Arama sonuçları: *

1. H

Merhaba TV yi masaüstü bilgisayara bağlayabilir miyim

Sadece HDmi değil mi
  2. H

Merhaba TV yi masaüstü bilgisayara bağlayabilir miyim

Herkese merhaba dostlarım ilk masaüstü bilgisayarı mı aldım ama bunu TV ye bağlamam gerek geçici olarak ama hiçbir kablodan anlamıyorum PC ekran kartlı hdmı kablosuyla bağlayabilir miyim monitör alana kadar
  3. H

700w Power supply önerisi

Herkese merhaba dostlarım 700+80 plus PSU arıyorum ve bunu buldum iyi mi? veya hemen hemen aynı fiyat aralığında daha. İyisi varmı
  4. H

2000₺ civarı power supply 700w

2000₺ civarı power supply 700w+80 bildiğiniz PSU varmı
  5. H

5k ya ikinci el Nvidia ekran kartı

Merhabalar arkadaşlar gtx 1650 mı satıp üstüne 3k koyup 5k ya ekran kartı alcam tavsiyeniz ne olur
  6. H

2 bin Türk lirasına M2 ssd (sıfır)

Herkese merhaba dostlarım 2k civarına M2 ssd arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  7. H

1tb M2 ssd 1500₺ civarı ikinci el veya sıfır

Herkeze merhaba dostlarım ilk toplama PC mı aldım artık bı tek PSU kaldı fakat bütçeden tasaruf edip 240gb sıfır sata SSD aldım ama pişman oldum zaten GTA 5 120gb olduğu için 240gb yetmez o yüzden bu SSD yı satıp 1tb M2 ssd almam lazım yardım edebilir misiniz
  8. H

1000₺ ye mekanik tam boyutlu klavye

Mekanik klavye tam boyut bütçe 1k f/p varmı bildiğiniz klavye
  9. H

Max 500₺ mekanik kablolu %100 klavye

Merhaba dostlarım 500₺ f/p mekanik klavye arıyorum önerdiğiniz klavye varmı
  10. H

700w power supply yardım

Hocalarım 700w PSU arıyorum bütçem Max 1800₺ beni uzun yıllar götürcek bişey arıyorum yardım edebilecek varmı sadece psu
  11. H

700w sadece psu kaliteli olursa iyi olur beni uzun yıllar götürcek bir şekilde

Hocam 1500₺ ye zor çıktım daha ucuz bişey varmı
  12. H

GTA 5 hediye edebilecek varmı

La bı GTA 5 istedim neye döndü bura awk
  13. H

Bana reis
  14. H

Beyler yeni PC aldım da Steam den istek atsam GTA 5 hediye eder misiniz Steam kodum : 1718047435
  15. H

Beyler grand theft auto 5 alcamda yardım eder misiniz

Beyler GTA 5 alcamda şu üst teki hem online hemde hikayelimi
  16. H

Grand theft auto 5 yardım

Teşekkürler hocam 1723466523 Bide reis üst teki hem hikayeli hem de online mi
  17. H

Grand theft auto 5 yardım

Beyler merhaba ilk PC mi aldımda GTA 5 i nasıl indircegimi bilmiyorum hangisini alcam
  18. H

700w sadece psu kaliteli olursa iyi olur beni uzun yıllar götürcek bir şekilde

700w PSU arıyorum bütçem 1500-2000₺ arası
Top Bottom