Arama sonuçları: *

1. H

4070 Super’li Sistemde CS2 Donuyor

Sadece cs2 de mi oluyor bu durum
  2. H

Valorant yüksek fps te akıcı değil

İyiymiş benimde 1000 hz
  3. H

Hala piyasada tek tük var o fareler.Hatta rgb ışıklı 2 tane denk gelmişti.Zaten mausunuz 120 hertz ve aldığınız fps 120 yi geçmiyorsa kasma hissiyatını hissetmezsiniz.150-200-250 fps bir oyun oynayın sizdede kasma hissayatı geri gelicektir
  4. H

Farelerin de kenilerine ait fps değerleri vardır.Ortalama 120 hertzde çalışırlar ve siz 120 den fazla fps alırsanız kasma hissayatı oluşur.Driverinden ya da farenin ayarlarından responsive time yani fare tepki süresini 120 den daha yüksek en yüksek çekebilceğiniz ayara çekmeniz lazım.Siz driveri...
  5. H

Farenizle ilgili bir şey mi yaptınız veya değiştirdiniz mi
  6. H

Bu ekran kartına zarar verir mi

High Power
  7. H

Evet RX7900 gre
  8. H

Arkadaşlar 750 watt psu var.Sizce yeterli mi 7 fan artı sıvı soğutma R5 5600 işlemci çift kanal toplam 16 gb ram var. Psu yeterli mi Tek kablodan gelen iki ayrılmıs güc cıkısıyla ekran kartına bağladım böyle
  9. H

Sistemim nasıl arkadaşlar iyi mi

Gerçekten çok yanlış yazmısım simdi düzelttim
  10. H

Sistemim nasıl arkadaşlar iyi mi

RX 7900 GRE 16GB EKRAN KARTI XPG 8*2 = 16GB 3200 MHZ DDR4 RAM RYZEN 5 5600 İŞLEMCİ GAMEBOOSTER NİTRO 120 MM SIVI SOĞUTMA İNTEL 670P 500 GB M.2 SSD 750 WATT+80 PLUS PSU MSI A520M A PRO ANA KART 2K 165 HERTZ 32 İNÇ VİEWSONİC MONİTÖR LOGİTECH G203 MOUSE RAMPAGE RGB KLAVYE STEEL SERİES RGB MOUSE PED...
  11. H

Neden düşük fps alıyorum

Arkadaşlar Sılent hıll 2 remake oyununda 2K çözünürlükte Ultra grafik ayarlarında 60 fps almam normal mi.Yani ne biliyim.İnsan bi 120 bekliyor yani. God of war ragnarok 2k Ultra ayarlarda dahi 90 fps alıyordum. RX 7900 GRE EKRAN KARTI R5 5600 İŞLEMCİ 16GB DDR4 3200 MHZ RAM 750 WAT PSU
  12. H

Sıcaklık değerleri nasıl

Rakiplere göre aşırı fiyat performans gerçekten
  13. H

Sıcaklık değerleri nasıl

2K ÇÖZÜNÜRLÜK ULTRA AYARLAR SILENT HILL 2 GPU: AMD RX7900 GRE CPU: R5 5600 FAN: %60 1950 RPM
  14. H

bu sistemi almak istiyorum bilen biri fikir verebilirmi

Hocam aynı ekran kartı bende var geçen hafta aldım.Fakat hellound modelini alın sıcaklık değerleri aşırı iyi.2K da 250 fps alıyorum ben r5 5600 işlemciyle ultra ayarlarda.O işlemci hayli hayli alır
  15. H

DİSCORD a ERİŞİM ENGELİ GETİRİLDİ !⛔⛔

TELEGRAM: 🤐
  16. H

Her bilgisayar kullananların bilmesi gerekenler !

1: Kullandığımız farelerinde kendilerine ait fps (hertzleri vardır).Oyun oynarken 180 fps alıyorsanız ve mausunuzda maksimum 120 hertz destekliyorsa kasma hissiyatı oluşur ve gerçek 180 fpsi alamazsınız.Googleye mouse response time test yazarak kendi mausunuzun hertzini...
  17. H

Ekran kartının üzerindeki bu tuş nedir ?

Aynen öyle.Bendede Amd rx7900 gre var bu tuş ondada var.Performansı arttırmıyor açıkçası ama P modda kullanmak fanları az miktar daha özgür bırakarak çalıştırdığı için sıcaklık değerleri 3 derece daha az fark ediyor.
  18. H

Ekran kartının üzerindeki bu tuş nedir ?

P: Performans modudur.Lakin 5 fps bile genelde arttırmaz.Bu mod kartın fanlarını kısmadan kartın serin çalışmasını sağlar ve fan hızını arttırır.Ve tabikide fan seside az miktarda artar.Lakin kart daha serin çalışır Q: Sessiz moddur.Kartı olabildiğince fanlarını sessiz çalıştırır ki sesi...
  19. H

4060ti ryzen 5 7500f alinirnmi

O işlemci çok fazla.İmkanınız varsa 4070 alın kalan bütçeyle r5600x alın derim.
Top Bottom