Arama sonuçları: *

1. A

Her oyunu açabileceğim en ucuz bilgisayar önerisi

Belirli bir bütçem yok. En ucuzu hangisi ise o. Hazır sistem belirtmeyip sadece parça belirtirseniz de olur. Hazır sistemi kendim bulabilirim
  2. A

Her oyunu açabileceğim en ucuz bilgisayar önerisi

Her oyunu açabileceğim en ucuz masaüstü bilgisayar önerir misiniz? Monitör dahil.
  3. A

HDD veya SDD önerisi

https://www.incehesap.com/twinmos-1tb-580-550mb-s-2-5-sata3-tlc-3dnand-ssd-disk-fiyati-70556/
  4. A

HDD veya SDD önerisi

Depolamadan kastın resim, belge fotoğraf vs. İse hdd daha iyi. Ssd genelde oyun için kullanılır.
  5. A

HDD veya SDD önerisi

Kullanım amacın nedir ve şuan halihazırda hangi tür depolaman var?
  6. A

2000 Tl klavye önerisi

Red switch, rgb olmasada karanlıkta tuşları görebileceğim kadar ışıklandırma olsun. Satıcı yurtiçinde olursa iyi olur.
  7. A

Pc yavaşlamaya başladı

Format at. En basit çözüm.
  8. A

30 bin tl monitör dahil sistem önerisi

30 bin tl monitör dahil bir sistem önerebilir misiniz? Monitör ve sistem aynı yerden alınması gerekiyor.
  9. A

35 bin tl her şey dahil sistem nasıl?

Bütçeye uygun sistem öneriniz varsa yazabilirsiniz hocam
  10. A

Ayrı yerlerden olurda mümkünse yurtdışından olmasın hocam. Pek güvenilir gelmiyor bana
  11. A

Parçaları tek bir yerden almak çok daha iyi olur benim için. Klavye türlerini pek bilmiyorum. Sayılar sağ tarafta toplu değil üst tarafta sıralı şekilde. Mouse tutuşum hafiften pençe gibi ama değil. Umarım anlamışsınızdır. Almayı düşündüğüm sistemdede bunlara göre seçmiştim zaten
  12. A

Ekran kartı neden kötü hocam?
  13. A

Birkaç saat önce 30 bin tl için konu açmıştım. Şimdi 35 bin tl mousepadine kadar her şey dahil sistem nasıl?
  14. A

R5 5600 rx6600 sistem iyi mi?

Panel tipinden diyorsan 700 tl daha ekleyip Ips panel monitör alabilirim. Ama attığınız link hala kafama yatmadı maalesef.
  15. A

Benim için önemli kulaklık. Evimiz küçük olduğu için ses heryerden duyuluyor.
  16. A

Monitör dahil 27-28 bin hocam. Geri kalan para ile klavye-mouse almayı düşünüyorum almayı düşündüğüm sistemde kulaklık bedavaya geliyor
  17. A

Sizce fiyata göre bu sistem iyi mi? Monitör dahil, soğutucuyu ayrı alacağım.
Top Bottom