Arama sonuçları: *

• Users: Acrux
  • Order by date
  1. Acrux

Sistem yeterli performansı vermiyor

Ryzen 3 2300x ve rx 570 4 gb ve 8gb 3000 mhz ram var sistemde ve PUBG oyununda zar zor 60-70 fps alabiliyorum diğer oyunlarda da genel olarak öyle pc sıfırladım fps daha da fazla düştü neden
  2. Acrux

Çözüldü✓ Yeni rami taktım görüntü gelmedi

Sanırım hem soket hem ram arızalı
  3. Acrux

kanka bayaa bastırıyorum ama bi türlü oturmadı çıt sesi gelmedi
  4. Acrux

Nasıl çözdün kanka anlatabilir misin
  5. Acrux

Yeni aldığım extra rami pc görmüyor acil

Merhabalar xpg gaming d10 8gb 3000mhz cl16 ram var bende extradan corsair vegance 8gb 3000mhz cl16 ram aldım ama pc görmüyor bu rami ve çok garip olaydır ki eski ram birinci slotta çalışıyor ama ikinci slotta çalışmıyor yeni ram iki slotta da çalışmıyor ikisi birliktw de çalışmıyor anakart asus...
  6. Acrux

Çözüldü✓ Ram tavsiyesi önerileri

Yukarda link bıraktığınız Corsair vengance 3000mhz ram ile benim şuanki kullandığım birlikte çalışabilir değil mi öyleyse alıcam hemen
  7. Acrux

Teşekkürler ama bu 3200 benimkiyle uyumlu olur mu yani pek bilgim yok mazur görün
  8. Acrux

Xpg gammix d10 cl16 1655401554 700-750 TL civarı (bunu aşmaması daha iyi olur yani)
  9. Acrux

Selamlar efenim 3000 mhz cl16 ddr4 8 gb ram kullanıyorum ve bir 8 gb daha almak istiyorum ama benim kullandığım modelden bulamadım piyasada kaliteli ram önerisi alabilir miyim?
  10. Acrux

Ram takviyesi nasıl olur

Teşekkür ederim . Bi ricam daha olacaktı. Sınav münasebetiyle bir seneden fazladır nerdeyse hiç bilgim yok pc ekipmanları hakkında. Önerebileceğin bir ram var mıdır acaba veya marka (8gb 3000mhz cl16 ddr4)
  11. Acrux

Ram takviyesi nasıl olur

Selamlar. Bilgisayarımda ekte belirttiğim gibi Xpg Gammix D10 cl16 ram mevcut. Artık yetmediği için bi 8 gb daha eklemek istiyorum ama bu modelden bulamadım ve farklı marka/model bir ram alırsam da performans artışı aksine düşüş olabileceği gibi şeyler gördüm internette vs. Ne yapmam gerekir
  12. Acrux

windows ayarlarından sıfırlama ile format arasındaki fark

tamamdır hocam teşekkürler
  13. Acrux

teşekkürler hocam doğrudur tabii ki ama format atabilme şansım yok şuan zaten alternatif bi yol aradığım için sormuştum 1611417671 peki işe yaradımı yani pc de düzelme oldu mu
  14. Acrux

Merhabalar.Bilgisayarım bugünlerde gerçekten çok yavaşladı 1 dakikada açılıyor oyunlarda fps kaybı vb. bu yüzden format atmayı düşünüyorum ama yeni şehre taşındık ve pandemiden dolayı dışarı çıkmak istemediğimden evden yapmak istedim win ayarladında sıfırlama bölümü var 2 seçenek fotoğrafdaki...
  15. Acrux

ryzen3 2300x ve rog strix rx570 sistemde fazla performans kaybı

Merhabalar ryzen3 2300x 4core / rog strix rx570 4gb / 8gb 3000mhz cl16 sistem kullanıyorum prime b450mk anakart var ama çok fazla performans kaybım var oyunlarda mesela steam pubgde 50-60 fps csgo 4:3 çözünürlükte 180 fps gibi değerler alıyorum pubgde çözünürlüğü 720 de yapsam değişen bişey...
  16. Acrux

PC son 1 ayda aniden yavaş açılmaya başlama ve yavaşlama sorunu

Aynen keşke ssd'leri biraz daha araştırsaydım ama böyle kronik sorunlar olabileceğini bugün öğrenmiş oldum artık yeni alacağımda dikkat ederim😊👌
  17. Acrux

yapacak bir şey yok o zaman teşekkürler yardımın için dostum , iyi günler dilerim
  18. Acrux

peki teşekkürler ama şuan yapabileceğim bir şey v armı acaba?
  19. Acrux

tam 19 ay oldu 1607857474 yaklaşık 5 ay önce attım
Top Bottom