Arama sonuçları: *

1. Toretto14

🟠 DONANIM ARŞİVİ: "BİLGİSAYAR FİYATLARI ACAYİP DEĞİŞECEK!"

Aynı şekildee hatta az önce PC baktım alacaktım kart olmadı vardır bir hayır dedim yatacaktım bildirim geldi tam Hayır bildiğimizde şer şer bildiğimizde hayır vardır bakalım nolacak düşerse fazla para vermeye gerek yok tabi zaten üniversiteye giderken sağlam olsun kâfi
  2. Toretto14

Hazır sisteme yaptığım yükseltme nasıl olmuş (Modartpc)

O zaman ben başka bir yerden dizeyim hocam önerdiğiniz site var mı burada çok seçenek yok anakart değişmediği için 3600 MHz en düşük ram o otomatik seçiliydi zaten 1717029696 4060ti bu sitede yok hocam 4070 var o da 12k getiriyor üstüne
  3. Toretto14

Doğrudur hocam .d bakayım ben bir daha teşekkür ederim :) 1717029429 Aradığım cevap bu tarzdı tam olarak
  4. Toretto14

Güzelmiş buda hocam ben MSI takılı kaldığım için onda kalmışım öyle teşekkür ederim :)
  5. Toretto14

Taksitli olacağı için 50-55 max f/p iyi bir laptop
  6. Toretto14

Olur hocam bı öyle bakalım çünkü üniversitede getir götürü kolay olsun zaten yakın yere gidicem laptop kolay olur Sistemi eve ayrı yapmayı düşünüyorum ilerleyen süreçlerde
  7. Toretto14

Bı MSI ve 4070 sevdası tuttu nedir bilmiyorum içimden bunlar geçiyor ram 16 da olabilir işlemci güzel zaten yani bilemedim 1717026398 Evet güzelmiş baya kasa alırsam bunu alırım yüksek ihtimalle
  8. Toretto14

Hocam açıkçası baktığım laptop buydu ama sonradan fazla abartı mı oldu diye düşündüm çünkü 3 ay çalışıp bütün parayı buna yatırmak istemedim babamdan da destek alacaktım tabi ama şimdilik biraz daha düşük bir şey mi alsam diye düşündüm sonra video karşıma çıktı bakınca da 20k sistem dedim bir...
  9. Toretto14

Onları ayriyeten ayarlicam hocam işe giricem sistemden biraz kısıp 45'e halledersek de olabilir
  10. Toretto14

Ama şunu al 5 daha ver bunu al rahat et dediğiniz bişi olursa yorumlara açığım (ayriyeten monitör vs de alacağım için 40'ı ne kadar aşmazsa o kadar iyi kasa 40'a kadar okey) 1717025590 Kasa için 40 Max olursa ama ne kadar az olursa o kadar iyi yani f/p bişiler lazım hocam öğrenci hâli 🤓
  11. Toretto14

Sistem şu haliyle nasıl bı artı eksi ne yapılabilir (görseldeki benim yaptığım) Buda kasanın hiçbir düzenleme yapılmamış hâli 1717025461 Hocam 35-40 en fazla
  12. Toretto14

Hocam işlemciyi değiştirdim zaten oyunlarda dar boğaz yapar ekran kartınıda değişmek için o sitede 4070 var ama fiyata 12 k daha koyuyor 1717025166 Hocam şuan elimde laptop var ve çok eski 960m var diyim sen anla .d
  13. Toretto14

Merhabalar İlk kez konu açıyorum Dönüşlerinizi bekliyorum umarım sadece gerekli bilgilere ulaşabilirim ModArt PC'nin videosunda gördüğüm kasayı yükselttim ve bu halde hangi parçanın yerine hangi parçayı koysam daha iyi olur gibi düzeltmelerinizi bekliyorum Kasanın sitesi Ürünün hiç...
Top Bottom