Arama sonuçları: *

1. Skym00n

990 PRO VS FURY RENEGADE

Hocam firmware ile çözdüler diye duymuştum o sorun devam ediyor mu 1726160900 Anakartımda m2 slotları üzerinde soğutucu plaka ve termal pad var
  2. Skym00n

990 PRO VS FURY RENEGADE

Hocam siz hangisini tercih edersiniz Samsungla Kingston Fury arasından
  3. Skym00n

990 PRO VS FURY RENEGADE

Başlıkta belirttiğim gibi yeni sistem aldım anakartımda ikinci m2 slotu boş ve sağlam ömürlük bir ssd almak istiyorum fiyat farkı önemli değil bütçe var
  4. Skym00n

Bilgisayarı kapatıp açtım ekrana görüntü gelmiyor yardım

Eğilmiş pinler rami bozmuş maalesef, garantiden yenisini yolladılar.
  5. Skym00n

İkinci ekran kartı takmak mantıklı mı

Elimde 4070super ekran kartı var ve fazladan Gtx 1660super ekran kartı sahibiyim ve boşta duruyor, anakartım asus tuf b760m. İkinci ekran kartı slotuna taksam mantıklı olur mu ?
  6. Skym00n

İkisi arasında kaldım yardım

teşekkür ederim hocam seçimimi yaparken fikrinizi de baz alıcam :)
  7. Skym00n

hocam gigabyte da 3 tane m2 slotu bide wifi ve bluetooth var ATX anakart neden asus tufu daha çok beğendiniz marka kalitesi olarak mı ?
  8. Skym00n

Bu iki anakart arasında kaldım arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum https://www.epey.com/anakart/karsilastir/862340-868830/gigabyte-b760-gaming-x-ax_asus-tuf-gaming-b760m-plus/
  9. Skym00n

Bozuk anakart işlemciye zarar verir mi ?

Merhaba anakart üzerinde ki işlemci slotunda bazı pinler eğilmişti ve öyle çalıştırmaya çalıştım. İşlemciye herhangi bir zarar vermiş midir ?
  10. Skym00n

Bilgisayarı kapatıp açtım ekrana görüntü gelmiyor yardım

Merhaba bugün kule tipi soğutucu aldım ve montajını yaparken anakartın işlemci soketinde ki pinlerde hafif ezilme meydana geldi. Bilgisayarcıya götürdüm eğilmiş 2 3 tane pini düzeltti, taktık çalıştı. Evde bios ayarlarından ram frekansını değiştirdim ve yeniden başlattım bir sorun olmadı açıldı...
  11. Skym00n

Bu iki SSD arasından hangisi ?

https://www.epey.com/depolama/karsilastir/679718-741336/xpg-gammix-s70-blade_kioxia-exceria-pro/ Bu ikisi arasında kaldım birinde pasif soğutma olduğunu yazmışlar ama karar veremedim
  12. Skym00n

Çözüldü✓ İntel İ5 14400F ile RTX 4070S 700watt psu yeter mi?

Başlıkta belirttiğim gibi bu ikisi için 700W bronz PSU yeterli olucakmıdır yoksa 850 mi tercih etmeliyim ?
Top Bottom