Arama sonuçları: *

1. D

GAMİNG KULAKLIK ÖNERİSİ

1000TL civarında bütçem var. Kablolu gaming kulaklık alacağım rekabetçi oyunlarda çok bir iddiam yok sadece kaliteli ses almam yeterli. Mikrofonunun da çok dandik olmamasını istiyorum. 1000tl'ye gaming kulaklık önerebilecek var mı?
  2. D

[GÜNCEL] Shark 7A özelleştirme tavsiyesi

Ben de bunu almayı düşünüyorum Lexar ARES 6000mhz cl30 alacağım gibi duruyor daha kesin karar vermedim.
  3. D

İşlemci Soğutucu - DF DC360 alınır mı?

Önerebileceğin var mıdır acaba 2k 3k arasında? 1713211739 Bilmediğimden soruyorum tam olarak neyden dolayı soğutucular hakkında pek bilgim yok da bu şekilde dümdüz bakınca 360mm 240'tan daha büyük daha iyi soğutur diye düşünüyorum tabii ki de yanlış olabilir ama senin söylediğinin daha iyi...
  4. D

İşlemci Soğutucu - DF DC360 alınır mı?

Almak istediğim sistemde soğutucu seçenekleri resimde gördüğünüz gibi. Hava soğutma yeterli olur diyorlar ancak ben ilerde işlemcimi ve ekran kartımı değiştirdiğimde soğutmayı değiştirmek zorunda kalmak istemiyorum. Şuanki alacağım sistem Ryzen 5 7500f ve RTX 4070 Super içeriyor. İlerde...
  5. D

Asus tuf vg27aqml1a alınır mı (260hz)

Alınır gibi duruyor. Ben de 2 gündür buna bakıyorum almak için bu fiyata bu özelliklere sahip başka bir monitör yok zaten. İncelemelere falan baktığımda sorun yaşayan 1-2 kişi gördüm onlar dışında herkes beğenmiş. Şu anda en ucuza satan siteden 100 TL fazla verip Vatan'da vade farksız 3 taksit...
  6. D

SİNERJİ RONARK ÖZELLEŞTİRME

10-15k ayırabilirim monitör için.
  7. D

Sistemi 2K monitörle birlikte kullanmak istiyorum zaten. 2K monitör önerin var mı? Tam olarak nasıl bir monitör sistemi istediğime ben de karar veremedim ama kesinlikle 2 ekran kullanacağım 2. ekranımın kesinlikle pivot olmasını istiyorum. Bir ekran 2K IPS 144+Hz bir ekran 1080p 240+Hz mi olsa...
  8. D

45'e kadar zorlayabilirim. Daha fazla zorlayamam monitör de alacağımdan dolayı. 1712589565 Bu sistemi gördüm işlemciyi 7600'e yükselttiğimde zorunlu soğutucu verdiğinden dolayı almak istemedim. 7500f yeterli olur mu?
  9. D

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-ronark-ryzen-5-7600-16gb-1tb-nvme-m2-ssd-gigabyte-geforce-windforce-3x-oc-12gb-rtx4070-super-oyun-bilgisayari-p-47582 Arkadaşlar bu sistemi alacağım. Yapacağım tek yükseltme ram'i 2x16 yapmak olacak. Bu seçeneklerdeki RAM'ler nasıldır sizce alınır mı? Stok...
Top Bottom