Arama sonuçları: *

1. F

10-11. sınıf arası yaz tatilinde TYT biter mi?

Bu yıl 10. sınıfa geçtim. 9. sınıfta tek anlamadığım ders biyoloji ve matematiğin geometri kısmiydi. Ailem ve ben kendimden ilk 20.000 beklıyorum. 10. sınıf içinde düzenli olarak çalışsam, 10'dan 11'e geçerken olan yaz tatilinde TYT konularını bitirip 11 ve 12 de denemeye odaklanabilir miyim?
  2. F

Custom Windows 11 kullanılır mı?

Şu an Windows 11 23H2 kullanıyorum. Sanırım Custom Windows denen bir şey var. RAM tüketimini filan azaltiyormus. Cidden bu doğru mu, bunun dışında başka ne özelliği var, geçmeye değer mi? Değerse hangi Custom Windows 11 kullanılır?
  3. F

Gamepad bağlı olduğu halde uygulaması görmüyor

İlk başta kablolu bağlamayı deneyin
  4. F

Windows 11 uyku modu kısayolu

Eski klavyemde hızlıca uyku moduna geçmek için bir tuş vardı. Artık o yok. Hızlıca bir kısayol ile nasıl uyku moduna geçerim.
  5. F

Yardım IPS'ten OLED'e geçilir mi?

IPS in renkleri çok iyi zaten, 1 ms gecikme süren de iyi. Bana göre 1080p ile 2k arasında çok bi fark yok, Boşuna fps ni düşürmeye değmez 2k ile.
  6. F

İ3 12100F sıcaklıklar nasıl ?

Çok detaylı bir şekilde her bilgi aşağıdadır. Testler Antalya/Serik'de 35°C' de yapıldı. Hissedilen sıcaklık 40°C'dir. Sistem(İşlemci için önemli olan parçalar). BitFenix Nova Mesh SE 4 ARGB Fanlı ATX Oyuncu Kasası İntel Core İ3 12100F Soğutucu İntel'in kutuya koyduğu Stok fan Sistem'i...
  7. F

Arkadaşla It Takes Two nasıl oynanır ?

Ben oyunu aldım. Arkadaş da Friends Pass indiriyor. Oyunlarımız inince nasıl oynucağız ne yapcaz?
  8. F

Öneri Hikayeli Oyun Önerisi

çok merak ettim şimdi indiresim geldi
  9. F

battlefield 3 de google dan giriliyormuş herhalde ve uğraştırıcıymış galiba. 1724760953 haydaaa
  10. F

11. F

12. F

Hocam cidden Black Myth Wukong güzel mi, yoksa Çinliler mi arşa çıkardı
  13. F

Bütçe sıkıntım yok. Bitirdiğim veya sevmeyip yarım bıraktığım oyunlar: Anomally Agent Batman tüm arkham serisi Origins dahil Cod eski mw üçlemesi far cry 3 sevmedim 6. saatte bıraktım Mafia 1 ve 2 Marvel Spider Man Uncharted 4 TWD telltale sadece 1. sezon Wolfenstein The New Order Gta 5 Red Dead...
  14. F

L.A. Noire Türkçe Yama

hocam boyutu fazla değil mi bir türkçe yama için?
  15. F

Grand Theft Auto 5 hikayeye başlamadan önce kurulacak mod tavsiyesi

PS3 de 1 kez bitirdim (TR yama ile) şimdi PC de grafikleri fulleyip 120-130 FPS bitirmek istiyorum. Oyuna başlamadan önce araba, grafik her türlü mod olur. Oynayış kalitemi arttıracak şekilde olsun. Bu yamayı kullanacağım bununla da çakışmasa güzel olur. Online girmeyeceğim asla.
Top Bottom