Arama sonuçları: *

1. SelahattinBingöl__

MOUSE önerisi istiyorum

Merhaba arkadaşlar logitech G MX518 Gaming Mouse almayı düşünüyorum benim için görüntü yada ışıklı olmasının herhangi bir önemi yok sizce bunu almalımıyım yoksa 200-250 TL bandında daha iyisi varmı?
  2. SelahattinBingöl__

MSİ mouse macro atayamıyorum

Merhaba arkadaşlar, MSİ gm11 model mouse var. Fakat bu mouse macro atayamıyorum kendi dragon programından da denedim bulamadım başka programı varmı yardımcı olursanız sevinirim.
  3. SelahattinBingöl__

RYZEN 5 3600 Boşta 65 derece!!!

Arkadaşlar iyi akşamlar. Konu başlığında göründüğü üzere işlemci biosda auto ayarlarda 64 derecelerde geziyor. Fakat t6 ultra soğutucum var ve kasam corsair spect delta. Sizce ne yapmam gerek. NOT 38 ÇEKTİĞİMDE ise 47-50 derecelerde geziyor
  4. SelahattinBingöl__

Arkadaşlar bu mouse nasıl sizce?

Başlıktada olduğunu gibi bu ürün nasıldır* MSI Clutch GM11 Gaming Mouse 129TL
  5. SelahattinBingöl__

Mouse Önerileriniz nelerdir?

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar, max 200tlye kadar mouse önerilerinizi bekliyorum. Not: elimin uzunluğu 19-20cm büyük ve geniş.
  6. SelahattinBingöl__

Arkadaşlar bu kulaklık hakkında düşüncelerinizi belirtirmisiniz

Herkese merhaba arkadaşlar, https://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/rampage-rm-k12-manly-siyah-7-1-surround-usb-rgb-isik-efektli-gaming-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik_pdp_587633758 bu ürün hakkında fikirlerinizi belirtirseniz beni mutlu edersiniz, şimdiden teşekkürler.
  7. SelahattinBingöl__

DA Sistem Ekran Kartı eğiklik var sorun olur mu?

Arkadaşlar DA sistem ekran kartı fotoğraflarda ki gibi eğiklik var ben çok sorun olacağını sanmıyorum ama tam olarak da monitörüm yok kontrol edemedim ,çalışmasında ise dışarıdan bakıldığında hiçbir sıkıntı görmedim. Yine de size sormak istedim yorumlarınızı bekliyorum
  8. SelahattinBingöl__

Ryzen 3600 fanı T6 ultra

Arkadaşlar öncelikle iyi geceler. Donanım Arşivi Sistem-2 satın aldım ve yanında forum da gördüğüm T6 ultra soğutucusunu alacağım. termal macununu kaliteli almam gerekir mi?
  9. SelahattinBingöl__

Hayırlı Olsun

Arkadaşlar 3-4 yıldır hayalini kurduğum yeni sistemin şuan siparişini verdim. Bunu da sizinle paylaşmak istedim, inşallah sizde istediğiniz bilgisayarı alırsınız. DA, Abdullah reis ve Donanım Arşiv Forumu'na çok teşekkür ederim :) :)
  10. SelahattinBingöl__

Fiyat performans144Hz curved Monitör tavsiyeleri istiyorum

Arkadaşlar 24.inç 144hz curved ucuz monitör tavsiyeleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler.
Top Bottom