Arama sonuçları: *

• Users: tycan
  • Order by date
  1. tycan

1500-2500 TL arası wireless mouse

Bataryalı, wireless mouse arıyorum. Pilli olmasın. Özellikle valorant olmak üzere genellikle fps oyunları oynuyorum. Belirttiğim fiyat bantlarında mouse önerebilir misiniz?
  2. tycan

1500 TL civarlarına modem önerisi

Teşekkür ederim, bakıyorum hemen
  3. tycan

1500 TL civarlarına modem önerisi

Şu an vdsl internet kullanıyorum ve modemim baya eski bir model. Sürekli kesintiler yaşıyorum. 2-3 sokak öteye fiber internet geldi. Benim sokağa da gelene kadar vdsl kullanacağım sonrasında fibere geçmeyi düşünüyorum. O yüzden hem vdsl hem fiber destekleyen bir modem önerir misiniz? Bütçe 1500...
  4. tycan

18200 TL 5600 -4060 İnce Hesap

5600-1tb ssd-600w psu yaparak 19.7kya aldım. Güzel fiyat bence
  5. tycan

Bu özelleştirmelerle alınır mı?

Gaming gecesindeki sistemi biraz özelleştirdim. Kasa ve psu harici bana iyi gibi geldi. Fikriniz nedir? Lol, valo, cs falan oynamayı düşünüyorum. Ağır oyunlar oynamayı düşünmüyorum. Sistem: https://www.incehesap.com/taurus-bronze-oyuncu-bilgisayari-fiyati-45487/
  6. tycan

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Şu şekil özelleştirmeyle alınır mı?
  7. tycan

Sizce hangi sistem alınmalı?

Öneriniz için sağ olun hocam fakat kredi kartı ile alacağım için vade farkı fazla oluyor bunda.
  8. tycan

Hepsi 16gb ram ve daha sonradan günceller miyim emin değilim. Satıp başka sisteme geçerim diye düşünüyorum 2-3 sene sonra. Bu sistemlere en fazla bir tane soğutucu eklemeyi düşünüyorum daha sonradan. Yorumun için teşekkürler
  9. tycan

Selamlar, Daha önce de konusunu açmıştım daha sonra araştırmalar yaptım ve aşağıdaki sistemlerde karar kıldım. Ana bileşenler olarak aynı özelliklere sahipler nerdeyse. Sadece parça kalitesi, ısınma vs. göz önüne alındığında hangi sistem alınmalı sizce? Teşekkürler. Bu arada tebilondaki bir...
  10. tycan

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Selamlar, https://www.incehesap.com/oblivion-oyuncu-bilgisayari-fiyati-62946/ F/P oranı ve parça kalitesi nasıldır sizce? Alınabilir mi?
  11. tycan

12 taksitle Max 24-25K Sistem

Maalesef, evet. :(
  12. tycan

Hocam aylık verebileceğim miktarın üstünde taksitler çıkıyor. Ayrıca sinerjideki 36 ay alışveriş kredisi için. Ben kredi kartından geçeceğim direk. Fiyat konusunda haklı olabilirsiniz fakat dediğim gibi taksit fiyatı beni aşıyor biraz
  13. tycan

Kule tipi soğutucuyu birkaç ay sonra alabilirim. Dediğiniz özelleştirmeleri yapınca fiyat 27.7kya geliyor. Kredi kartımın limiti 27K :( - https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-vok-gaming-v6-ryzen-5-5600-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-gigabyte-radeon-gaming-oc-8gb-rx7600-oyun-bilgisayari-p-50736 -...
  14. tycan

Önerin için teşekkürler fakat nakitim olmadığı için kartla alacağım ve aylık max 2k ödeyebilirim. Attığın sistem güzel gibi duruyor fakat 12 taksit seçenekleri yok. Maksimum 9 taksit var. 1-...
  15. tycan

Bu arada eklemeyi unutmuşum. Yazdığım bütçe sadece kasa için. Hazırda kullandığım monitörüm ve diğer bileşenlerim mevcut.
  16. tycan

Selamlar arkadaşlar, Başlıkta da bahsettiğim gibi 12 taksitle vade farkı dahil max 24-25K'lık sistem almayı düşünüyorum. Lol, cs, valo tarzı oyunlar oynuyorum. Minimum 2 sene beni idare etmesi gerekiyor. Eğer mümkünse çok fazla ısınmayacak ve yoğun fan sesi oluşturmayacak bir sistem arıyorum...
Top Bottom