Arama sonuçları: *

1. s.erenkarakurt

Hediye Önerisi Lazım!

Hediye önerisi lazım, yardımcı olursanız sevinirim. İşe yarar kullanabilecek işlevli bir hediye olsun istiyorum. Bütçe 10k erkek için.
  2. s.erenkarakurt

Yardım Sinyal güçlendirici önerisi lazım!

Merhabalar, Superonline ev interneti kullanıyorum. Çok memnunum kablo bağlantı ile çok rahat 950 Mbps de kullanıyorum ancak. Modem evin bir köşesine ve salon ise evin diğer köşesinde kalıyor. Salonla modem arasında koridora Xiaominin wife güçlendiricisini kullanıyorum. Sanırım bozulmuş cihaz...
  3. s.erenkarakurt

Yardım Bilgisayarıma yükseltme yapacağım yardım!

Bilgisayarımda şuanda "Gtx 1050ti" var. İşlemcimde "Ryzen 5 1600 af" var. Sadece ekran kartımı ve işlemcimi yükseltmek istiyorum. Anakart olarak "Gigabyte b450 Aorus Elite" var. Psu da Cougar 700W olması lazım tam hatırlamıyorum 2017 de alınmıştı. Almayı düşündüğüm ekran kartı "MSI GEFORCE...
  4. s.erenkarakurt

Öneri Acil Yardım Sizce Hangisi?

Bugün diz üstü bir bilgisayar alacağım. Acil öneriye ihtiyacım var. Cihazda rtx4060 veya üzeri bir ekran kartı istiyorum. Onun dışında güncel bir sistem olsun istiyorum. Bütçe 47k (HP, Acer ve Casper önermezseniz sevinirim.) 1700839411...
  5. s.erenkarakurt

Öneri Laptop veya Notebook Öneri Tavsiye! Bütçe 47k

Laptop veya Notebook alacağım. Ancak çok vaktim olmuyor araştırmaya. 30-40k bütçe belirledim. farkındayım fiyat skalasında 10k fark var. Önerilen bilgisayara göre bütçemi olabildiğince yüksek tutacağım tabi ki 40kyı geçsin istemiyorum. Bilgisayarda beklediğim özellikler. Olabildiğince yeni...
  6. s.erenkarakurt

Öneri Hangi Mikrofonu Tercih Etmeliyim?

Uzun zamandır mikrofon almayı düşünen biriyim ve çok kararsızım. Kullanım amacım ses kayıt ve sesli iletişim uygulamalarında kaliteli ses aktarımı. Sizce hangi mikrofonu tercih etmeliyim? Almayı düşündüğüm mikrofon "HyperX Duocast RGB" gün içerisinde gidip mediamarkt dan alabilirim. Fiyatı...
  7. s.erenkarakurt

Öneri Steelseries Qck+ VS Glorious Race G-Xl Hangi Mousepad Daha İyi?

Mouse olarak "Steelseries prime+" kullanıyorum. Ve mousepad ihtiyacım var. Çoğunlukla fps oyunları oynayan biriyim ve 2 mousepad arasında kaldım. Steelseries kalitesini bildiğim bir marka ama Glorious daha çok internette popüler olan bir marka. Bu sebeple çok arasında kaldım. İki mousepad de...
  8. s.erenkarakurt

Öneri Sizce hangi mouse daha iyi?

Daha öncesinde "Bloody A90" kullandım. Şimdi aktif olarak "Logitech G502 Hero" kullanıyordum ancak mouse 1 de takılma soruna var. O sebep ile yeni mouse bakıyorum. Almayı düşündüğüm mouselerı alt tarafa listeledim ancak bütçeme uygun mouse önerisi yapabilirsiniz. (Bütçe: 900TL) Sizce...
  9. s.erenkarakurt

Çözüldü✓ Logitech G502 Hero Bozuldu!

Mouse olarak Logitech G502 Hero kullanıyordum ancak birkaç ay önce üzerine su döküldü ve önce pirince yatırdım 15-20dk sonra pirinçten çıkartıp peteğin üzerine koydum sabaha kadar beklettim. Peteğe doğrudan koymadım arasına mouse pad koydum ısından sıkıntı çıkmasın diye. Sabah ilk işim mouseyi...
  10. s.erenkarakurt

Öneri 34K Bütçeye Uygun Dizüstü Bilgisayar Öneri

30k bütçem var. 17inch veya üzeri 3060 üzeri sağlam kasaya sahip. Ekran özelliği ve klavyesi iyi olan. Isınma probleminin minimumda olabileceği bir laptop arıyorum.
  11. s.erenkarakurt

Öneri Sizce Hangi Rami Almalıyım?

