Arama sonuçları: *

1. H

Havalı tüfek uygun şekilde taşıma

Cevabınız için çok teşekkür ederim, dediğiniz gibi yapacağım.
  2. H

Havalı tüfek uygun şekilde taşıma

Merhaba, internette net bir cevap bulamadığım için burada sizlere sormak istedim. Biz arkadaşlarla benim namludan kırma havalı tüfekle tenha ormanlık bir alanda teneke kutulara, kağıt hedeflere vs atış yapmak istiyoruz ama kurallara uygun bir şekilde evden çıkarmak istiyorum. Tüfeği boş şekilde...
  3. H

Far Cry 5 30 TL ye alınır mı?

teşekkür ederim
  4. H

Far Cry 5 30 TL ye alınır mı?

Far Cry 5 Epic games'de kuponla 32tl'ye düşüyor sizce bu fiyata alınır mı? (daha önce hiç far cry oynamadım, sadece 3'ü youtube'da bitirdim.)
  5. H

Msi afterburner ekran kartımı görmüyor

Başlıkta da belirttiğim gibi msi afterburner ekran kartımı görmüyor. Seçim yerine de tıklanmıyor. Görmediği için de programın ekran kartıyla ilgili yerlerini kullanamıyorum Defalarca silip tekrar yüklememe rağmen düzelmedi. Yapmam gereken ekstra bi ayar vs varsa söyler misiniz? Ekran kartım msi...
  6. H

Morta kombat 11 para hilesinden ban yer miyim?

Mortal kombat 11'de oyun içi parada cheat engine ile para hilesi yaparsam ban yer miyim? Ban yersem de, yediğim ban yerel çok oyunculuyu etkiler mi?
  7. H

Multiplayer için hangi Halo?

teşekkür ederim
  8. H

Multiplayer için hangi Halo?

Daha önce hiç oynamadım ve multiplayer odaklı oynamak için halo almak istiyorum. Hangi oyununu almalıyım?
  9. H

Multiplayer oyun önerisi^^

apex, cs, valorant, PUBG lite, cod warzone, warface, paladins, ironsight, fortnite, rocket league
  10. H

Bu farelerden hangisi daha iyi?

cevaplarınız için teşekkür ederim
  11. H

en fazla 120 TL
  12. H

Merhaba Steelseries veya Logitech alabilecek kadar bütçem yok. bu farelerden birini almayı düşünüyorum, bunlar arasından hangisini önerirsiniz? https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-rampage-smx-r44-makrolu-optik-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,578446921.html...
  13. H

Adını bilmediğim problem

yazıların gölgesi varmış da titriyomuş gibiydi aynı, monitörün ayarlarını sıfırlayınca düzeldi. cevaplarınız için teşekkür ederim
  14. H

Adını bilmediğim problem

Merhaba, Dün hiçbir şey yokken bugün böyle bir sorun yaşamaya başladım. Google ve youtube'ta da oluyor oyunlarda da oluyor. İnternetdeyken scroll yaparken, oyunlarda etrafa bakarken siyah şeyler çıkıyor. Ne olduğunu ve niye olduğunu bilmiyorum bunu nasıl düzeltebilirim? Ekran kartım msi gtx1650...
  15. H

Futbol oyunu önerisi

kol takınca emülatör vs gerektirir mi peki?
  16. H

Futbol oyunu önerisi

Elimde ucuz kol var, xbox emulator vs gerektirmeyen futbol oyunu önerir misiniz?
  17. H

Minecraft'da düşük fps alıyorum

merhaba, sistemim: gtx 1650 super ryzen 5 1600 16gb ram minecraft'da düşük ayarlarda 40-50 fps alıyorum. fps'i nasıl arttırabilirim? minecraft sürüm 1.16.5
  18. H

Opera GX açılmamaya başladı

teşekkür ederim bi araştırayım onu
  19. H

Opera GX açılmamaya başladı

Merhaba Opera gx 2 gündür açılmıyor. Kaldırıp tekrar kurdum, pc'yi yeniden başlattım ama hala açılmıyor. Açmaya çalıştığımda donma filan olmuyor sadece açılış ekranı gözüküp gidiyor. Ben bunu nasıl düzeltebilirim?
  20. H

Origin oyun açılmıyor

neden bilmiyorum ama oyun artık açılıyor
Top Bottom