Arama sonuçları: *

1. erysngl

Çözüldü✓ 2 telefon 1 rehber lütfen yardım

iki telefonda aynı Google hesabı ya da hangi marka telefon iste örneğin Samsung ise Samsung Account hesabını kullandığı için bilgileri senkronize ediyordur. Ya hesapları kaldımanınız gerekir ya da senkronizasyonu kapatmanız.
  2. erysngl

Yardım Acer Nitro 5 için soğutucu önerisi

Acer Nitro 5 I7-12700H işlemcili Oyunucu bilgisayarı oyunlarda yükteyken işlemci anlık olarak 92 derecelere çıkabiliyor genel olarak 88 - 90 arası çalışıyor. İşlemcinin daha serin çalışması için Soğutucu Stant almak istiyorum, önerileriniz nelerdir...
  3. erysngl

Çözüldü✓ Acer Nitro 5 AN515-58-71SD Gaming Notebook Max Ram Kapasitesi nedir?

Mevcut 16GB ram var ddr5 32gb ram eklemesi 48GB olur mu?
  4. erysngl

Çözüldü✓ Acer Nitro 5 AN515-58-71SD Gaming Notebook Max Ram Kapasitesi nedir?

Acer Nitro 5 AN515-58-71SD Gaming Notebook Kullanmaktayım Acer Türkiye Servisini arayıp sorduğumda MAX 32GB Ram kapasitesi olduğunu söylediler, Kutu içinden çıkan kullanım kılavuzunda da MAX 32GB yazıyor fakat Windows üzerinden kontrol ettiğimde MAX 256 GB yazmakta gerçek değeri nedir...
  5. erysngl

RGB'li Ram + RGB'siz Ram uyumlu çalışır mı ?

MHz ve CL değerleri aynı olursa sorunsuz çalışacaktır.
  6. erysngl

Yardım 30.000 - 35.000 TL arasi En iyi oyuncu Dizüstü bilgisayar önerisi

Merhaba, 30.000 ~ 35.000₺ civarında Büteçe ile alınabilecek en iyi oyuncu Dizüstü bilgisayar önerileriniz nedir?
Top Bottom