Arama sonuçları: *

1. SupremeKansei

🔥İndirim Asrock X670E Taichi AMD AM5 DDR5 ATX Anakart 16.000 tl

Parası olan adam düşünmeden alsın derim o kadar kaliteli bir anakart fakat , AMD asıl tüm problemleri çözdüğü , özellikle RAM konusunda , ayrıca USB portları ve PC5 Express veriyolu konusunda da extra gelişmeler olduğu yeni nesil X870 serisini bekleyin derim . Tabiri caiz ise en kötü B-serisi...
  2. SupremeKansei

🔥İndirim ⭐ Philips 48OLED708 4K Android TV ⭐ 27.271 TL ⭐

Acaba gaming monitör olarakta kullanılır mı ? Singeplayer oyuncuyum zaten . Kaldı ki online oyun bile oynansa OLED olduğu için tepki süresi doğal olarak çok düşüktür . Bunu bi sorgulasak iyi olur .
  3. SupremeKansei

hangi PSU daha iyidir?

İkiside üzmez fakat corsair brom .
  4. SupremeKansei

Nvidia 3 Ay Xbox PC Gamepass Bedava (NVİDİA GPU Kullanmak ZORUNLU)

Bro siyaset mi yapıyoruz burada sakin ol , adamlar koymamış işte . Çocuk öldüren katil İsrail var amg listede ne anlatıyon . Yok biz kötüyüz şuyuz v.s . Tamam biz kötüyüz de , zararı bize . Hayatımda ilk defa adını okuduğum ülke var listede . TR'ye saygı göstermek zorunda tabi . Nvidia...
  5. SupremeKansei

ASUS ProArt PA602 E-ATX Bilgisayar Kasası (420MM DESTEKLİ) %22 İNDİRİMDE - [7.699,00TL] -

Doğru :) Fakat biraz kaliteli bi çakma ...
  6. SupremeKansei

ASUS ProArt PA602 E-ATX Bilgisayar Kasası (420MM DESTEKLİ) %22 İNDİRİMDE - [7.699,00TL] -

İleriye'de mantıklı geriye'de kardeşim . Kasa göründüğünden daha büyük . İncelemelerini Youtube'dan izleyebilirsin . Tabi bu paralara farklı alternatiflerde var . Kasa olayı biraz şahsi ve zevk meselesi . Fakat ürün fiyatı şuan için uygun . 1717513481 Tamamdır . Biraz render kasasını andırıyor...
  7. SupremeKansei

Amazon Kasa'nın Link ; https://www.amazon.com.tr/ASUS-ProArt-PA602-Bilgisayar-Kasas%C4%B1/dp/B07MDV2GYF?ref=dlx_deals_dg_dcl_B07MDV2GYF_dt_sl14_d8&tag=technopattr-21
  8. SupremeKansei

Nvidia 3 Ay Xbox PC Gamepass Bedava (NVİDİA GPU Kullanmak ZORUNLU)

Kardeşim şu kendimizi boklama işini bi bırakın . Ruslar v.s neler yapıyorlar , anlatsam bizim masum çocuklar cennetin 7.katında dersin . Ayrıca listedeki ülkelerin 30 tanesini toplasan bi TR'deki oyuncu kitlesi etmez . Küfür etmek istemiyorum ama sikimsonik o kadar ülke varken , TR gözardı etmek...
  9. SupremeKansei

MSI MPG VELOX 100P AIRFLOW %22 İNDİRİM VAR . - [4.159,00TL] -

. Burada PCHOCA'sı zamanında kullanmış . Ben sadece bu kasa özelinde kaliteli diyebilirim . Diğer MSI Kasa kalitelerini bilmiyorum . Yorum için teşekürler ... 1717511550 Yorum için teşekürler . Bende İCUE5000T ve Morpheus arasında kaldım :) Tabi bazı şeyler para ile de olmuyor . Zevk meselesi :)
  10. SupremeKansei

MSI MPG VELOX 100P AIRFLOW %22 İNDİRİM VAR . - [4.159,00TL] -

Kasa'nın Amazon Linki ...
  11. SupremeKansei

🔥İndirim Arctic Liquid Freezer II - 420 Intel / AMD Uyumlu, 420mm 3.298,97 ₺

Haklısın kral . Araştırmak uzun sürüyor . Bide stok olan ürünleri sunuyorum ki , sonra arkadaşlar kuru kuru yazdım sanmasın diye :)
  12. SupremeKansei

🔥İndirim [3.499 ₺] Thermaltake S200 TG 650 W 80+ ARGB Mesh Beyaz Kasa

Peki . O zaman tavsiye edebiliriz . Kullanan arkadaşlar memnun ise .
  13. SupremeKansei

🔥İndirim Arctic Liquid Freezer II - 420 Intel / AMD Uyumlu, 420mm 3.298,97 ₺

Bu sıvı soğutma Tier List 1 bir ürün , ayrıca 6 yıllık garantisi var . (Global) . 420mm sıvı soğutma destekli kasalar ; Raijintek ZOFOS Ultra Cooler Master MasterBox 600 Cooler Master HAF700 / HAF 700 EVO Asus ProArt PA602 ASUS ROG Strix Helios GX601 ASUS ROG Hyperion GR701 Deepcool...
  14. SupremeKansei

🔥İndirim [3.649 ₺] DeepCool LT720 ARGB 360 mm Sıvı Soğutucu

TR'de garip bi indirim var . Ortalık karıştı sanki , düne kadar 4-5k'dan inmeyenler , bugün 3k'lardan kaliteli sıvı soğutmaya başladı . Bizim firmaları gazlayıp birbirlerine ağır rekabete sokmak lazım . 2k 3fanlı sıvı soğutma alırsak şaşırmayın :)
  15. SupremeKansei

🔥İndirim QP Bilişim Haziran İndirimleri

Estğ. hocam . güzel günlerde kullanın ... :)
  16. SupremeKansei

Hocam şahsen 299TL çok uygun , yerinizde olsam 2 paket alırım . Fazladan durur diğer parçalar . 600 TL normalde markasız ürünleri , satın almış olduğunuz 1 paketteki kabloları satıyorlar . Dipnot : Kusura bakmayın şahsınızın maddi imkanlarını bilmiyorum , o sebeple bu önerimi duruma göre es...
  17. SupremeKansei

Olabilir . Fakat aynı tasarım rengini , ekran kartında da kullanmalısınız ki ahenk olsun . Dipnot : CPU kablosu ile GPU 8 pin uyumsuz , bilmeyen arkadaşlar o girer mi diye düşünmesin , GİRMEZ .
  18. SupremeKansei

🔥İndirim [3.499 ₺] Thermaltake S200 TG 650 W 80+ ARGB Mesh Beyaz Kasa

Fanları çok güzelde , cam kasa her zaman bende > ? < yine de seveni için F/P ürün .
  19. SupremeKansei

QP , İnventus baba firmalardır problem yaşamazsınız . Sleve kablolar inanılmaz ucuz ve renkleri güzel , fakat 8+8 CPU için 2 adet almak lazım . Bide ekran kartı kablosu 12V ise nasıl yapıcaz o biraz kafamı kurcaladı .
  20. SupremeKansei

🔥İndirim Kingston KC3000 1 TB 3230₺

Bilgi için teşekür ederim . Corsair bi sistem diziyorum . O zaman MP600 PRO veya KC3000 alsam ikiside aynı olduğu için fark yapmaz . Teşekür ederim .
Top Bottom