Arama sonuçları: *

1. rtx 3070 aciliyetten ucuza satıyorum

rtx 3070 aciliyetten ucuza satıyorum

monitor: asus tuf gaming 27'inc 165 hz 1080p mönitörü ekran kartı: gigabyte rtx 3070 gaming versiyonu 8gb belleğe sahip kasa küçük olmasından dolayı 70 derece gördü büyük kasa da 63 derece zar zor geçiyor ram: corsair dominator serisi 2x8 16gb 3200mhz cl16 ssd: kingston 1tb m2 ssd gen4...
  2. rossnerio

ekran kartı görüntü vermiyor neden

az önce dizi izlerken görüntü bir an da gitti ve ekran kartından yüksek bir ses çıkıyordu pc kapattım ve ekran kartını çıkarttım yanık kokusu yoktu veya başka bir problem de gözükmüyor fakat başka bir ekran kartı taktığımda görüntü verirken bu ekran kartı görüntü vermiyor sizce ne olmuş olabilir...
  3. RTX 3050 / ihtiyaç fazlası

RTX 3050 / ihtiyaç fazlası

ürün 1 senedir elimde bir problemi yoktur yeni kart alacağım için satıyorum sadece oyun için kullanıldı düzenli olarak temizlendi kesinlikle tamir görmedi içi açılmadı macun durumu iyi kutusu mevcuttur pazarlık tartışılır mantıklı tekliflere açığım
  4. rossnerio

Oyun çalışıyor diyor ama açılmıyo

ben de böyle sorun olduğunda genelde görev yöneticisinden oyunu bulup görevi sonlandır diyip tekrar açtığımda düzeliyor
  5. GİGABYTE RTX 3070 VİSİON satılık var mı

GİGABYTE RTX 3070 VİSİON satılık var mı

arkadaşlar elinde gigabyte rtx 3070 vision temiz kullanılmış 2. el kart var mı
  6. rossnerio

RTX 3070 furmark 86 derece

al işteeee
  7. rossnerio

evet sinir bozucuydu fanlar uçak gibi çalışıyordu 88 derece çok fazla zaten bana göre şuan da ortalama 65 derecelerde geziyor faz hızı da 60 70 falan pedlerin durumu ortalama gibiydi onları da seneye falan değişirim belki şuan da gerek olduğunu düşünmüyorum
  8. rossnerio

az önce macunu değiştim 10dk furmark testi yaptım en yüksek 67 gördü
  9. rossnerio

test yaptığımda ekran kartı sıcaklıkları 88 dereceye kadar geliyor ve fan hızı %100 çalışıyor bu normal mi ayarlara göre fan hızı derece 80 olduğunda %90 hızla çalışmaya ayarları fan hızını düşürmeli miyim
Top Bottom