Arama sonuçları: *

• Users: jklm
  • Order by date
  1. J

%1 ve %0.1 fps değerlerinin düşük olması neyden kaynaklı olabilir

gpu dan olma ihtimali varmıdır peki şuan tek onu değişip test edebilirim
  2. J

Valla hocam V-Sync da fayda etmiyor ama ben sorunu bulup artık hangi parça arızalıysa onu değiştirmek istiyorum
  3. J

Çok garip bir sorun vallahi mesela ekran kartının bazı parametlerelide gözükmüyor birde ekran kartım bence Throttle oluyor. throttlestop uygulamasından bazı limitleri filanda kaldırıp ayar yaptım fps drop azalttı ama gine oluyor 1 yıllık süre zarfında fps droplar gittikçe azalmaya başladı ama...
  4. J

Hayır turbo boost 4103 mhz çalışıyor darboğazı en çok yaşadıgım oyunlar pubg ve gta 5 ama sıkıntı şu mesela bu darboğazlar anlık oluyor. fırlamalarla cpu kullanımım düşük olsa bile fps drop yine yiyorum 1717583227 grafikleri yükseltsemde gine fps drop yaşıyorum işlemci kullanımım düşük olsa...
  5. J

Normalde asla darboğaz olamması lazımken bazı oyunlarda %100 darboğaz yaşıyorum ram kullanımımda yüksek oyunlarda 11 15 gb arası oluyor diskim ise nvme m2 ssd 95 sağlığı
  6. J

Mesela Lolde 250 fps alıyorsam %1 fps değerim maksimimum 30 %0.1 1 filan bazen 0 oluyor ama steam pubg her zaman bu değerler 0 malum fps drop yaşanıyor rtx 3050 i3 12100f 2x8 3200 cl 18 sisteme bütün testleri yapmama rağmen asla sorun çıkmıyor ama fps drop yaşanıyor hatta gta 5 filan ekran kartı...
Top Bottom