Arama sonuçları: *

1. L

İkinci el laptoplardan hangisi ? Başka önerisi olan?

rica ederim kafana takılan bir şey olursa sorabilirsin tekrardan şimdiden hayırlı olsun
  2. L

ayrıca bu yolladığınız excalibur bence çok şık ve güzel duruyor iç donanımsal olarakta gerçekten güzel eğer ürün temizse yani bir sıkıntı olmadan gönderiyorlarsa alınabilir gayet güzel ama tekrardan internet üzerinden videolarını izlemekte fayda var isterseniz bakabilirsiniz
  3. L

şimdi uzun vadeli olarak 4050 daha mantıklı çünkü daha yeni teknolojileri var 3000 serisine göre eğer 2. el ürünü kendinizin deneme imkanı var ise hangi ürünü aldığınızı anlamanız daha kolay olabilir çünkü internet üzerinde a yazıpta b gönderebiliyorlar dikkatli olmak lazım bende 4000 serisi...
  4. L

hocam öncelikle iyi günler rtx 3050 gayet güzel bir ekran kartı fakat ufak bir sıkıntısı var oda vram 4gb yeterli mi tartışılır yani genel olarak vramden ziyade ekran kartının gücüde önemli bütçeniz el verirse 3-4 bin TL farkla sıfır bir halde almak daha sağlıklı olabilir 4050 6gb vram ile ve...
  5. L

Yardım Bu jelatin nasıl sokulur(açıklamada foto var)

eğer herhangi bir yerden sökün gibi bir işaret yazı vs. yoksa normal bir jelatin gibi sökmenin bir zararı olacağını düşünmüyorum
  6. L

İki laptop arasından hangisi alınmalı

rtx 4050 ile 8gb ram gerçekten yetersiz kalabilir 16 gayet yeterli bütçen elveriyorsa 16 sana kesinlikle yeteceğini düşünüyorum ve çünkü günümüz oyunlarında artık 8gb neredeyse hiç yetmiyor bazı yeni oyunlar 15-20 gb ram tüketebiliyor en mantıklısı bütçen varsa Acer Nitro 16 AN16-41-R9M3...
  7. L

Oyunyöneticisi ve csdurağı güvenilir mi?

yıllarca ikisinide kullandım hiç bir aksilik yaşamadım sıkıntı olacağını sanmıyorum 1713818497 arkadaşlarımdan ve cs 1.6 oyuncularının çok büyük bir dilimi kullanıyor
  8. L

İ3 13100 işlemcili kasa bana yeter mi

hocam genel olarak işlemci bazlı ve çok yüksek sistem istemeyen oyunlarda üzeceğini sanmam ama ufakta olsa bir ekran kartı takabilirsen daha iyi olur en azından daha yüksek fps alırsın
  9. L

Yardım cs 1.6 için veya cs2 için cfg dosyalarından virüs bulaşabilir mi?

kasapbey teşekkürler hocam bu arada beni hatırlar mısın bilmem ryuzaki ben 1713817305 teşekkürler hocam denedim bir şey çıkmadı
  10. L

Yardım cs 1.6 için veya cs2 için cfg dosyalarından virüs bulaşabilir mi?

cs 1.6 ve cs2 için çeşitli cfg dosyaları mevcut fakat bu dosyaların genel olarak 1.6 için soruyorum virüs bulaşabilme ihtimali var mıdır? herhangi bir sıkıntı çıkabilir mi? hile değil config dosyaları fps için
Top Bottom