Arama sonuçları: *

1. M

Roblox FPS artırma nasıl yapılır?

Ben onu srmuyorum yani ramı yükseltsem fps artarmı yada dokuları silsem
  2. M

Roblox FPS artırma nasıl yapılır?

Arkadaşlar ben robloxta 3gb ram ve 1gb ekran kartıyla oynuyorum robloxtaki silah oyunlarında çok düşük fps alıyorum bunun için ne yapmamı önerirsiniz ramı mı artırmalıyım yoksa dokularımı silmeliyim?
  3. M

3gb ram valorant açarmı?

Nasıl yani? laptobum 2bin tl zor ediyor gerek yok param da yok yaşım küçük
  4. M

BİOSta VT yok sistem gereksinimleri altta

İşlemci amd a6-5200 Model:acer aspire e1-522
  5. M

Roblox fps artırma nasıl yapılır?

Arkkaşlar benim pc 1gb ekran kartı 3gb ramı var ben tahmini roblox 35 fps falan alıyorum bazıları diyor textureli sil silsem fps 60 a çıkarmı?
  6. M

2gb ram 30 fps roblox oynanırmı?

asus k52f
  7. M

64 bit yapsam?
  8. M

3gb ram valorant açarmı?

Tamam peki ben buna 8gb ram atsam valo da 45 fps görürmüyüm? en düşük ayarlarda 1716303749 ssd var ramı 8gb yapsam 45 fps görürmü en düşük ayarlar
  9. M

3gb ram valorant açarmı?

Peki gta 5?
  10. M

Merhaba bende 2gb ram lı 1gb ekran kartlı bir laptop bide 32 bit bunda 30 fps roblox oynanırmı ?
  11. M

Yardım Eski hp compaq laptop

Kendine gelse nolurki
  12. M

3gb ram valorant açarmı?

Aga be hiç mi yöntem yok yani zula oynamaya mahkumum? 1716303226 Aga be hiç mi yöntem yok yani zula oynamaya mahkumum?
  13. M

YouTube kanalı şifre koyma nasıl yapılır?

Merhaba benim youtube kanalım var ama youtubede kanal açarken şifre koyma diye bir şey yok ben bugüne kadar hep e postamla giridm yotube kanalına şifre koyma varmı çünkü bu yöntem güvenli değil gibi geliyor en iyisi şifre koymak nasıl koyucağım?
  14. M

3gb ram valorant açarmı?

Bende acer aspire e1-522 bu laptop valorant açarmı? Ekran kartı: amd radeon hd 8400 r3 series İşlemci: amd a6-5200 apu with radeon (tm) hd graphics Ram: 4,00 GB (kullanılabilir: 3,45 GB) 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
Top Bottom