Arama sonuçları: *

1. SadeceSeyf

Epic Games Döviz Kurunu Guncelliyor!

Yani cevremde ki herkes epic kullaniyor. Bu launcherden bi biz sikinti cekmiyoruz galiba
  2. SadeceSeyf

Epic Games Döviz Kurunu Guncelliyor!

Peki 1713597161 Gideyim de almadigim oyunlari taksitle alayim 1713597299 Launcher ile fiyat degisimi de otomatik geliyor galiba dnjdj
  3. SadeceSeyf

Epic Games Değişime gidiyor

Benim 300 e yakin oyunum var epic de neredeyse butun oyunlari aldim. O yuzden Ben Boyle dusunuyorum
  4. SadeceSeyf

Benim gibi arkadasin da hosuna gidebilir? Steam gibi uygulamasi olsa indirim zamani telefondan duzgunce alisvrrs yapabilsek. Kotu mu olur ?
  5. SadeceSeyf

Bu yil sonuna Kadar yenilikleri getirecek yaziyor tam tarih belli degil. Sadece bu sene mobil uygulamasi cikacagi kesin. Gerci varda steam gibi degil.
  6. SadeceSeyf

Epic Games uygulamasına ve mağazasına ‘nihayet’ köklü değişiklikler geliyor , • iOS ve Android mobil uygulama •Kişisel profiller ve profil fotoğrafları • Oyun hediye etme • Tüm her şeyin olduğu bir bildirim merkezi • Kullanıcı incelemeleri
  7. SadeceSeyf

Öneri TESLA MODEL Y TÜRKİYEYE 1.791.451 TLDEN SATIŞA ÇIKTI

Geçen hafta tatile gittim. Yolda tesla vardı yakalayana aşk olsun. Ne kadar hızlı gidiyor bunlar ya
  8. SadeceSeyf

🔥İndirim Gamebooster M700 Air-Force Rgb Ultra Hafif Profesyonel Oyuncu Mouse 319TL

2 sene once falan almistim. Fps oyunu oynamadigim icin idare ediyordu.
  9. SadeceSeyf

🔥İndirim Lenovo IP Gaming3 5800h 3060 25.999 TL

https://ty.gl/uss2p01628
  10. SadeceSeyf

Çözüldü✓ Sistemimi her şey dahil satıyorum ? Fiyat sizce iyi mi?

Komik olan ne zaten ilanda bunun böyle olduğunu yazıyorum. Ki 3-4 ay sonra kalkıyor diyorlar bakacaz
  11. SadeceSeyf

Yok hocam valla tek tek satacağım yapacka bir şey yok M2 falan durur yoksa bunlara göre WD blacki 1k ya falan vereceğim
  12. SadeceSeyf

Dostum siz empati yoksunusunuz gerçekten diyorum. Adam ilk de giriş seviye ekran kartı diyor. Abi 3070 ti nasıl giriş seviye ekran kartı oluyor onu anlamıyorum ona kızıyorum. Arkadaşa daha yeni 7700 xt aldık adamın kartının içinden geçiyor 3070 ti. Giriş seviyesi denilince 4060 serisi 7600...
  13. SadeceSeyf

7700 xt alma imkanım vardı fakat yazılımsal ve performans açısından daha mantıklı bulduğum için aldım 3070 ti hocam. Overclock yapılamadığı içinde bu anakarti almak istedim. B650 de vardı bu paralara ama wifi ve pro olma sebebi ile almış oldum. İnanın watt değerlerinde veya işi değerlerinde...
  14. SadeceSeyf

Teşekkürler hocam. Benim sistemin pahalı olması SSD ram kule tipi soğutucu PSU modüler olması falan etkiliyor maalesef. Onlar düz bir şekilde çıkıyor genel de. Wifi anakartli a620 olsada en üst seviye anakart olması falan. SSD falan 4.500 TL olunca kimse ucuzdan vermek istemez. Olmadı yukarida...
  15. SadeceSeyf

La kardeşim siz beni siniyor musunuz. En ucuz 4070 süper 24 25k bu sistemin %65 falan yapıyor. Çoluk çocukla uğraşıyorum yemin olsun ya 1712496709 Onun zihinsel problemleri var. Parasızlık beynine vurmuş
  16. SadeceSeyf

Teşekkür ederim nazik yorumunuz için. Monitörü falan yanina öylesine koymuştum. Kötü bir monitör olduğunu bilmiyorum. 144 hz. Yoksa HP Omen 25i veya gigabyte 24f 2 var ama fiyat yükseldikce alıcı da azalıyor
  17. SadeceSeyf

Peki dostum inceleme videolarını izlemeye bırakıyorum seni 1712494990 Olum senin okuma yazman yok mu 16 mi yazıyor orada sen daha okuduğunu anlayamıyorsun. Ben senle tartışıyorum. İşlemci ile ekran kartını 25 e alıyorsun zaten cahil herif git topla yallah
  18. SadeceSeyf

Ya sen de bu yürü kardeşim canımı sıkma benim sanki 4060 aliyo 1712494458 Ben de diyorum ya size ne alabilir ? Ekran kartı kötü bir kart degil ki? AMD 7700 xt gibi bir kartın çoğu oyunda hala icinden geçiyor
  19. SadeceSeyf

Hocam ben de nasıl giris seviye kaldığını soruyorum. 3060 3060 ti giriş diyebilirsiniz. Veya 4060 4069 ti 3070 ti nasıl giriş kalıyor. Onu merak ediyorum sadece
  20. SadeceSeyf

Ne olacak ekran kartı ? 1712493346 Hocam sonuç olarak bu işlemci kilitli bir islemci. Ve YouTube videolarında b serisi anakartlarda verdig8 watt ve performans değerleri aynı. Monitör ve ekipmanlar mecbur kötü elimde boşta duran ürünleri yanına koydum. Ekipman dediğiniz ürünleri de yanında...
Top Bottom