Arama sonuçları: *

• Users: ntrch
  • Order by date
  1. ntrch

RTX 3060 TI VRAM sorunu yaşıyorum !

Son sürüm ve oyun orjinal
  2. ntrch

16 8 şeklinde 1723501280 Bu arada Tahminlerim doğru çıktı. Masaüstündeyken 4.5 Gb Vram yiyor pc
  3. ntrch

Arkadaşlar selam, yaşadığım sorun ne ile ilgili tam olarak bilmiyorum. Belki daha önce hepiniz benim gibi kendi sisteminizin testlerine youtube'den baktığınızda sizin aynı bileşenlerle videodaki performansı almadığınız olmuştur. Sorun şu bir çok video izledim ve kimsenin Far Cry 6'da benim...
  4. ntrch

PSU ÖNERİSİ ACİL YARDIM EDİN

Tamam şöyle söyliyim Msi Mag 2k'ya geliyo ve amazon güvencesi ile. high power mantıklı deniyorsa da 2 adet gönderildi bir 750w bronze bir de 700w gold elbette 700w gold denilecek biliyorum ama üçü arasında sizce her konuda en mantıklısı hangisi ve msi alsam gerçekten para mı boşa mı harcıyorum...
  5. ntrch

hocam çok fazla kişi güzel demiş. High power'ı da öven var gömen de var. Msi 650 iş görmez mi ? 1714864362 Sonuçta high end bir pc'm yok. Gerçekten high performance msi bn serisinden çok daha iyi midir ?
  6. ntrch

150 tl daha fazla verip msi mag 650bn daha mantıklı mıdır peki ?
  7. ntrch

Arkadaşlar yani bilmiyorum piyasaya hakimseniz en kötü ihtimalle ne gözden çıkarılmalıdır ? 2000 TL'ye mecbur okeyim herhalde 1714863047 Şöyle söyliyeyim Msi 500w 80 bronze 1000tl'ye geliyor fakat yetersiz diye düşünüyorum 500 w. Ayrıca sanırım marka Msi olsa bile MAG A500DN çok kaliteli...
  8. ntrch

ryzen 5 5600 ve rtx palit 3060ti ekran kartım var. 24gb ram gigabyte b450 anakartım var. Bugün psu'm sizlere ömür oldu ve acilen yeni psu önerisine ihtiyacım var. Günümüz şartlarında bu sistem için yeterli en mantıklı psu ve ileriye dönük upgradeler için en mantıklı psu önerililerine ihtiyacım var.
Top Bottom