Arama sonuçları: *

1. Riexit

lenovo Legion 25i-30 vs AOC 24G4X

Öneriniz hangi monitördür artıları eksileri nelerdir çok param yok bunları alırkende en iyisini almak istiyorum pişmanlık yaşamamak için. Fikir almak içinde size danışıyorum
  2. Riexit

5000 TL monitör tavsiyesi

Fikrinden saptırmak gibi olmasın forumdaki arkadaşlar sayesinde aoc düşünüyordum bende lakin forumu bbiraz daha kurcalayınca lenovo legion serisine karşılaştım daha az önce Abdullah abi panel testini paylaşıtı lenovo legion 25i-30un inceleyebilirsin ben hrnüz araştırıyorum ama lenovo legion...
  3. Riexit

Lenovo Legion R25i-30 Panel Testi 🔥

Bu modelin ardınd bide 25f-30 modelinide bekliyorum abi almauı düşündüğüm model o lakin henüz yeterince araştırm yapabildiğimi düşünmüyorum bu fiyatlarda daha iyi önerin varmı yada bu bahsettiğim yeterince iyi mi?.
  4. Riexit

Aoc 24" 24G4XE 0.5ms 180hz HDMI,DisplayPort Adaptive Sync FAST IPS 3999 TL !!!

Ustam nekadardan düşmüş ve monitröi tavsiye edermisin lenovo legion 25F-30 almayı düşünüyırdum tavsiyen nedir
  5. Riexit

MSI 24" G2412F 180Hz 1ms vs legion R25F30 Hangisi alınır

Legıonun model nosu anlış olabilir bahsettiğim 240hz oc ile 280 hz olan iki arasında kaldım 1k fiyat farkı var gönlüm lenovo yanında ama yine sizede danışmak istedim
  6. Riexit

AOC 23.8" 24G4X vs LENOVO LEGION R25F-30 hangisi alınır ?

F/P Konusunda bu iki monitörü çok duydum sizlerden ancak ikisi arasında kaldım yardımınıza ihtiyacım var. 1720870018 VE Birde hu lenovanın F değilde İ olanı var 165 hz oc ile 180 oluyor aralarında sadece 100 tl oynuyor bunun nedeni nedir hangisi daha iyi cahillik gibi gelebilir ama 240hz nin...
  7. Riexit

GB-2418CF 180hz 1ms game booster monitör 2700tl ye alını mı? 2.el

Merhaba arkadaşlar ikinci el bi yerde buldum 2700 tl ölü piksek izik çarık kırık bi deformasyon göremedim sizce bu fiyata alınır mı
  8. Riexit

AOC 24G4X 180Hz 0.5ms(MPRT) 1ms(GtG) FHD Fast IPS alınır mı? Tavsiyeniz Var mı ?

Merhabalar bikaç forumda denk geldim gayet güzelde bir monitöre benziyor yinede sizlerede sorup danışmak fikir almak istedim bu fiyat bandında 4500 u çok geçmeyecek şekilldere bütçem 4500 ada zorla yetiyor. Bi öneriniz varmı ? Bu monitörün iyi yanı kötü anı nedir kullanınız varmı? Bunun yerine...
  9. Riexit

Gamepower 24'' Bull t10 Flat IPS 180hz 0.5ms Gaming Monitör Halen Alınır mı ?

Merhabalar! 1720710373 Bildiğiniz gibi mahsi geçen monitörün 1 Ay önce donanım arşivi kanalında testi paylaşıldı sizce halen alınır mı? bu fiyata daha iyi ne alınabilir tahmini 3000 bütçem var ama 4000 e kadar da çıkmamda çok sıkıntı olmaz Bull t10 modeli videodan sonra çok aklıma yatmıştı lakin...
  10. Riexit

Ekran Kartım VGA to HDMI kablosu İle Görüntü Vermiyor

Gerçekten artık pes ediyorum virüstü depremdi eğitim hayatıydı sevdiklerinin kaybıydı zaten kafayı yedik bi pcde kafa dağıtıyoduk oda aylardır bu durumda beni dahada delirtiyor pes ediyorum iyi forumlar
  11. Riexit

2 tanr dendim ki zaten aynı dönüştürücü ve kabloyla leptoptan monitöre görüntü verebiliyorum ama kasadan monitöre veremiyorum
  12. Riexit

Merhab depremde monitörüm kırıldığı için şimdilik idareten emanet bir monitör aldım lakin eski bir monitör ve sadece vga girişi var ekran kartımda ise vga çıkış yok bunun için bir dönütürücü aldım lain görüntü vermedi ardında aynı kabloı ve dönüştürüüyle monitörü leptopa bağladım monitöre...
  13. Riexit

Yardım gerekiyor kasa monitöre görüntü vermiyor

Arkadaşlar selamlar yardımınıza ihtiyacım var. Depremde malesefki monitörüm masadan düşerek parçalandı. Şimdi ise yavaş yavaş konteynırdan eve geçiyoruz. Kasayı kurdum lakin emanet bir monitör aldım eski bir monitör VGA çıkışı varr sadece bir dönüştürücüyle kasaya bağladım lakin görüntü...
  14. Riexit

6000 tl gaming kulaklık önerisi

Bütçenin biraz fazla aşşağısında kalıcak belki ama Logitech G535 önerebilirim çok uzun süre bir deneyimim olmadı ama ses kalitesi olsun pil ömrü olsun gayet iyiydi elbet bütçene uygun çok iyi tavsiyelerde verilir ama bu kulaklığı önerebilirim
  15. Riexit

Günümüz ekonomisinde Hangi monitör alınabilir ?

Abdullah abinin videosunu yaptığı Gamepower BULL T10 hakkıdna ne düşünüyorsunuz ? Günümüz ekonomasinde alınabilicek FİYAT/PERFONMAS moniörleri nelerdir ? Abdullah abinin videosundan sonra BULL T10 a baya yükseldim ama sonraki olan o fiyat yükselişi ve video yorumlarndan sonra bir forum...
  16. Riexit

Ülkemizdekiz ekonomisinde hangi termal macun alınmalı ?

Eğer forum kurallarında bir engel yok ise uygun ve güvenilir şekilde alabileceğim linkler varsa paylaşırsanız çok sevinirim ve konuyla ilgili tecrübe ve bilginizin olduğunu varsaarak soruyorum her termal macunun yanında sürmek için bir aparat yok evde ne gibi malzemelerle sürebiliriz
  17. Riexit

Ülkemizdekiz ekonomisinde hangi termal macun alınmalı ?

Az önce Abdullah abinin22 Haziran 2019 da çektiği videoyu izledim inanırmısınız ozaman 10 tl ye bile varmış termal macun nekadar bi işe yaramasada varmış. Ama asıl değinmek istediğim konu ozaman ilk sıralara koyduğu ve en fazla 100 110 lira olan termal macun 2 karına 3 katına çıkmış. Güncel bir...
Top Bottom