Arama sonuçları: *

• Users: Riax
  • Order by date
  1. R

sizce hangi kulakligi almaliyim?

ses kartı yok diyorlar buna hocam iyi midir?
  2. R

Tamamdır hocam
  3. R

eyvallah hocam sagolun gundelik kullanicam zaten 2 3 saat max
  4. R

hocam ses kartı ile geliyor usb girişe takıyorsun diye biliyorum
  5. R

Arkadaşlar aklımda razer blackshark v2 ve v2 x olan modeli var x olanda ses kartı yoktu heralde anakart asus prime b550mk ses martı iyi midir? ?
  6. R

Çözüldü✓ Phantom Spirit mi Peerless Assassin Black mi

tamamdır aslında ak400 alıcaktım almışken iyi alayım diyorum phantom spiriti yarın vericem tekrardan sağol hocam hayırlı geceler
  7. R

rgbsiz modeller ikiside 😊 benim tercihim phantom spirit olacak gibi 2 3 derece daha iyi ve daha sessizmiş diyorlar
  8. R

sağolasın dostum sığmıcak diye korkuyordum biraz sen olsan hangisini alırdın
  9. R

Hayırlı günler başlıktakilerden hangisi alınır ve kasama sığarmı Kasa:Vento vg20a Ram:Kingston 1tb nv2
  10. R

Öneri Klavye,mouse,kulaklık upgrade

Arkadaşlar 3 ay önce hazır sistemin yanına rampage 3lü set ekipman almıştım şimdi upgrade yapmayı planlıyorum alacaklarım; Razer cobra mouse Razer blackshark v2 veya v2 x Ajazz Ak680 öneriniz varmı iyi midir? bunlar?
  11. R

Çözüldü✓ 2600 bütçe kulaklık (pc)

Sağol hocam cevabın için
  12. R

Sağol dostum ses kartı yok diyorlar sende az ses geliyormu kulaklıktan?
  13. R

Aklımda razer blackshark v2 x,blackshark v2,cloud2 var gündelik 2 3 saatte pc kalıyorum önerileriniz neler ?
  14. R

Çözüldü✓ 5600 kule tipi soğutucu öneri

Sağolun arkadaslar tercihim phantom spirit oldu cevap verenlere tesekkurler
  15. R

Sağolun arkadaşlar cevaplar için çoğunluk phantom spirit demiş kasama sığarmı sığarsa bugün sipariş vericem.
  16. R

Hayırlı günler 5600 işlemcime kule tipi soğutucu alıcam 2fan kasama sığarmı yoksa tek fan yetermi hangisini önerirsiniz Kasa:Vento vg20a Ram:Kingston 1tb nv2 https://www.gaming.gen.tr/urun/384873/thermalright-phantom-spirit-120-se-TL-c12b-v2-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu/...
Top Bottom