Arama sonuçları: *

1. K

Öneri Mekanik Klavye Tavsiyesi Bütçe 3-4K

Selamlar değerli arkadaşlar, Mekanik Klavye bakıyorum yayıncılık düşüncem var çok sesli olmaması gerekiyor sağlam bir FPS oyuncusuyum tavsiyelerinizi bekliyorum. Aşağıdaki klavye sesini aşırı beğendim bunun Switch’i nedir acaba çok hoş geliyor bu tarz bir şey olursa çok memnun olurum;
  2. K

Öneri Klavye, mouse, Kulaklık Önerisi, Bütçe 10K

Teşekkür ederim inceleyip değerlendireceğim
  3. K

Bu mouse’da geçikme vs olmaz değil mi oyunlarda ilk defa duyduğum bir marka
  4. K

Cevabınız için çok teşekkür ederim klavyeden gerçekten memnun musunuz 1713281785 Zaten logitech g502 hero ve superlight arasında kaldım ama kablosuz olduğu için fps oyunlarında geçilme takılma vs olur mu emin olamadım
  5. K

Herkese selamlar, değerli forum üyeleri. Yeni bir PC topladım ama çevre birimlerim biraz zayıf güncellemek istiyorum mouse klavye ve kulaklık ihtiyacım var. (Fps oyunlarında yayın yapacağım) Her biri için bütçe 3-3.5 bandında (Yayıncılık düşüncem var o yüzden klavye çok sesli olmamak zorunda)...
  6. K

2k 200Hz yakın Monitör Bütçe 10-13K

Güncel
  7. K

Klavye, mouse, Kulaklık 10K Bütçe?

Güncel
  8. K

ROYAL-KLUDGE 61 Klavyesi Alınır Mı?

https://www.amazon.com.tr/RK-ROYAL-KLUDGE-Klavyesi-Ayd%C4%B1nlatmal%C4%B1/dp/B089GN2KBT/ref=mp_s_a_1_2?crid=3R7WAXXD8CGJP&dib=eyJ2IjoiMSJ9.EfUKxs2Hc_64cmXW10Yvw-bF1AGu5Dd_spgmUKjqVH6stIpE2c6kY55SwLjld78KwotVYnOlbrqbXOQDgUe1fV-cdecpw4pOSygmvJwUBK2E4m-LrplynFydsXNIo7hoCCuHn0O8KXJSC3_sbcVyQpNB5Ky4Z3...
  9. K

Mekanik Klavye Önerisi 3.5K Bütçe?

Herkese selamlar, değerli forum üyeleri. Bütçe 3-3.5 bandında (Yayıncılık düşüncem var o yüzden klavye çok sesli olmamak zorunda) (Fps oyunlarında yayın yapacağım) Benim biraz incelemelerim oludu aşağıdaki ürünü gözüme kestirdim sizin değerli önerilerinize açığım Klavye Hyperx Alloy Origins...
  10. K

Tamamdır teşekkürler, klavye kulaklık önerin var mı peki 1713273513 Güncel
  11. K

Nays ne oluyor hocam bilgim yok o konuda, markayı ilk defa gördüm iyi midir acaba
  12. K

2k 200Hz yakın Monitör Bütçe 10-13K

24-27 İnç arası 2K çözünürlük 165-200 ha arası kronik sorunu vs olmayan Max 1ms monitör bakıyorum (Fps oyunları için) Önerilerinize açığım teşekkürler
  13. K

https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-logitech-g-pro-x-superlight-hero-910-005943-beyaz-kablosuz-oyuncu-fiyati,1094016288.html?gad_source=1&gbraid=0AAAAADsWTCyPY4HbIZ8Qx-tTpxOSZsPgM&gclid=CjwKCAjww_iwBhApEiwAuG6ccAX6Mz18H8Zf0X0YFC_wEul4g7QJhZVR4EupiQExF3YeO72ax315KRoCA1cQAvD_BwE Bu nasıl
  14. K

Onun fiyatını yanlış yazmışım kusura bakmayın. Fps oyunları oynuyorum CS, PUBG
  15. K

Herkese selamlar, değerli forum üyeleri. Yeni bir PC topladım ama çevre birimlerim biraz zayıf güncellemek istiyorum mouse klavye ve kulaklık ihtiyacım var. (Fps oyunlarında yayın yapacağım) Her biri için bütçe 3-3.5 bandında (Yayıncılık düşüncem var o yüzden klavye çok sesli olmamak zorunda)...
Top Bottom