Arama sonuçları: *

• Users: arminus
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. arminus

Dualshock 4 kolum takılıyor

DS4'le fc 24 oynuyorum bazen kol takılıyor ve pas vermek istediğimde yada şut çekmek istediğimde yapmıyor dümdüz koşuyor bluetooth yok kabloyla bağlı menüde falan gezerkende saçma sapan yerlere gidebiliyor ds4 windows kurunca kolu 2 kez algılandığından kullanamıyorum çözümü nedir
  2. arminus

Logitech G300S DPI Sorunu

LGS açık durumdayken DPI kendi kafasına göre oynuyor. LGS'yi kapattığımda düzeliyor. Eski sürümlerini de kurdum değişen bir şey olmadı. Herhangi bir oynama yapmadım. Sabah bilgisayarı açtığımda kendi kendine olmaya başladı.
  3. arminus

Epic Games indirme problemi

Selam dostlar, Epic Games'te oyun indiriyorum internetim genelde 1-3 mb arası indiriyordu fakat problem var ve 100-200 kbps ile indiriyor. Ve bazen 0 b/sn'ye düştüğü oluyor. ((hiç indirmiyor yani)) Bitmedi, daha ilginci var ki oyundaki pingim 29, packetlossum 1.6. Problem nedir sizce yani sanki...
  4. arminus

Windscribe beleş hesaplar

Selam dostlar bildiğiniz üzere Windscribe adında bir VPN programı var ve beleş 2 GB veriyor. Her hesap için ayrı 2 GB veriyor. Bir hesaptaki bitince başka hesap açmanız gerekiyor lakin bu site tarafından engelleniyor ve başka hesap açamıyorsunuz. Ben daha önceden nasıl olduğunu bilmediğim bir...
  5. arminus

İnternetimde sürekli ara ara giren ping/yavaşlama sorunu

Arkadaşlar şöyle bir problemim var, internetim normalde hızlı yani genelde 2-3 mb/s gibi hızlarda indirme seviyelerindeydi fakat bir kaç aydır sürekli olarak ping/yavaşlama durumu söz konusu. Yani 2-3 mb olan indirme hızı 100 kb/s ile 1 mb arasında değiştiği oluyor. Lakin, bazende eski hızına...
  6. arminus

Kablonet Netmaster IP değiştirme

Sa, Agalar pek çok kişi modem resleyerek ipsini değiştiriyor. ben ise modeme res veya kapat aç yapsamda değişmiyor. neden oluyor ve ipmi nasıl değiştirebilirim söyler misiniz? iyi forumlar.
  7. arminus

Xbox Game Bar Kayıt Sorunu

XBOX Game Bar'da video kaydına başlayınca mouse imleci biraz geriden geliyor sanki MS varmış gibi biraz ağırlaşıyor bunu nasıl düzeltebilirim kayıt tuşum CTRL + F11 fakat değiştirsemde bir işe yaramadı.
  8. arminus

Opera rami çok yiyor

Selamün aleyküm, operada sadece 4 sekme acık olmasına rağmen 14 tane şey açıkmış gibi gösterip rami yiyor. Ayrıca bu discord ve spotify içinde geçerli. Discordda 6 tane şey gösteriyor. Rami yiyip oyunumu kastırıyorlar. 4-5 gün önce opera ve gta sa bir anda kapandı sonrasında olmaya başladı...
  9. arminus

İnternetim yavaşladı

Merhaba Kablonet kullancısıyım internet eskiden aşırı hızlıydı 2-3 mb/s arasında bir hızla indirirdi şimdi 200 kb/s oluyor youtube'de videoları 20-30bin Kbps arasında yüklerdi şimdi 1000-10bin arasında. 5-10 dakikalığına hızlanıyor, sonra tekrardan düşüyor. Bugün Movavi programını indirdim 3...
  10. arminus

GOM Player

Merhaba SAMP oynuyorum ve orada mod kurmak için .dff ve .txd adında 2 dosyayı bir program aracılığıyla kuruyoruz. bende bu şekilde yaptım fakat .dff uzantılı dosyayı GOM Player açıyor. bu yüzden de mod oyunda çalışmıyor ve hata veriyor. PC 2 gün önce formatlandı ve hiç kendim gidip .dff'yi açma...
  11. arminus

Boot device not found hatası alıyorum

Merhaba başlıktaki hatayı alıyorum BIOStan Legacy support açık HDD de en üstte bilginize Win 8.1 SINGLE LANGUEAGE kullanıyorum
  12. arminus

PC'nin kaldıracağı güzel bir oyun.

Bilgisayar özellikleri: Ekran kartı: Nvidia 840M ve İntel HD Graphics İşlemci: İntel core i5 4210U Ram: 8 gb bu özelliklerde kaldıran csgo gibi böyle güzel bir oyun lazım saran önerilerinizi bekliyorum
  13. arminus

Arkaplan ayarlayamıyorum

Bilgisayarımda ne zamandır Arkaplan ayarlanmıyor hep dümdüz siyah renk Win 8.1 Single Language kullanıyorum sekme rengi görev çubuğu rengi vs. değişiyor ama arkaplanda gözükmüyor neden böyle oluyor
  14. arminus

Bu PC'nin RTX 2060 versiyonu

Bu pcnin 2060lı versiyonu iyi mi iş yapar mı? soğutucu güzel mi yada SSD'de kronik sorun varmı veya Kasası falan iyi mi? Bu
  15. arminus

Klavyemde USB girişi sorunu

1 senedir Logitech G213 prodigy kullanıyorum USB girişinde bir sorun var takıyorum çıkıyor çok ince bir ayarı var anca onu tutturunca Lol oynuyorum team fightta çıkıyor ayağımı masaya vuruyorum hemen çıkıyor 1 senedir böyle idare ettim ama kabak tadı vermeye başladı nasıl düzelticem ben bunu ?
  16. arminus

Bilgisayarımda Performans çok azaldı!!

Merhaba arkadaşlar okullar açıldığından beri (9 eylül) bilgisayarı açmadım Nisan gibi falan kullanmaya başladım sonrasında da bir hata aldım "c00034 hatası" onun için video izledim ve bilgisayarı yenileyin dedi yeniledim oyunlarım falan silinmişti sonrasında oyunları yükledim sonra yine hazirana...
  17. arminus

İntel i5 4210U CPU Driver

Arkadaşlar başlıktakı işlemciye sahibim, Windows 8.1 Single Language kullanıyorum bu işlemcinin driverını atar mısınız bana bulamadım da?
  18. arminus

Lol sıralı Lane seçme?

Arkadaşlar lolde lane seçicem sıralıda ama 2 tane veriyor mid oynuyorum ben sadece mid oynamak istiyorum alta verdi geçen napcam
  19. arminus

Lgs bitti? (SORU TARTIŞMA YERİ)

Arkadaşlar LGS bitti bende girdim sizce nasıldı girenler varsa sözel mi sayısal mı çok zordu? Soru tartışma vs serbest.
  20. arminus

DA Sistem 2 Ekran kartı

Arkadaslar merhaba DA Sistem2 nin aynısını pc toplama robotundan alıp ekran kartını 2060 yapsam nolur 5600 mü daha iyi 2060 mı kararsiz kaldım AMD ekran kartini da kullanmayı bilmiyorum ayarlarını falan sizce napmaliyim ?
Top Bottom