Arama sonuçları: *

1. mvhvmmet

BEYAZ SİSTEM TOPLAMA

amd sistem iyiymiş ha beğendim usta
  2. mvhvmmet

BEYAZ SİSTEM TOPLAMA

M.2 = https://www.pttavm.com/twinmos-nvme1tb2280ap-1tb-3600-3250mbs-m.2-ssd-sabit-disk-p-776923073?utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel Buna ne dersiniz? Twinmos? 1714920205 4070 Super çok pahalı be usta? toplasak sistemi komple ne kadara patlicak 50 55'i geçer heralde?
  3. mvhvmmet

BEYAZ SİSTEM TOPLAMA

Sadece sisteme 40k , Monitör Klavye işini sonraya bırakabiliriz önemi olan ilk önce sistemi toplamak
  4. mvhvmmet

BEYAZ SİSTEM TOPLAMA

Çok iyiymiş ustam bu sisteme beyaz anakart koysak yine , kasayıda konudaki kasadan yapsak olabilir yani bence?
  5. mvhvmmet

BEYAZ SİSTEM TOPLAMA

Ustam toplanırsa ona da razıyız. DDR5 Sistemde olur.
  6. mvhvmmet

BEYAZ SİSTEM TOPLAMA

Hocam bu yazdıklarınızı ciddiye alıcam çok teşekkür ederim ramler gayet iyiymiş. SSD işinide bakıcam teşekkürler 1714918952 Malesef istanbulda oturmuyorum.Sağolasın ama teşekkür ederim
  7. mvhvmmet

BEYAZ SİSTEM TOPLAMA

Hangi kasa sizin kullandığınız link atabilir misiniz? 1714918688 Hocam tam bilmeyerekten soruyorum goodram iyi midir?? Pişmanlık duymayız dimi ilerde?
  8. mvhvmmet

BEYAZ SİSTEM TOPLAMA

Marka hakkında çok bilgi bulamadım beyaz ve bütçeye uyuyor diye ekledim tamamen dediğiniz gibi.
  9. mvhvmmet

BEYAZ SİSTEM TOPLAMA

Herkese Merhaba arkadaşlar, Kız arkadaşıma 40k bandında beyaz sistem toplamak istiyoruz.Ben bi kaç araştırma yaparak bi kaç parça buldum. Sizin de önerilerinizi istiyorum örnek "şu parçayı değiştir,falan gibisinden" yardımcı olursanız sevinirim. Özellikle ANAKART'ı yorumlarsanız sevinirim...
  10. mvhvmmet

Çözüldü✓ Ryzen 7 5800x3D Sabit Ghz Sorunu

Teşekkür ederim usta, buldum açtım sorun çözüldü sanırım.Temel Hız 3.40 yazıyor sorun olmayacaksa okeyim.Sıcaklık derecelerini oyunlardan sonra yine burda belirtirim. 1714500726 İşlemlerden sonra işlemci boştayken sıcaklığı falan böyle sizce normal mi bu?
  11. mvhvmmet

Yorumlarınız için teşekkür ederim, Şuan işteyim akşama hepsini teker teker deneyip sonuçlarını yazıcam.
  12. mvhvmmet

BIOS'u baya karıştırdım ama o özelliği bulamadım açıkcası
  13. mvhvmmet

Boşta böyle hocam Bi oyuna gir çık yaptım değerler böyle ama çoğu zaman kontrol ediyorum 3.4'ü geçmiyor zaten; 1714425459 Bunu diyorsunuz sanırım?
  14. mvhvmmet

Herkese iyi forumlar arkadaşlar, Bilgisayarım Video render alırken , oyun oynarken her türü ağır ne olursa olsun sabit olarak 3.37Ghz'de çalışıyor.Kullanım %100 , %50 isterse %10 olsun hiç bir şekilde Hız 3,37'i ne geçiyor ne düşüyor.Çoğu konularda baktım D.O.C.P diyen var XMP diyen var hiçbiri...
Top Bottom