak :)
  4. R

Sıvısı içinde ve boruları monte edilmiş halde geliyor. Deepcoolun sevdiğim şöyle bir özelliği daha var sıvı soğutmalarında emniyet valfi yani sistemde olası bi fazla basınçta suyu tahliye edip bilgisayarı koruyabilen bi sistemi var. Universal olduğu için çoğu sokete uyuyor. Kullanım kılavuzu...
  5. R

Fark olur hocam. Hava soğutma kullandığınız zaman işlemcideki ısı kasa içine dağılıyor etrafındaki parçaları da ısıtıyor. Sıvı soğutma aldığı sıcak havayı komple dışarı atıyor hem de bahsettiğin soğutma 1700tl hocam 300 500 olsa hadi neyse. Tavsiyem kesinlikle alınabiliyosa sıvı soğutma. Ve evet...
  6. R

gülü seveceksen dikenine katlanıcaksın hocam :D ayda yılda bir yerinden oynayacak o monitör diyorsan eğer sorun değil taşırsın hele ki araban varsa daha ne. ama haftada 1 değişimden filan bahsediyorsan sıkıntı. sadece 27 icin de değil tüm masaüstü monitörler icin geçerli. büküp katlayıp kasa...
  7. R

2024 Yılında 6700XT Almak

güncel değil eğer olurda yarı fiyatına alırsın çok ihtiyacın vardır eyvallah ama 0 parasını haketmez suan. 6700 xt alacagına 7600 xt al birbirlerine yakın kartlar ama 7600 cok daha güncel ve ileriye dönük mesela.
  8. R

2024 Yılında 6700XT Almak

değil hocam.
  9. R

2500TL WİRELESS KULAKLIK ÖNERİSİ

Asus TUF Gaming H3 Kablosuz
  10. R

Canavar Gaming Monitör Lazım

fpsci iseniz ultrawide a vereceginiz paraya 24 inc 240hz almanızı tavsiye ederim hocam. https://pckolik.com/tr/products-detail/aoc-238-24g2ze-240-hz-05-ms-freesync-premium-full-hd-ips-gaming-monitor?ref=akakce&v=1.33.8 bunun gibi bişey mesela
  11. R

bu site güvenilirmidir?

kesinlikle güvenilir değil. linke tıkladıgım anda kaspersky antivirüs bir sürü tehdit algıladı uzak durun lütfen. 1718574887 kullanacaksan fitgirl ün kendi sitesini kullan bu işin piri onlar
  12. R

dedigim gibi hocam sisteme itopyadan sadece depolama ekleyin ki 500ü cıkarıp satmayla ugrasmanıza gerek kalmaz. sıvı soğutucu ve rami dışarıdan sipariş edin. ayrıca hayır masaüstü monitörleri kutulama yapmadan taşımak hiç kolay olmaz kaldı ki öyle laptop gibi minik seyler de değiller. kocaman...
  13. R

hocam biraz fanteziye kaçtığını söyleyebilirim. nasıl bir şey için istediğinizi bilmiyorum ama rekabetçi oyunlarda randıman vereceğini sanmıyorum daha çok manzaralara baka baka oynayacğınız hikaye oyunları, izleyeceğiniz dizi filmlerde muhteşem olabilir. tamamen sizin seçiminize ve kullanım...
  14. R

gözünüz direk 2kya alışsın hocam kullanacaksanız herşeyi 2kda kullanın kaldı ki neden daha düşük çözünürlük isteyesiniz daha yükseğini elde edebiliyorken ? :D 1080p 24inc e hayrandım 27inc 2kyı görünce neler yasadıgımı anlatmama gerek yok sanırsam hocam :D ayrıca 27 inc monitörde 1080p...
  15. R

Kasa, psu ve sıvı soğutma önerisi

kart 220w islemci 120w geri kalanlarla da ortalama 400e tamamlasanız 650w bile yeterli olucakken 750w hayli hayli yeter. ki psuyu olabildiğince yüksek alın ileride upgrade yapmak isterseniz handikap oluşturmaz. iyi forumlar
  16. R

yapmayın hocam 7800xtli 2k canavarı sisteme niye fullhd daha uzun ömürlü olsun sistemden randıman alamaz ki
  17. R

max 2500 liraya kadar 1 tb m2ssd önerisi

anakartın ne pcie 3.0 mı arıyorsun 4.0 mı eğer 3se mld nin 1 tblıgı var 2kya
  18. R

30 aşırı yorar. 24 kullanıyorum 27 kullanan arkadaşımda cs oynayayım dedim yüzüm gözüm ağrıdı 27 ideal. suan bağlantıdaki ürün bayağı uygun. bundan sonra en ucuz 9kdan baslıyor bi düsün derim. 1718545344 linki ekleyemedim ama kasa kodu bu ViewSonic VX2780J-2K 27" 1 ms QHD FreeSync IPS
  19. R

0TL- 10000TL Telefon önerisi

https://www.idefix.com/poco-c65-256-gb-8-gb-ram-siyah-cep-telefonu-poco-turkiye-garantili-p-2682739?vendorId=2175&utm_source=akakce&utm_medium=cpc&v=1.96...
  20. R

laptoptan cıkarıp kasaya mı takıcaksın yoksa elinde var değerlendirmek mi istiyosun anlamadım. ama sata için kasada yer vardır illaki.
Top Bottom