Arama sonuçları: *

1. E

Tearing sorunu ekran kartiylamı alakalı monitör mu

R7 240dan GTX 1070e geçiş yaptım fakat monitörüm çok eski VGA çıkışı hdmı dönüştürücü ile kullanıyorum o derece Oyunlarda cs ve ets2 ekran çizgi şeklinde kayıyor çok belli olmasada bir süre sonra göze çarpıyor bu problem ekran kartiylamı alakali monitorlemi acaba yeni monitör alsam duzelirmi
  2. E

GTX 1060 gigabayt nasıldır

Anladım abi teşekkür ederim
  3. E

Abime aynı şeyi söylediğimde laf yaptı ama anlatamıyorum kendisine bende şuan 256ssd var kartı alınca format aticam bilgisayara sıfırdan Windows yukliyicem hem yer açılır hem eski sahibinin Windows profili var onu düzeltmek için SSD alsam ekran kartından pahalı yapcagimi sasirdim 1712869042...
  4. E

Bende zaten suanlik bu kartı alıp Yaz sonu sıfır kasa toplama düşüncesindeyim abimede sordum fakat ısrarla SSD almamı söylüyor ama ben hala kart alma taraftarıyım SSD alsam oyunda bı fark eder mi? acaba peki bide onu sorsam
  5. E

Hocam ben full ayarlarda dibine kadar yeni oyun oynayacak biri değilim benim için suanki kartımın açtığı oyunları daha akıcı oynatması yeticek r7 240 dan 1060a geçince dediğiniz gibi frenleme yapma ihtimali genede varmı acaba
  6. E

Çok pahalı hocam o tarz kartlar burda bütçe yetmiyor 1712867307 Hocam gigabayt marka 3gb modeli testlere baktım çoğu oyunda 80fps veriyor yüksek ayarlarda 1712867370 Neden hocam arkadaşa 4060ti aldık kaç aydır kullanıyor mesela hiç sıkıntı yasamadi eski olduğu icinmi sıkıntı acaba gigabayt
  7. E

Merhaba ryzen 3 3100 b450m a pro Max ve r7 240 ekran kartım var artık farklı oyunlar oynamaya başladığım için zorluk çekmeye başladım hazır param varken ekran kartımı değiştirmek istiyorum yakın biyerde sarı siteden gtx1060buldum gigabayt marka Testlere baktım ve oynadığım çoğu oyun kasmadan...
Top Bottom