Arama sonuçları: *

1. arda10

Rampage iceblade c7 renkleri değişmiyor

bu sıvı sogutma yeni çıkmış fiyatıda uygundu bende aldim ama sadece lcd ekranın driveri i var renklerin driveri i yok anakart msi msi centerdan degismiyor
  2. arda10

Bilgisayarım çalışıyor ama ekrana sinyal gelmiyor

insan basina gelince anliyor
  3. arda10

vallahi bilmiyorum
  4. arda10

ama yanmış olsa gözükmezdi diye düsünüyorum aygıt yöneticisinde
  5. arda10

arkadaslar bilgisayarın bazı parcalarını yeni aldık ama her seyi denedik bir çözüm bulamadık sistem intel i9 13900k Msi z790 tomahawk wifi ddr5 Galax 4080 Msi 1000w mpg a1000g 16x2 ram modelini hatırlamıyom ikiside aynı model cooler master td 500 cooler master ml240 sıvı sogutucu nolur yardım...
  6. arda10

rampage sailor alınır mı??

psu ya c4 falan denildiğini duydum ama geçenlerde abdullah abi youtube da 11499 TL lik sistemde rampage sailor vardı psu da kendi psu su ben kullanılabilir olduğu için hazır sisteme eklediğini düşünüyorum yani başka kasada ayarlıyabilirdi gibisinden vatanda yorumlarını iyi gördüm o yüzden...
  7. arda10

PowerBoost vk-m202b alınır mı (psu olarak xigmatek 650 psu kullanıcağım)

bu kasa fan sesi olarak nasıl bütcem biraz kısıtlandı xigmatek 650 psu+ kullanacağım kasada
  8. arda10

Acer Nitro EG241YPbmiipx 144hz çalışıyor

kendi kablosu hdmi olmalı hdmi 144hz destekliyor Vga kablosunu dene
  9. arda10

Acer nitro eg241y alınır mı?

https://www.n11.com/urun/acer-nitro-eg241y-p-umqe1eep01-238-1-ms-vrb-165-hz-full-hd-va-led-monitor-28789033?magaza=ebrarbilgisayar ürün bu fiyat performans bir şey arıyorum ghosting ölü pixel sorunu olmuyormuş
  10. arda10

Vatan oem pc de parçayı değiştirebiliyormuyuz

selamlar efendim tekrardan vatan oem deki pc de psu cok yetersiz ama secilen pc güzel (mecbur vatandan almak zorundayım ailemden internetten ikna olmadılar) pc de psu değiştirebilirmiyim kendi mağazadakinden alıp mesela kasayı da değiştirsem psu suz kasa sonra güzel psu alırsamda birleştirip...
  11. arda10

Vatandan kasa ve psu öneri lazım

tamamdir tesekkürler ilgilendiğiniz icin
  12. arda10

büyük ihtimalle oem alacağım https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-12400f-msi-rtx3060-oc-pro-h610m-b-kingston-500gb-ssd-16gb-ram.html bunu yeni gördüm bu sistem nasıldır durduk yere psu nun patlıcağını sanmıyorum
  13. arda10

selamlar efendim inşallah nisanda pc alacam ve bunu vatandan alacam (baştan vatan kazık internetten al demeyin aile zorunluğu var 2019 den beri internet den almak istedim hayır dediler hayla diyorlar) i5 12400f ile asus rtx 3060 li pc alacağım ve bunlar malesef 15k buluyor kasalara bakıyorum...
  14. arda10

Tarayıcıda Arama Geçmişi Silemiyorum

Chromede Geçmişi Temizliyorum ama Arama motoru kısmındaki geçmişi silinmiyor orayı nasıl silebilirim?
  15. arda10

Windows 5 fps ile çalışıyor sebebi nedir

deneyip geri döneceğim teşekkür ederim
  16. arda10

Hiç yüksek kırmızı renkli bir uygulama yok ama cpu %100 de en çok görev yöneticisi kullanıyor
  17. arda10

3 tane virüs programı ile tarattım en uzun sürecek şekilde herşeye girdi ama virüs yok diyodu 4 programdada Antivirüs programlarım 1.AVG 2. Windows Antivirüs 3.Avast bide a advanced system careyle tarattım temiz dedi
  18. arda10

ssd ye kurulu 255 gb 1610523517 birde windows 15 dakikada açılıyor
  19. arda10

Windows 10 5 fps ile çalışıyor sebebi nedir Cpu Oranı %100 lerdeydi hiçbir oyun yada program açık değilken Bilgisayarımda intel i9 9900k işlemci msi rtx 2070 super 16 gb ram 2 tane sdd 3 tane hdd var sebebi nedir bilen varsa söyliyebilirmi lütfen
  20. arda10

Harddiskin İcon u Gözükmüyor

Harddiskin İcon u Gözükmüyor yardım edin lütfen harddisk çalışıyor ama logosu olmaması beni biraz sinir ediyor fotorafı bu
Top Bottom