Arama sonuçları: *

1. django

BİLGİSİYAR AÇILIYOR AMA EKRAN VE KLAVYE mouse ÇALIŞMIYOR

dediğini yaptım bios pilini söktüm taktım oldu teşekkürler reis
  2. django

ekran kartı çalışıyo sadece usb nin olduğu yerde ışıklar yanmıyor normalde ethernet kablosunu falan takarken ışık yanardı 1716141195 ramleride tekrar çıkarıp taktım
  3. django

hayır yanmıyor 1716139672 bilgisayarı yeni aldım herhangi bir sorun olmaması lazım
  4. django

denedim zaten ekran gelmeyince açıp kapadım
  5. django

Selam arkadaşlar bilgisayarı 5 10 dakikalığına açık bıraktım ve geldiğimde monitör kapalıydı sonra bilgisayarı açıp kapadım ve açma kapama tuşu yanıp sönmeye başladı klavye mouse da ışık yanmıyo ekrana görüntü gelmiyo sadece kasa çalışıyo ne yapmam gerekir anakartım asus B650M-K
  6. django

Windows 11 home key alınır mı?

ben genelde oyun oynuyorumda home ile pro arasında bi fark var mı
  7. django

Windows 11 home key alınır mı?

Selam arkadaşlar yeni bir sistem topladım freedos. Windows 11 lisanslı olanı çok pahalı o kadar vermek istemiyorum 6k civarı. internetten key alınır mı?
  8. django

40.000 TL SİSTEM ÖNERİSİ

1715093918 böyle bir şey yapmıştım sizce nasıl?
  9. django

40.000 TL SİSTEM ÖNERİSİ

https://www.google.com/url?q=https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-acer-nitro-ed270x-27-1ms-full-hd-curved-fiyati,876597087.html&sa=U&sqi=2&ved=2ahUKEwiZgrHT0fuFAxWqBNsEHd_FA6sQFnoECB0QAQ&usg=AOvVaw3o_Vc9UAYuS8Fq8nuPNRGP...
  10. django

40.000 TL SİSTEM ÖNERİSİ

kendim gidip vatan’dan toplasam itopya ile arasında fiyat farkı olur mu acaba yoksa bileşen fiyatları hemen hemen aynı mı
  11. django

40.000 TL SİSTEM ÖNERİSİ

Arkadaşlar merhaba. 40k bütçem var biraz aşabilir sizce itopya’dan 4060 ti lı sistem toplamayı mı önerirsiniz yoksa başka sitelerden 4070’li sistem toplamayımı?
Top Bottom