Arama sonuçları: *

1. Ugabuganecmi

Yardım 1200 TL Klavye önerisi

1000 klavye 242 vergi 211 kargo bunları toplayıp 1242 nasıl buldun acaba.
  2. Ugabuganecmi

Yardım 1200 TL Klavye önerisi

linkteki ürün kargo ve vergiyle 1450 ye geliyor, ben de klavye bakıyorum 1500e razer ornata v3 tnky almayı düşünüyorum bilemedim.
  3. Ugabuganecmi

İnceHesap onarım talebine iade REZİLLİĞİ! Ne yapmalıyım? SON GÜNCELLEME ÇÖZÜLDÜ

çoğu insanın thh ye gitmeyeceğini bildikleri için bu muameleyi çekiyorlar, aslında devlet bu firmalara milyonlarca dolar ceza kesse bir daha hiç kimseyi mağdur edemezler
  4. Ugabuganecmi

artık korsan kullanmayı bıraktım.

yok öyle bir şey dodi ve fitgirlden dünyaları indirdim niye bilgisayar yavaşlasın, öcü mü indiriyoruz. Oyun dosyalarını steamden veya torrentten indirmenin hiçbir farkı yoktur.
  5. Ugabuganecmi

1.2M TL'ye Araba Önerisi

0 ww cady alabilirsin bayiden 1.2m'a
  6. Ugabuganecmi

Arkadaşlar 55.000 liralık sistem önerisi

koltuğu internetten alma bi mağazada deneyerek al, bütün gün oturacağın bir şey denemeden alınmaz. klavye fareyi de çok pahalı seçme bence apex 3 tkl logitehc g213 gibi f/p membran klavye alabilirsin. klavye fareye 3000 bütçe ayırsan bi 4-5 bin de sandalyeye gitse kasa için 47 bin bütçen...
  7. Ugabuganecmi

💥ABDULLAH HACIGÜL: "GEÇMİŞ OLSUN KARBON VERGİSİ GELİYOR"💥

Ürünlerin harcadığı watt başına vergi alabilirler bilgisayar parçaları zaten pahalı bir bu vergi eksikti.
  8. Ugabuganecmi

❌İndirim Bitti! Msı rtx 3060 9800 TL

sahibindende o paraya yeni alınmış20-30 gün kullanılmış 4060'lar satılıyor, 3060'a o para verilmez.
  9. Ugabuganecmi

Kaç Hz ve Ms mobitör almalıyım

paran varsa 360 hz bile alabilirsin, çünkü günün birinde o kasayı değiştiğinde muhtemelen monitörü kullanmaya devam edeceksin.
  10. Ugabuganecmi

X box gamepad hangisini almalıyım ?

https://www.amazon.com.tr/Microsoft-Xbox-Controller-Kablosuz-Kumandas%C4%B1/dp/B08JW624NN/ bunu al bence içinden kablosu da çıkıyor pille kullanmak istemediğin zaman kullanırsın kablo masrafından kurtarıyor.
  11. Ugabuganecmi

Paramı Euro yapmalı mıyım ?

şuan ülkeye para girsin diye doları 2 aydır sabit tutuyorlar, millet faizden güzel para kazanıyor şuanda, ama doların ucunu ne zaman salarlar bilemeyiz ytd.
  12. Ugabuganecmi

Maksimum 8k koltuk önerisi?

koltuk satan bir mağazaya git ve deneyerek al internetten koltuk alınmaz, ve oyuncu koltukları yerine ofis koltuğu al.
  13. Ugabuganecmi

Ryzen 5 5600 işlemciye soğutma

görür ama 800 değil o yurt dışı ürünü 200 kargo 200 de vergi var 1200 tl
  14. Ugabuganecmi

Ballı Hardal 45TL [AMAZON]

dünyadaki bütün insanların damak tadı aynıymış gibi davranmayı ne zaman bırakacaksınız acaba.
  15. Ugabuganecmi

67w şarj aleti önerisi

uzun vadede hızlı şarjlar pilin ömrünü çabuk yiyor, yine de sen bilirsin tabi zamandan tasarruf sana kazanç sağlayacaksa alınabilir.
  16. Ugabuganecmi

Kasa değişimi sonrası 100 derece işlemci.

soğutucuyu düzgün oturtamamış olabilirsin. termal macun falan da sürmeyi unutmadın di mi
  17. Ugabuganecmi

Sıfır RTX 4060 vs ikinci el RX 6700XT

oyunlarda yaşadığı problemler donanımsal değildi, problem yaşadığı her oyunda en stabil driverı bulmakla uğraşıyor tek tek deneyerek, aynı şeyleri ben de 5500xt ile yaşadım, 3yıl boyunca yaşadığım driver problemleri saç baş yoldurttu, amd den inanılmaz soğudum ve bir daha amd ekran kartı almaya...
Top Bottom