Arama sonuçları: *

• Users: alipak
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

0 2.El karısık c toplama bütce tolam 10k

Merhaba arkadaşlar 2.el 0 karısık PC almak ıstıyorum uzay sistem kurmayı planlıyorum bir de boş yere kasaya para vermek istemiyorum. Şu an elimde A520 anakart ve SSD var. R5 3600 ve RX6600 sistem kurmayı planlıyorum sizce mantıklı mı PSU RAM var bir de. Yani RX6600'lerde yazılımsal sıkıntı...
  2. A

10K bütce ile 2.el kasa tavsiye

Merhaba arkadaşlar en fazla 10k bütce ile cs2 PUBG gibi oyunları ortalama ayarlarda açacak aksa arıyorum. 2.elde nelere dikkat etmeliyim tavsiyeleriniz felan nelerdim şimdiden teşekkürler
  3. A

2300tl max günlük kullanım için ayakkabı

Günlük kullanım için sağlam, şık, rahat ayakkabı arıyorum. Biliyorum bu fiyata fazla bir şey beklenmez ama 2300 TL'ye kadar ayakkabı tavsiyeniz var mıdır?
  4. A

ranch simulator işlemci kullanımı &10 geçmiyor

merhaba fotoda göründüğü gibi ekran kartı & 99 kullanıyor işleci fakat %10 larda geziyor ve fps 25 30 u geçmiyor. sistemimi apu 5 5600g normalmi bu kadar düşük fps almam işlemci kullanmıyor hiç.
  5. A

Leptop a uygun şarj aleti

Arkadaşlar fotograftakilete uygun sarz aleti hangilerini uygun fiyatlı önerir misiniz?
  6. A

dh 55tc anakart xeon x3440 işlemci icin 2.el ekran kartı

Başlıktaki sisteme uygun ekran kartı arıyom arkadaşlar cs valo 60 fps verse yeter 300w psum var ekran kartında ek güç giriş olmassa iyi olur 2.el önerebileceginiz link atsanız çok iyi olur şimdiden teşşekürler
  7. A

dh55tc anakart yükseltme tavsiye

dh55tc anakarta sahip eski bi sistemim var. 2. bi sistem olsun diye işlemci ve ekran kartı değiştirmek isterim. CS bile oynayabilsem yeter suan 30 fps aldıgım icin yükseltmek istiyorum suan i5 650 işlemci takılı ekran kartı olarakda geforce 210 takılı bunları bu anakarta max ne yapabilirim 2.el...
  8. A

max 10k bütce sistem tavsiyesi apuda dahil

bütcem max 10k bütcem var ets csgo gta5 gibi oyunlar 60 fps gibi sabit oynatan bilr bilgisayar alıcam yeğenime cok para vermek istemiyorum apu 5 5600g gibi sistemlerde olur önerirseniz cok sevinirim
  9. A

İnternetimde proxy (vpn) açık ama kapatamıyorum

merhaba arkadaşlar metin2 oynuyorum gecelerde oyuna girim dedim hata verdi. Desteğe yazdığımda vpn proxy yazılımınızı kapatıp giriş yapın burdan vpn ile giriş yapmayı deniyorsunuz dedi. Bende heryeri kurcaladım bulamadım sonra bana bi site attılar ip adresini yazınca fotograftakı gibi vpn acık...
  10. A

Yardım İşlemci pinim yamuk mu?

Arkadaslar hafif bi yamuklukvar gibi napıcam acaba anakarta taksam otursa sıkıntı olurmu 1682522879 Ilk 2 pin yamuk gibi arkadaslar
  11. A

asus dsl-ac51 crc+100k

merhaba arkadaşlar 2 kafta once modemim ısıkları normal yanıyorken ınt gidiyordu yeniden başlatınca sorun sorun 1 saat felan çözülüyordu modemi garantiye yolladım değişim yaptılar fakat aynı sorun var bi önceki finware kurdum yine aynı idarelik modem kullanıyorum onda sıkıntı yok en son crc...
  12. A

Asus dsl-ac51 bütün ışıklar yanıyor ama internet yok

Merhaba 1 ay once modemde ışıklar yanmasına ragmen internete girmiyordu bizde teknik servise gönderdik baska modemle idare ettik sonra daha bugün degisim yaptilar aldım modemi taktim ve yine ayni sorum var işıklar yaniyor ne wifi de nede lan olarak giremiyorum ucret iadesi yapıyolarmı kronik...
  13. A

Vatan R5 5600 kule tipi soğutucu tavsiyesi

Arkadaslar vatana gidicem kasam corsair spec delta r5 5600 icin f/p kule tipi soğutucu hangisi almalıyım söylermisiniz
  14. A

Gta 5 anlık kara donmaları neden oluyor

Sistemim nvidia geforce rtx 3060ti ryzen 5600 olmadına ragmen oyunu oynayamıyorum dalgalanmalar oluyor birden islemci ve gpu kullanım degerleri düşüp geri çıkıyor fps sabitledim yine aynı neden yapıyor bunu
  15. A

Memtest ram hata veriyor

Merhaba arkadaşlar sistemi 2 3 gün oldu alalı sorunlarım hala bitmiyor pckolik.com a ulaşamıyorum.normalde xmp açıkken mavi ekran veriyodu sonra frenkans ayarlarini autodan 35.33 cekince mavi ekran hatası kalktı sonra battlefield1 de oyun hata verdi sonra memtestw soktum rami fotoda görundüğü...
  16. A

Yeni pc ekran kartı driver yükleyince mavi ekran

Merhaba arkadaşlar pckolik den aldığım yeni sisteme windows kurup driver yükledim sonra bu mavi ekran hatasını verdi.müsteri hizmetlerine daha ulaşamadım.2 3 kere windowsu yeniden kurdum ama yine 1 2 dakika donra yine mavi ekran veriyor driverı kurunca.biosda xmp kapayınca hata vermedi ama ram...
  17. A

xmp açınca mavi ekran sorunu

merhaba arkadaşlar önceki konumda yeni aldığım pcye ekran kartı drivenı kurduğumda mavi ekran veriyordu ben ekran kartında sorun var zannetim sonra xmpyi kapatınca sorun düzeldi gibi şuan daha vermedi ama galiba ramlerin mhzleri cok düşük ne yapmalıyım neyde arıza var pc daha yeni alındı kasa
  18. A

Ekran kartı driverini yükleyince hata veriyor

Merhaba arkadaşlar pcyi yeninaldım ve eindows kurdum sonra ekran kartı driverini kurunca fotograftaki hatayı veriyor pcyi hemen actım driveri eski sürüme yükledim fotodaki yani suan driver yok suan çalışıyor ben napacam yardım Ekran kartım 3060ti
  19. A

Yeni pc mavi ekran veriyor

Arkadaşlar pc yeni grldim windows kurduk actım ekran kartı driverini yükledim sonra mavi ekran verdi sonra kendisi otomatik yeniden başlattı sonra yine verdi neden oluyor acaba bilen varmıdır
  20. A

Ekran kartı güc kablosu nasıl takılır

Arkadaslar fotografta göründüğü gibi tsktım dogrumu çentik aşagı geldi öbür türlü girmiyor bide montaj nasıl yapılacagını açıklayan kağıtta sol tarafa 2 li bolüm gelmesi lağzım diyor oda olmuyor dogrumu
Top Bottom