Arama sonuçları: *

1. G

Karın egzersizinden sonra karnın acıması normal mi ?

normalde biz öğrwncilerimize 1-3 ay arası ful body yaptırırz fakat geçmişinde spor yaptıysan düzenlii .kas hafızası denen şey devreye girer ve en az 1 ay fulbody gidersin bölgesele kapılma . spor salonlarında senden her zaman iyileri olacak zaman tanı kendine asla yükleme ve suçlama bedenini ...
  2. G

güzel o zaman her şey normal ağrıması da çalıştığını bölgeye hitap ediyor .sabahları aç karnına vakum yapmayı ıhmal etme 30x4
  3. G

hangi egzersizi yaparsan yap ısınma ve soğuma hareketlerine özen göster . bir anda aşırı yükleme yapma . ilk 2 hafta çok hafif şekilde ilerle hamlığını at . ileride setlerini artırırsın . ve sadece de karın çalışma fonksiyonel çalış
  4. G

Çözüldü✓ 180hz monitör seçimi

msı monitörlerine bi bak derim çok çeşit var fiyat aralığını artırmanı öneririm . 180 hz tam sağlamak için
  5. G

mouse önerisi max 5 k

max 5 k olabilecek mouse önerisi klavyem razer blacwidow 4 pro ona uyumlu razer marka mı alsam yoksa farklı bir şey mi
  6. G

gamepad parça önerisi

ustalar gamepad alacağım kolu tutma yerlerine uygun rahatsız etmeyecek tutacaklar varmı . varsa ismini yazar mısınız .bakıyorum bulamıyorum
  7. G

ARKADAŞLAR SİSTEM TOPLUYORUM YARDIM

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i7-14700f-msi-pro-b760m-p-pny-rtx-4070-ti-super-1tb-m-2-ssd-16gb-ram.html BU NASIL SİZCE
  8. G

HEMEN ALMIYORUM ZATEN DİĞER KİŞİLERİN DE GÖRÜŞLERİNİ BEKLİYORUM
  9. G

TEŞEKKÜRLER USTA SAĞOLASIN
  10. G

BU SİTEDEN DAHA ÖNCE ALIŞVERİŞ YAPTINIZ MI GÜVENİLİR MİDİR
  11. G

LG ULTRAGEAR 27GR95QE MONİTÖR VAR . REKABETÇİ AĞIR FPS Lİ OYUNLAR . BÜTÇE 60000 70000
  12. G

YENİ BİR SİSTEM TOPLUYORUM HAZIR KASA OLSUN ŞSTŞYORUM NERDEN HANGİ SİTEDEN BAKABİLİRİM YARDIM EDERMİSİNİZ GÜVENİLİR .EN ÇOK HANGİ SİTE ÇIKARSA ORDAN BAKICAM
  13. G

sistem topluyorum MONİTÖR

deneyimledim bayağı ağır bir ayakları var ve yapı olarak da çok sağlam duruyor eğer yolun düşerse sende bi mağazadan deneyimleyebilirsin
  14. G

sağolasın kardeşim
  15. G

ne alabilirim önerin var mı
  16. G

INTEL I7 14700F-MSI PRO B760M-P-PNY RTX 4070 TI SUPER-1TB M.2 SSD-16GB RAM

TAMAMDIR kardesim kolay gelsin başarılar sınavında
  17. G

LG ULTRAGEAR 27GR95QE 0.03 MS 240 HZ MONİTÖRÜNÜ ALDIM SİZCE NASIL GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM
  18. G

ne önerirsin peki .dizüstü pc den geçiyorum
  19. G

OYUNCU KLAVYESİ ALDIM SİZCE İŞ GÖRÜR MÜ

Razer BlackWidow V4 Pro ALDIM PC topluyorum nasıl sizce uzun vadede kullananların görüşlerini bekliyorum ayrıca klavye türkçe değil bazı harfler yok neler yapabilirim .dizüstü kullanıcsıydım
  20. G

INTEL I7 14700F-MSI PRO B760M-P-PNY RTX 4070 TI SUPER-1TB M.2 SSD-16GB RAM KASA VAR HAZIR 63658 TL DE SİZCE F/P ÜRÜNÜMÜDÜR ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYOORUM
Top Bottom