Arama sonuçları: *

1. northyxd

240mm sıvı soğutma mı yoksa Kule tipi soğutucu mu

geleceğe odaklıdan kasıt ne yani bilgisayarı yeni alıyosun zaten uzuuunnca bi süre işlemci yükseltmeye gitmezsin çünkü zaten yeni ve kule tipi de gayet yeterli gibi duruyo işin ehli değilim ama baktığım testlerden onu anladım hani zaman ilerledikçe işlemci daha çok ısınmıcak ki macun...
  2. northyxd

240mm sıvı soğutma mı yoksa Kule tipi soğutucu mu

5600 kullanıyorum ve daha 3-4 gün önce yeni bi kule tipi soğutucu aldım 550 tl ye fiyatı aşırı ucuz gelmişti hatta acaba verim alır mıyım diye de korkmuştum bile ama şuanda sekiro genshin impact ve valorant(oyun içi) aynı anda açmama rağmen 75 derecenin üstünü görmedim, demin videolardan 5600 ve...
  3. northyxd

win11 Microsoft Edge nasıl silinir?

bikaç video baktım ama yardımcı olmadı bende tam çözüm şeklinde yardımcı olabilir belki biri diye konu açmak istedim.
  4. northyxd

normal ya da anormal sadece silmek istiyorum.
  5. northyxd

Microsoft Edge nasıl silebilirim? win11 home
  6. northyxd

Yeni bilgisayar aldım oyun tavsiyesi

Selamlar 4060lı sistem aldım bu yüzden yeni oyun tavsiyeleri istiyorum size belli başlı başlıklar vereceğim ki sizin de işiniz kolaylaşsın. Hoşuma gitmeyen kriterler: İzometrik kamera açısı, pixel oyun, görece yeni oyunlar olursa daha iyi olur. Önceden beğendiğim oyunlar: AC...
  7. northyxd

Hazır sistemlerden hangisini seçmeliyim

açıkçası birkaç yıl içinde 3080e yükseltmek gibi bir hedefim var ama onda da dar boğaz alır mıyım bilmiyorum olmazsa 3070 e de çekebilirim ama 4060 ömürlük almayı düşünmüyorum ztn amd geçmenin bir sakıncası yok benim için sadece dlss3 4060 ile alıcağım performans rx lerden daha iyi olur diye...
  8. northyxd

100 bin TL 4090 sistem toplama

Hocam konuya pek hakim değilim ama ram için CL40 fazla yüksek bir gecikme değeri olmamış mı?
  9. northyxd

Hazır sistemlerden hangisini seçmeliyim

3 farklı hazır sistemin linklerini ve yaptığım özelleştirmelerini detaylı bir şekilde bırakacağım sizce en mantıklısı hangisi https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-vok-trooper-v2-ryzen-5-5600-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-gainward-geforce-python-ll-8gb-rtx4060-oyun-bilgisayari-p-51047 değişiklikler...
  10. northyxd

Çözüldü✓ Hazır sistem için anakart seçimi

ram leri oc yapabilir miyim peki bi bilgin var mı 3600 de falan çalıştırabilir miyim
  11. northyxd

Benim seçtiğim modelde psu yok mu ya da var ama kötü mü çünkü diğer seçenekler beni 10 tık yukarı taşımayacaksa yükseltme yapmak biraz zorlar beni.
  12. northyxd

Tamamını atmıyorum ama şu şekilde.
  13. northyxd

Dostlar selam, kısa kesiyim hazır sistem bakıyorum ve görseldeki sistem bütçeme de uygun isteklerime de tek sorum sizce anakart seçimim iyi midir bütçemin yeteceği diğer seçenekleri de bırakıyorum buraya tavsiyeniz olursa bekliyorum. Diğer parçalarda beğenmediğiniz kesinlikle alma dediğiniz...
  14. northyxd

toplama sistem için parça önerisi

ram için 3200 yerine 3600 mhz bi önerin var mıdır bide 512gb bir ssd önerisi yapabilirsen harika olur teşekkür ederim yardımların için
  15. northyxd

ekran kartı ve işlemci aldıktan sonra kalan param 7k civarı olucak yani işlemci ve ekran kartı harici kalan kasadır psudur ramdir anakarttır ssddir hepsi için toplam 7k ama 1k falan daha üstüne çıkabilirim amacım uyumlu parçalar bulmak aslında işlemci anakart soketi uyumu falan için parça...
  16. northyxd

hayır sadede ekran kartı 2.el olucak kalan tüm parçalar 0 olucak
  17. northyxd

Dostlar selam konuya pek hakim değilim bu yüzden engin bilgilerinize ihtiyacım var ekran kartı 2. el 3080 almayı düşünüyorum kalan tüm parçaları 0 alıcam işlemci için kafamda ryzen 5 5600 var kendisi fanlı bir şekilde geliyo diye biliyorum bu yüzden ekstra soğutucu alma planım yok yani...
Top Bottom