Arama sonuçları: *

1. W

Mini vantilatörü kasaya taksam zararı olur mu ?

Usb ile çalışan vantilatör aldım hem kablolu hem kablosuz bu gücünü kasadan alsa sorun cikar mi sizce zarar ver mi ? 750 what kasam var 4070 süperli yani güç çok fazla var ekran kartına göre
  2. W

Maksimum 3 bin tl ye kablolu gaming kulaklık

Yeni bilgisayarım için kulaklık arıyorum fp yardımcı olur musunuz kablolu
  3. W

Game pass deki oyunlar kalıcı mı ?

Özet ile şunu demek istiyorum beb battlefield 1 oynuyorum 1 ay sonra üyeliğim bittiğinde ve Sonra para verip üyelik aldığımda yine oynaya bilecek miyim yani o oyun hep orada oluyor mu para verdiğimiz taktir de
  4. W

Inno3d 4070 ısınma sorunu

Görüntü akıcılık olsun vs çok güzel geldiği için gözüme hiç ellemedim 1718183136 Ve havalar her ilde ciddi derecede sıcak 70 derece bana sorarsan normal geliyor ben yinede bilgisayarı dinlendiriyorum mesela aralıksız 4 saat oynadıgımda bi yarım saat hem kendimi hem pc dinlendiriyorum. Bir...
  5. W

Inno3d 4070 ısınma sorunu

Rdr2 4070 super inno 3d ile oynuyorum 2 k da odamda sıcak ama dediğin şey olmuyor
  6. W

Kesinlikle oynanması gereken oyunlar

Vallahi daha pc yeni .yeni yeni oyun oynuyorum ill defa rdr oynadım uzun zamandır merak ediyordum ve çok şükür beklediğimden güzel çıktı gow da izledim elinde balta canavar kes vs yani gözüme öyle geldi bana aşırı merak uyandırmadı rust battlefield 1 ve V online oynuyorum Rust oynuyorum şimdilik...
  7. W

Microsoft flight oynamaya değer mi ?

Şimdi indirmeyim mi ya
  8. W

:( suanlik klavye mouse ile idare etmem gerekiyor ama havacılıgı çok severim normalde .böyle gezmeyi özgürce. Yinede indireyim dimi ya
  9. W

Aynen ilk başlangıcı aşırı uzun sürdü ama hikayeye odaklanınca keyifleşti
  10. W

Gezmeyi uzun uzun yolculuklu oyunları severim manzara olarak sürüş hissiyatı olarak güzel mi 1718141340 Minimum ne kullanmak gerek
  11. W

Şuan bu seriye başladım ve aşırı keyifli geldi .ilk 1 2 saat hikayesi sıktı ama diğer sahneler çok iyiydi
  12. W

Microsoft flight simulator indirmeye değer mi arkadaşlar ? 4070 süper var
  13. W

Red dead Redemption 2 600 tl hakediyor mu ?

Aga online nin manası ne yani oradada görev yapıyorum
  14. W

İstagram hesabım 30 milyon görüntülenmeye başladı para nasıl kazanacağım ?

Yaklaşık 4 aylık bir hesabım var ve kendi çapımda videolara özgü sayfalarca yazılar yazıyorum ve reals olarak paylaşıyorum keşfetme düşmeye fazlası ile başladı videolarımı şuanki en yüksek izlenen 1 videom 3.4 milyon bir çok da 1 milyon izlenen var .genel olarak da her attığım paylaşım 10 bin...
  15. W

Aldım aga ya hiç pişman değilim oyun sürükleyici ama anlamadığım bir şey var oyunun onlinesi bile hikayeli 1 2 saat online oynadım görev flan yaptım ama onlinenin tam manası nedir biliyor musun hiç online görmedim
  16. W

4000 tl maksimum kulaklıkla önerisi

Oyuncu kulaklığı arıyorum yeni bilgisayar aldım ama kulaklık olarak çok eski bir kulaklık kullanıyorum oda berbat durumda 4 bin tl bütçe ile en iyi alabileceğim kulaklık önerir misiniz daha ucuz da olabilir
  17. W

Aldım aga ya iyiki de aldım oyunun tek sorunu beni bilgisayarın başından kaldırmıyor saatlerce
  18. W

Epic games hakkında yardımcı olur musunuz acil

Şimdi Ben epic games sen Rdr2 aldım oyunu indirdim. sosyal cluba bağlandım ve bana bu oyun başka bir e posta adresi ile uyumlu hatası verdi çok eski bir epic hesabımdı daha önce gta oynamıştım sonra e postayı degismiştim ne yaptı isem düzeltemedim. Şimdi ben yeni epic hesabı açacağım ve yeni...
  19. W

Para noktasında sorun yok 600 tl versem hoşuma gitmese de okadar etkilemez. Ama oyuna verdiğim zamana değer mi onu merak ediyorum bu tarz oyunları da seviyorum
  20. W

Yeni bilgisayar aldım arkadaşlar 2 k üzeri donanımlı. Bu oyun hep hayalim di paramda var ama sizce fiyatını hakediyor mu değer mi? Bu oyunun pek videolarını da izlemezdim heyecanı kaçmasın diye ama şimdi ilklemde kaldım. Bazıları oyun şişirme diyor fazla iyi değil abartıldığı söylüyorlar
Top Bottom