Arama sonuçları: *

1. M

İpad Pro M4 oyunlarda otomatik fps düşürme problemi

Ben ipad destek aradım tablet bağladılar sorun bulamadılar. Dediğiniz gibi güncelleme ile gözulecek bir sorun
  2. M

3 saat pubg oynadım yüzde 46 kaldı. Çok iyi şarj konusunda 1717193582 İnşallah hocam teşekkürler
  3. M

Duzelir mi sizce bu durum
  4. M

Sogutucum var ama sürekli sogutucu takılı oynamak canımı sıkar benim. M2 işlemci ipad alsaydim oda 120 fps verecekti böyle sorun olmayacaktı. Daha iyisi olsun diye aldık ama sorunla karsilastik
  5. M

Şimdi biz ne yapalım. Geri verelim mi tabletleri yoksa bu sorunu cozebilirler mi.
  6. M

Hocam 46 bin TL tablet ayıptan hava 20 derece dışarısı sogutucu kullanmak saçma geliyor. Yazın ortasında sogutucuda kurtarmaz. Bu hata tabletten kaynaklı anladığım kadarıyla değil mi
  7. M

Hocam aynı sorun bende de oluyor. Ipad air 5 kasmiyor ama m4 işlemci ipad pro kasıyor ve ısınıyor ama çok degil. Tabletleri iade mi edelim. Apple ile görüştünüz mu. İade süreci bittiğinde hata çözülmez ise elimizde kalır tabletler
  8. M

IPad Pro m4 pubg mobile kasma sorunu

Aynı sorun bende de var arenada birden kasıyor fps 120 ama kasma yapıyor. Geri iade mi edelim ne yapalım. Apple ile görüştünüz mu
Top Bottom