Daha öncede ram için bir başlık açmıştım. Ancak şuan indirimde ve daha önce düşünmediğim bir ram var. Alıp almama konusunda kararsızım. İndirimdeki Ram Sizce nasıl bir ram? 1664281807 Ekstra olarak 1500tlye kadar bir ram alıcam. Benim bilgisayarımda dual 2x8gb ram vardı 1 tanesi bozuldu. Şuan...
  12. s.erenkarakurt

Öneri Uygun Fiyatlı M2 SSD

Bilgisayarımı yaklaşık olarak 7 yıldır 1Tb harddisk ile kullanıyorum ve artık baya sıkıcı olmaya başladı. Bilgisayar 5-7 dk arasında açılıp kendine geliyor. Bu yüzden (480-500-512)gb m2 ssd alma kararı aldım. Parantez içerisinde belirttiğim kapasitede m2 ssd önerisi istiyorum. Şu sıralar...
  13. s.erenkarakurt

Öneri Uygun Fiyatlı Ram

Benim sistemimde 2 hafta önceye kadar (Corsair Vengeance 2x8 GB 3000MHz) ram vardı. Ancak 1 tanesi oksitlenmiş ve bozuldu. Ondan şuan sistemimde sadece tek 8gb ram bulunuyor. Bende ek olarak (2x8gb) dual ram almayı planlıyorum. Çok kararsızım alacağım ram rgb'li mi alsam yoksa normal ışıksız bir...
  14. s.erenkarakurt

10k Oyun için Sistem Önerisi

Merhabalar, arkadaşım için 10kya kadar. Rust, Valorant, PUBG, Apex, Fortnite gibi oyunlarda orta yüksek ayarlarda oynayabileceği bir sistem gerekiyor. Benim bakma fırsatım olmadı daha ancak göz ucuyla gördüğüm bi indirim vs. yok sanırım şuan. Ben gene bakıcam ancak forumdan da destek almak...
  15. s.erenkarakurt

Yardım Logitech G432 kulaklığım sesi boğuyor!

Arkadaşımdan aldığım g432 sesi bozuk veriyor çok basslı ve boğuk ses veriyor. Arkadaşımdan alıp eve gelip denediğim gün hiç sorun yoktu temiz ses veriyordu. Sonrasında realtek audio consol üzerinden ekolayzer yapmak istedim. Ancak bilgisayarımda realtek audio consol bozuk çalışmıyor diye...
  16. s.erenkarakurt

Yardım Anakart girişleri doğrumu

Doğru takmışmıyım taktıklarımı 1 kablo dışta ne yanlış bi yardım ederseniz sevinirim
  17. s.erenkarakurt

Gıgabyte B450 Aorus Pro vs Asus Tuf B450 Pro Gaming ?

GIGABYTE B450 AORUS PRO vs Asus Tuf B450-Pro Gaming Hangisini tercih etmeliyim ? Şuanda İtopyada iki anakart da 1020tl
  18. s.erenkarakurt

Asus Tuf B450M-Pro Gaming Vs Plus Gaming mATX

Bu iki anakart arasındaki fark nedir? Bugün (22.08.2020) ve Hepsiburada üzerinde plus modeli 880Tl iken pro modeli 845Tl. Fiyatlar satıcıdan satıcıya değişebilir tabii ki pro modeli Hepsiburada'nın satış fiyatı. Ancak bi merak uyandırdı. Yardımcı olursanız sevinirim. İşlemcimde Ryzen 5 1600...
  19. s.erenkarakurt

Hangi anakarttı seçmeliyim?

Şuan elimde olan bileşenler ; İşlemci : AMD RYZEN 5 1600 3.2GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 Ekran kartı : Zotac GTX1050 Ti OC EDITION GDDR5 4GB 128Bit Ram : Corsair Vengeance LPX 16 GB (2x8) 3000MHz DDR4 CL16 Güç Kaynağım : FRISBY COUGAR 80PLUS 700W Anket dışındada limitime uygun öneri...
  20. s.erenkarakurt

Hangi anakartı tercih etmeliyim?

Öncelikle merhaba Benim hazırda toplama bir sistemim vardı. Yaklaşık 1 yıldır kullanmıyordum işlemcim yanmıştı ilgilenemedim. Şimdi ise sistemimin çalışıp çalışmadığını kuzenimin işlemcisi ile test ettim ve herhangi probleme yok. Bende düşündüm ve sistemimi yükseltme kararı aldım. işlemci ve...
Top Bottom