Arama sonuçları: *

1. S

alınır mı sizce bu sistem arkadaşlar

hocam o psunun güvenlik önlemleri az. verimlilik olarak güzel ama bi elektrik kesintisinde sıkıntı oluşturabilecek cinsten
  2. S

IPS vs VA hangisi daha iyidir?

hocam monitöre kendi gözlerinizle canlı canlı bakmadığınız sürece aradaki farkı göremezsiniz. ips monitörler va monitörlerden 3-4k daha pahalı ama fiyatına kesinlikle değiyor. ilerde pişman olmamak için ips almanızı öneririm.
  3. S

alınır mı sizce bu sistem arkadaşlar

yerinde olsam bu bütçede rx 7900gre li bir sistem kurardım. fakat illa nvidia olsun istiyorsan kasayı ve psuyu değişmeni öneririm. o psu pekte tercih edilmeyen kalitesiz bir psu 750w gold olması gözünüzü boyamasın
  4. S

IPS vs VA hangisi daha iyidir?

hocam lgnin ips monitörlerinden şaşmayın. lg almayacaksanız bile ipsten şaşmayın
  5. S

Acer Nitro 16 AN16-41 hakkında merak edilen sorular

hocam o nasıl kampanyaymış ya laptopun asıl fiyatı 43k zaten. kaç k dan indirmişte kampanya yapmış vatan😃
  6. S

oyunda ses problem olmaz zaten kulaklık takacağım, internette felan gezerken fanlardan hiç ses gelmiyorsa direk alacağım. laptopu baştan aşağı inceledim ve herhangi kötü özelliğe rastlamadım. bu arada 4070 modeli hangi siteden hangi satıcıdan almıştınız? ben de almak için bakmıştım ama...
  7. S

tamamdır teşekkür ederim
  8. S

oyun esnasında fan sesi sıkıntı olmaz kulaklık takacağımdan dolayı, günlük işlerde internette gezinme için sormuştum ben. fanlar kapalıyken işlemci günlük kullanımda 55-60 dereceyi geçmesin yeterli benim için 1715248553 birde amd laptop işlemcileri undervolt edilmiyor diye okumuştum siz...
  9. S

peki ben sıvı metali kendim alıp sürsem sıkıntı olmaz değil mi? laptop mümkün olduğunca soğuk çalışssın istiyorum fan seslerine karşı takıntım var😃
  10. S

benim için en önemli olanı undervolt edilebilmesiydi, pcyi sabit bir yerde kullanmayacağım için laptop almak zorundayım ki aynı 43klık bir sistemle performans açısından öyle aman aman bir fark yokmuş benchmark kanallarından baktıgım kadarıyla. max 7-8 fps oynuyor her oyunda.
  11. S

Gaming gen elite 4060ti nasıldır?

aman hocam parana yazık etme, 40kya 1400p'de 5-6 sene performanstan gram kayıp vermeyeceğin amd sistem kurarsın pcde yapacağın şey sadece oyunsa, grafik tasarımı felan yapmayacaksan direk amdye yönel
  12. S

Acer Nitro 16 AN16-41-R08s Ryzen 7 7840HS NVIDIA 4060 140W model bir laptop almayı düşünüyorum, bilgisayarı biraz inceledim fakat cevaba kavuşmayan birkaç sorum kaldı. Aynı modeli kullanan bir arkadaş sorularıma cevap verebilir mi? 1- İşlemci ve ekran kartı undervolt edilebiliyor mu, BIOS...
  13. S

"Warzone" için kulaklık önerisi

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00SAYCVTQ/ref=ox_sc_saved_image_3?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1 bunu alabilirsiniz youtubede incelemeleri mevcut
  14. S

ryzen 5 7600 ve rx 7900 gre ekran kartlı sistem nasıldır

rm850x a kategorisiymiş hocam single rail başlığı altında, rm850x alacağım. bari en iyisi olsun
  15. S

valla sizde haklısınız hocam ama madem bütçeyi psu için aşıyoruz bari en iyisi olsun da sonra uğraşıp durmayalım 2-3k her neyse giriyor maalesef😀 1714822108 o zaman ben bunu alayım hocam, pcyi patlatma korkusuyla kullanacağıma sağlam bir psu alırım uzun yıllar kullanırım
  16. S

gold sertifikalı almamı önerdiler hocam corsair segmentinin en iyisiymiş sanırım
  17. S

high power hakkında pekte iyi yorumlar okumadım hocam yabancılar hep şikayetçi 1714821767 hocam peki msi gl serisi mi önerirsiniz yoksa corsair rm serisi mi
  18. S

yani hocam 850w psu abartı olur diye düşünmüştüm. sapphire resmi sitesinde 700w psu önermiş. 850w psu sistem için daha rahat olur derseniz sizin dediğinizi alabilirim
  19. S

hocam bu haftaki incehesabın gaming gecesi indirimini bekleyeceğim, orda iyi bir psu bulursam alacağım. eğer iyi bir psu indirime girmezse de cv650 yeterli olursa cv650 alacağım. abartı bir psu alsam bile bu tarzda az güç çeken bir sistem için işe yarayacağını düşünmüyorum. max 500w çekiyor...
  20. S

yok hocam zaten hazır sistemlere falan kesinlikle bulaşmayacağım, ekran kartı ve cpu dışında herşeyi çöp koyuyorlar bizim masum insanımızda fiyatı piyasanın altında sisteme sazan gibi atlayıp alıyorlar, sanki adamlar o normalden 4-5 bin tl ucuza sistemi babalarının hayrına veriyorlar😀 yani psu...
Top Bottom