Arama sonuçları: *

1. Y

Lenovo z500 nvidia ekran kartını görmüyor

lenovo z500 20202 model laptopum var bir format sonrası nvdia ekran kartını görmemeye başladı. Ne yaptıysam gözükmüyor. Aygıt yöneticisinde de yok drive yüklemek isteyince ; Bu grafik sürücüsü uyumlu bir grafik donanımı bulamadı. Diye hata veriyor bunu çözmemin bir yolu var mı şimdiden...
  2. Y

Pc calisiyor ekrana goruntu gelmiyor

Hayr yanlış anlattım kb. Klavye isiklari geliyor demişsin bende demek istedim ki numlok yada capslok tuşuna bastığında klavyede ki bu ışıklar tepki veriyorsa yazilimsaldir diye düşündüm
  3. Y

Pc calisiyor ekrana goruntu gelmiyor

Klavye ışıklar capslook basınca klavye ışıklarında değişiklik oluyor mu ?
  4. Y

1000tl civarı bir ekran kartı önerir misiniz

120 FPS üstü alırsın 1080p de ayrıntı için YouTube de güzel videolar var ordan karşılaştırma yapabilirsin 1588154096 Zevkler ve renkler diyorum kasa için çok bütçe ayırmıssin ben o kadar ayirmazdim ekran kartı yada işlemciye eklerdim o farkı
  5. Y

1000tl civarı bir ekran kartı önerir misiniz

MSI armor RX 570 arada indirime girip 1100 seviyelerine iniyor
  6. Y

Öneri Ekran Kartı Önerisi

PSU değiştirsen bile işlemci darbogaz yaratacaktir Ama yinede AMD r7 240 iş görür
  7. Y

Sistem tavsiyesi yardım

O zaman sorun yok ben ilk gördüğüm resme göre yorum yapmıştım
  8. Y

Sistem tavsiyesi yardım

Ustam anakart ile ramler uyumsuz damlar MHz olarak anakart desteğinin üstünde ankarti başka seç
  9. Y

Fanlar dönüyor ekrana görüntü gelmiyor

Bende öyle düşünüyorum sagolun 👍 1587664204 Benim tahminim öyle de yapacak bir şey arıyorum belki evde tamir edilir diye
  10. Y

Büyük ihtimal ile ana karttır bende öyle düşünüyorum evde tamir olasılığı var mı malum dışarının durumu ortada
  11. Y

Harici onbord hepsi denendi ise yaramadı
  12. Y

Sevgili dostlar gigabayt g41m combo anakartimda fanlar dönüyor ekrana görüntü gelmiyor PSU sağlam test edildi ram kar sağlam test edildi bios pili çıkarıldı not olarak anakart cipseti ısınıyor işlemci ısınmıyor çalıştıkça sorun neyden kaynaklanabilir teşekkürler
  13. Y

quad core q8200 işlemci ye uygun güncel ekran karti

Teşekkür ederim 1587471416 Şuan öyle bir imkanım yok yinede teşekkür ederim 1587471441 Teşekkür ederim 1587471461 Teşekkür ederim
  14. Y

quad core q8200 işlemci ye uygun güncel ekran karti

quad core q8200 elimde bu işlemci var buna uygun dar boğaz yaratmayacak 1080p de oyunları oynatacak bit ekran kartı arıyorum 450w 80 plus PSU var elimde öneriler için şimdiden teşekkürler
Top Bottom