Arama sonuçları: *

1. M

İşlemci Anakart uyumluluğu ? İşlemcimi değişmek istiyorum yardımcı olur musunuz

Olmadi elimdekileri parca halinde satıp boyle f/p birsey alicam bende artık teşekkür ederim tavsiyeniz ve diger arkadaslarin tavsileri icin tabi ki
  2. M

Hocam i5-3470 600₺ i7-3770 1400₺ ye buldum ciddi bi fiyat farkı var evet ama rx 580 icin çoğu kişi 3770 i tavsiye ediyor bence aradaki fiyat farkına değer diye düşünüyorum uyguna bulmamis miyim sizcede 1712941749 Hocam iyi güzel fakat şuan ben bu elimdeki sistemi bilgisayarcıdan yeni almama...
  3. M

Puff içmek büyüme hormonunu engellermi

Yaşca senden çok daha büyük olduğumu düşünerek bir abi tavsiyesi vereyim sakın sakın şu zıkkıma başlama bırakmak için senelerdir uğraşıyorum bırakamadım soruna gelince evet boyunu etkiler uzaman gerekenden daha kısa bir şekilde kalırsın nacizane sana tavsiyem bir spor dalı bul kendine voleybol...
  4. M

Madem ekran kartımı değiştirsem daha iyi olur diyorsunuz RX 580 yerine GTX 970 alıp işlemci içinde sizin dediğiniz i5-3470 yerine i7-3770 almam daha akıllıca olmaz mı ? 1712922079
  5. M

https://pc-builds.com/tr/bottleneck-calculator/result/0dg0Yg/2/processor-%C4%B1ntense-tasks/1920x1080/ bir bak istersen beni anlarsın
  6. M

Hem işlemcimi hem anakartımı hemde ekran kartımı değişmemem gerektiğini söylüyorsunuz + olarak ramlar uyumlu olucak mı onu da bilmiyorum bu kadar masraf yaptıkdan sonra zaten 10-15 liraya youtube sistem toplıyan arkadaşlar var onları takip eder amd işlemcili sistem toplarım zaten o kadar bütçem...
  7. M

Evet şimdi karşılaştırıp farkettim 580 daha iyi bir ekran kartı fakat onu besliyebilcek bir işlemci denk getiremiyorum ki o zaman benim ana karta takabileceğim max i7-3770 bulabildim senin dediğin ekran kartı alırsam darboğaz yaşamaz mıyım ?
  8. M

Ekran kartımı düşürmek mantıklı gelmiyor ama ayriyetten i5-3470 işlemci i7-3770 göre %37 daha düşük performans gösteriyor neden böyle bişey yapayım ki benim sorum i-3770 H61M-DGS R2.0 anakartımı karşılıklı destekler mi şurdaki adamı dinledim fakat tam anlıyamadığımdan forumda konu açtım
  9. M

i7-3770 işlemci i5-2400 göre https://technical.city/tr sitesinde karşılaştırma yaptığımda %65 daha iyi performans sağlıyormuş o yüzden değişmek istiyordum sistemim daha iyi olmaz mı o zaman ?
  10. M

Arkadaşlar benim size bir sorum olacak anakart olarak H61M-DGS R2.0 kullanıyorum ekran kartım GTX 960 işlemcim ise i5-2400 ben ise i7-3770 almak istiyorum bütçem kısıtlı olduğundan anakartı değişmek istemiyorum sadece bu işlemcimi değişsem diye düşünüyorum uyumlu olur mu acaba cevaplarsınız çok...
Top Bottom