Arama sonuçları: *

1. Xcan01

İnternette Satış Yapan PS hesapları alınır mı?

Teşekkür ederim 👍
  2. Xcan01

İnternette Satış Yapan PS hesapları alınır mı?

Instagram'da oyun dünyası adında bir ps4 oyun hesapları satan sayfa var güvenilir mi sizce alınır mı?
  3. Xcan01

20 Bin Bütçe İle Hangi Laptop Almalıyım?

20 Bin bütçe ile hangi Oyuncu Laptop Almalıyım. ?
  4. Xcan01

Kulaklık Tavsiyeleri Hangisini Almalıyım?

800 TL Kulaklık Tavsiyesi Alabilirmiyim? Anker nasıl bir kulaklik tavsiye edermisiniz?
  5. Xcan01

Tablet Önerilerini Alabilirmiyim ?

Samsung Galaxy A8 almayı düşünüyorum https://ty.gl/1rcnwn0pf9 nasıl sizce Max vereceğim tutar 3 bin
  6. Xcan01

Tablet Önerilerini Alabilirmiyim ?

Arkadaşlar 2.500 3.000 bin civarı tablet arıyorum varmı bildiginiz önerdiğiniz tabletler.
  7. Xcan01

Hangi Laptop Almalıyım?

Asus Lenovo HP markalarını istiyorum.
  8. Xcan01

Hangi Laptop Almalıyım?

Teşekkür ederim
  9. Xcan01

Freedos İşletim Sistemi Bilgisayar alınır mı??

Arkadaşlar Merhaba Fredos işletim sistemi laptop alsam sorun yasarmıyım. Bildiğim kadarıyla Windows kendim kuracam kurabilirmiyim ?
  10. Xcan01

Hangi Laptop Almalıyım?

Arkadaşlar Merhaba Hem oyun oynayabileceğim hem rahat film izleme, bilgisayarda hızlı işlem yapabilmek icin ve çok abartı kaba kasası olmayan hangi laptobu almalıyım? Bütçe: 12.500 TL
  11. Xcan01

Kule Soğutucu Önerebilirmisiniz?

Arkadaşlar Merhaba, Foxcon g41 mxe-k Anakarta uyumlu Xenon işlemciyi soğutmak için kule soğutucu lazım. Önerileriniz nelerdir. NOT: BU ANAKARTA UYUMLU OLSUN. Şimdiden teşekkürler.
  12. Xcan01

Monitör Tavsiyesi Alabilirmiyim?

Gamepower monitör aldım ekran monte ettiğim yerden çıktı klavyenin üstüne düştü ve paneli kırıldı. Garanti Kabul etmedi ürünün fiyati kadar fiyat biçiyor . Sağlam Yeni bir ekran alacam. Önerinizi alabilirmiyim? 1609827356 144 Hz arıyorum
  13. Xcan01

GTX 770 ekran kartı furmark Testi Hakkında Bilgi Alabilirmiyim

Arkadaşlar Merhaba En fazla yük altında 10 dk boyunca yaptığım funmarkta FPS 18 geçmiyor neden ? Sizce normal mi FPS 18 olması. 1608027683 İlk resim. Çıkıp tekrar girdim öle çektim .
  14. Xcan01

Anakarttaki ekran kartı soket tırnağı kırıldı sorun olurmu.?

Ekran karttaki soket değil anakartta ekran kartını tutan mandal
  15. Xcan01

Şuan sabit duruyor taktım ama oynatirsan gidiyor bu şekilde kullanılmaz heralde.
  16. Xcan01

Arkadaşlar Merhaba Anakartimdaki ekran kartı soket tırnağı biran dikkatsizligimle ters yöne bastirdigimdan kırıldı herhangi bir sorun yaratirmi ?
  17. Xcan01

Powercool R9 280x 3gb Ekran Kartı Hakkında Bilgi Alabilirmiyim.

700 TL ye GTX 770 Aldım. 👍
  18. Xcan01

Yardım Gtx 1050 maks kaç eder

Güç kaynağım shaarkoon 650 w 80 psu Ürün hakkında eski felan dediler ama fiyatı makul geldi alıyorum ozaman.
  19. Xcan01

Görüntü Sorunu Ekran kartından mıdır dönüştürücüden mi?

Dönüştürücü . Ucuz dönüştürücülerin çoğunda dalgalanma, ekranın anlık gitmesi gibi sorunlar oluşabiliyor
Top Bottom