Arama sonuçları: *

1. O

laptopumun çiziklerini nasıl kapatabilirim

elimde eskiden kalma hp marka siyah bir laptop var, laptopun kapağında ufak çaplı çizikler var bunları nasıl kapatabilirim?
  2. O

max 20k laptop önerisi

hmm güzele benziyor teşekkür ederim
  3. O

max 20k laptop önerisi

ips ekranlı rami yükseltilebilen laptop arıyorum bütçem max 20k günlük işler için kullanılacak
  4. O

Siz olsanız Hangi Telefonu alırsınız?

hocam marka takıntınız yoksa honor 200, kameraya önem vermiyorsanız da x6 pro öneririm saydığınız telefonlar arasında ise s23 fe en iyi seçenek
  5. O

Çözüldü✓ M.2 SSD takamıyorum yardım edin

sıkıntı yok hocam hafifçe bastırıp vidayla sabitleyebilirsiniz öyle kolay kolay kırılan bir parça değil ssd, aşırı bir güç uygulamayın yeterli
  6. O

Leptop önerisi max 50k

https://www.akakce.com/oyun-bilgisayari/en-ucuz-acer-predator-intel-i7-13700hx-16gb-512gb-ssd-rtx4060-8gb-dos-16-wqxga-165hz-tasinabilir-bilgisayar-nh-qluey-004-fiyati,747092454.html...
  7. O

Yardım ASUS TUF RAM ÖNERİSİ

ram markası önemli değil mhz ve cl değeleri uyumlu olsun yeterli
  8. O

Yardım 12-13 Bin TL Ekran Kartı Önerisi

hocam ikinci el almanızı öneririm 6800xt alabilirsiniz
  9. O

Bu kart nasıl iş görür mü

4070 ti - 4070 ti super arasında bir kart hayırlı olsun çok sağlam kart
  10. O

4070 ti süper için işlemci ????

bütçe varsa 7800x3d al yoksa 7500f al başka işlemci alma
  11. O

Yardım Kulaklık önerisi olan?

havitin kulaklıklarına bakın hocam bırak 1.5 ay idare etmeyi bir ömür kullanırsın hiçbir sorun olmaz
  12. O

Redmi telefona Airpods alınır mı ?

hocam alır kullanırsınız hiçbir sorun olmaz da iyice araştırın derim airpodstan daha ucuz olup daha kaliteli kulaklıklar var, benim bildiklerimden liberty 4 nc var mesela airpodstan çok daha kaliteli olduğu söyleniyor
  13. O

Toplama bilgisayar tavsiye

hocam bütçeniz dahilinde f/p olan çok az sistem var şuan. benim önerim 1 2 hafta bekleyin illa güzel bir sistem çıkacaktır, genelde 1 2 haftada bir sağlam sistem çıkartıyorlar geçenlerde 40-41k civarına 4070 superli sistem vermişlerdi sanırım
  14. O

10k arası tablet önerisi

huaweinin modellerine de bakabilirsiniz orda da güzel tabletler var, bakmak istemezseniz s9 fe alabilirsiniz bu da iyi bir tablettir
  15. O

Yardım M.2 SSD ALCAM YARDIM!

aralarında kontrolcü kalitesi dışında hiçbir fark yok. samsungun kontrolcusu bir tık daha iyi ama 1300tl fazla vermeye değecek kadar iyi değil. excerianın kontrolcusu kötü değil o da çok iyi sadece samsungunki bir tık daha üst seviye
  16. O

bu laptopa bu para verilir mi?

alınır güzel laptop
  17. O

Yardım M.2 SSD ALCAM YARDIM!

exceria plus alın boş yere 1300tl fazladan para vermeye gerek yok
  18. O

Yardım Termal macunu doğru sürmüş müyüm ?

fazla sürmüşsün hocam bir sorun olmaz ama bu kadar çok sürme yoksa işlemcine termal macun dayanmaz valla
  19. O

Öneri msi vector 17 1490hx rtx 4060 alınır mı? bu fiyata

https://www.akakce.com/oyun-bilgisayari/en-ucuz-hp-omen-16-wf0008nt-81t46ea-i7-13700hx-32-gb-1-tb-ssd-rtx4080-16-1-full-hd-notebook-fiyati,245563735.html
  20. O

25k bütçe telefon önerisi

kamera önemli değilse alabileceğiniz en fp telefon 12gb poco x6 pro
Top Bottom