Arama sonuçları: *

1. W

Üçgenler için YouTube kanalı önerisi

Hocam 0 da değilim ama konuyu da çok bilmiyorum o nasıl olacak? 1721075030 Hem çok uzun hem de dediğim gibi konuya aşina bir şekilde anlatım yapıyorlar.
  2. W

Aga tam okumadın heralde Kenan Kara’nın anlatımını beğenmedim diyorum. 1721033856 Çok değil. 1721033878 Anlatımını beğenmedim maalesef.
  3. W

Arkadaşlar selamünaleyküm, üçgenlerde eksiğimi kapatmak için kanal önerisi arıyorum. Rehber Matematik, Kenan Kara ve Eyüp B. ve Merkeze Teğet gibi kanallara göz attım ancak daha önceden konu hakkında bilgim varmış gibi anlatım yapıyorlardı. Üstelik bazı konuları gereksiz şekilde uzattıklarını da...
  4. W

11. sınıfa geçmeden önce bilinmesi gereken matematik konuları

Arkadaşlar Selamünaleyküm, 11. sınıfta matematik dersinde zorluk çekmemek için TYT’de bilmem gereken konular hangisidir? Ve bu konular ortalama kaç günde biter bunuda belirtirseniz sevirim. Teşekkürler.
  5. W

iPad için ücretsiz AutoClicker önerisi

Arkadaşlar merhaba, autoclicker kullanmak istiyorum fakat maalesef ki App Store’da ki çoğu uygulama paralı. Bana ücretsiz bir autoclicker önerisi yapabilir misiniz? iPad işletim sistemine uygun olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  6. W

Altın sizce ne olur?

Teşekkürler, uzun vadeli tutmayı düşünüyordum zaten. Beni rahatlattınız.
  7. W

Altın sizce ne olur?

Altın düşmeye devam ediyor. Sizce hala altın tutmalı mıyım? Altın zarar ettirir mi?
  8. W

Yapay Zeka Hukuğu bitirebilir mi?

Ne alaka? Soru sorduk sadece cevap vermeyip boş yapacaksan defolup git.
  9. W

Yapay Zeka Hukuğu bitirebilir mi?

Arkadaşlar Selamünaleyküm, umarım gününüz iyi geçiyordur. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Hayalim hukuk okumak. Ancak şöyle bir şey takıldı aklıma mutlaka sizlerde farketmişsinizdir. ChatGPT olayları, yapay zeka vb. şeylerin meslekler üzerinde ki etkileri. Sizce bu şeyin hukuk üzerinde...
  10. W

Mobil ticaret yapılabilecek oyunu önerisi

Arkadaşlar merhabalar, oyundaki eşyaları al-sat yapıp gerçek para kazanabileceğim bir oyun arıyorum. Örneğin Roblox - Murder Mystery 2 gibi. Fazla oynanan yani oyundaki eşyalarına fazla talep görülen al-sat yapabileceğim mobil oyunlar var mıdır? Nelerdir? Şimdiden teşekkürler.
  11. W

Doları satıp altın almak mantıklı mı?

Bak abiciğim, buralarda yeniyim. Bir şeyleri bilmediğim de olabilir. Ancak kimseye şu kadar dolarım da var demedim. Nerenle okudun bilmiyorum ama hava attığımı da düşünmüyorum. Saygılar.
  12. W

Zarar etmemek için demiştim.
  13. W

Neye dayanarak söylediniz bunu? Ayrıca öyle 40’lara çıkmasından bahsetmiyorum. 33’lere falan geldiğinde satmayı düşünüyorum.
  14. W

Doların biraz yükselmesini bekleyip ardından bozdurup altın alacağım. Nasıl sizce 1715366844 Doların yükselmesini bekleyip sonradan altına çevirsem nasıl olur?
  15. W

Dolar düşüşe geçti bu aralar. Sizce ne yapmalıyım?
Top Bottom