Arama sonuçları: *

• Users: hasan1143
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

Havalı tüfek uygun şekilde taşıma

Merhaba, internette net bir cevap bulamadığım için burada sizlere sormak istedim. Biz arkadaşlarla benim namludan kırma havalı tüfekle tenha ormanlık bir alanda teneke kutulara, kağıt hedeflere vs atış yapmak istiyoruz ama kurallara uygun bir şekilde evden çıkarmak istiyorum. Tüfeği boş şekilde...
  2. H

Far Cry 5 30 TL ye alınır mı?

Far Cry 5 Epic games'de kuponla 32tl'ye düşüyor sizce bu fiyata alınır mı? (daha önce hiç far cry oynamadım, sadece 3'ü youtube'da bitirdim.)
  3. H

Msi afterburner ekran kartımı görmüyor

Başlıkta da belirttiğim gibi msi afterburner ekran kartımı görmüyor. Seçim yerine de tıklanmıyor. Görmediği için de programın ekran kartıyla ilgili yerlerini kullanamıyorum Defalarca silip tekrar yüklememe rağmen düzelmedi. Yapmam gereken ekstra bi ayar vs varsa söyler misiniz? Ekran kartım msi...
  4. H

Morta kombat 11 para hilesinden ban yer miyim?

Mortal kombat 11'de oyun içi parada cheat engine ile para hilesi yaparsam ban yer miyim? Ban yersem de, yediğim ban yerel çok oyunculuyu etkiler mi?
  5. H

Multiplayer için hangi Halo?

Daha önce hiç oynamadım ve multiplayer odaklı oynamak için halo almak istiyorum. Hangi oyununu almalıyım?
  6. H

Bu farelerden hangisi daha iyi?

Merhaba Steelseries veya Logitech alabilecek kadar bütçem yok. bu farelerden birini almayı düşünüyorum, bunlar arasından hangisini önerirsiniz? https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-rampage-smx-r44-makrolu-optik-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,578446921.html...
  7. H

Adını bilmediğim problem

Merhaba, Dün hiçbir şey yokken bugün böyle bir sorun yaşamaya başladım. Google ve youtube'ta da oluyor oyunlarda da oluyor. İnternetdeyken scroll yaparken, oyunlarda etrafa bakarken siyah şeyler çıkıyor. Ne olduğunu ve niye olduğunu bilmiyorum bunu nasıl düzeltebilirim? Ekran kartım msi gtx1650...
  8. H

Futbol oyunu önerisi

Elimde ucuz kol var, xbox emulator vs gerektirmeyen futbol oyunu önerir misiniz?
  9. H

Minecraft'da düşük fps alıyorum

merhaba, sistemim: gtx 1650 super ryzen 5 1600 16gb ram minecraft'da düşük ayarlarda 40-50 fps alıyorum. fps'i nasıl arttırabilirim? minecraft sürüm 1.16.5
  10. H

Opera GX açılmamaya başladı

Merhaba Opera gx 2 gündür açılmıyor. Kaldırıp tekrar kurdum, pc'yi yeniden başlattım ama hala açılmıyor. Açmaya çalıştığımda donma filan olmuyor sadece açılış ekranı gözüküp gidiyor. Ben bunu nasıl düzeltebilirim?
  11. H

Valheim sadece pvp mi?

merhaba valheim sadece pvp mi yoksa arkadaşımla birlikte sadece botlara karşı da oynanayabiliyor muyum?
  12. H

Origin oyun açılmıyor

Merhaba Steam üzerinden mirror's edge catalyst aldım ve yükledim. Açmaya çalıştığımda originde yüklü olmadığını söyleyip direkt origin'e atıyor. Origin'deyken yükleye tıkladığımda ise aynı hatayı verip origini tekrar açıyor ve böyle tekrar ediyor. Ne yapmam lazım?
  13. H

Dron bataryasından gümrük vergisi

merhaba aliexpress'den kuponla 13tl ye dron bataryası alsam tahmini ne kadar gümrük vergisi öderim? bir sitede hesaplamayı denedim site böyle gösterdi:
  14. H

100-200tl klavye önerisi

merhaba 100-200 TL klavye önerir misiniz? ışıklı olsun çok da dandik olmasın (ilerde zaten kaliteli alacağım. şimdi ki alacağım 1-2 yıl götürsün yeter)
  15. H

Squad vs Insurgency Sandstorm

Merhaba İki oyundan birini alacağım. Normal Insurgency kütüphanemde var. Videolarda gördüğüm kadarıyla Sandstorm'un grafikleri, sesleri vs bayağı iyileştirilmiş. Squad ise bence arma 3'ün neredeyse aynısı ama çoğu yerde Squad önerildiğini gördüm. Sizce hangisini almalıyım?
  16. H

Shadow of the Tomb Raider vs Rise of the Tomb Raider

2 oyundan birini alacağım. spoiler vermeden ikisininde iyi ve kötü yanlarını yazar mısınız? bir de bu iki oyun birbirinin devamı şeklinde mi?
  17. H

Vac ban başka oyunları etkiler mi?

Csgo da hile denedim ve vac ban yedim. call of duty mw2 alacağım ama bu vac ban call of duty'i etkiler mi? (serverlara girmemi engeller mi veya cod'dan da ban yermiyim?)
  18. H

1 pc'ye 2 monitör bağlama

Merhaba, pc'me 2 monitör bağlamak istiyorum 1.monitör hdmi ile zaten bağlı, ekran kartında vga girişi yok ama 1.monitörün üstünde var. Ben 2.monitörü vga ile 1.monitöre bağlarsam görüntü gelir mi veya gelirse de sağlıklı çalışır mı? (ekran kartında hdmi var vga yok, 2.monitörde de vga var hdmi yok)
  19. H

Mx 110 Ekran kartlı laptop iyi midir?

Merhaba, arkadaşım pc'den çok anlamıyor ve sisteminin ne kadar iyi olduğunu öğrenmek istiyor. ben de ekran kartı modelini ilk defa duydum ve burada sormak istedim. özellikleri bunlar (laptop): GeForce MX110 intel i5-8265u 1.60GHz 8gb ram not: bu laptop arkadaşımın elinde zaten olan bir laptop o...
  20. H

Türk Telekom vdsl'e geçiş

Merhaba Türk Telekom'un tarifelerine geçmek istiyoruz modem ve altyapı destekliyor ama taahhüt bitmeden geçersek cayma ücreti vs öder miyiz? şimdiden teşekkürler. 1610897834 türk telekomun vdsl tarifelerine geçmek istiyoruz*
Top Bottom