Arama sonuçları: *

• Users: durgunke
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. durgunke

r3 3100 ile uyumlu ekran kartı önerisi

amazon jp üzerinden r3 3100 ile uyumlu f/p ekran kartı önerir misiniz bu arada jp üzerindeki para birimini nasıl türk lirasına çevirebilirim
  2. durgunke

NSudo açılırken hata veriyor

Daha önce Windowstaki gereksiz hizmetleri başarılı bir şekilde kapatabiliyordum fakat aniden bu hatayla karşılaştım bilgisi olan var mı?
  3. durgunke

ryzen 3 3100 ile uyumlu ekran kartı önerisi istiyorum

yayın açabilceğim bir ekran kartı istiyorum nvidia olsun istiyorum bütçe 3500 lira
  4. durgunke

BenQ Zowie 24''XL2411K alınır mı?

Şu an aktif olarak Acer KG242YP 165 0.5 MS IPS Panel monitör kullanmaktayım fakat biraz önce BenQ Zowie XL2411k monitöre denk geldim Acer monitörden linkteki BenQ monitöre geçilir mi tavsiye eder misiniz?
  5. durgunke

Chromeda olan Mozillada olmayan bir eklentiyi Mozillada kullanmak istiyorum

Chromeda olan Mozillada olmayan bir eklentiyi Mozillada kullanmak istiyorum mümkün müdür?
  6. durgunke

Bilgisayarımı satmayı düşünüyorum ederi nedir?

B450M S2H ANAKART (GARANTİ DEVAM EDİYOR) GAMETECH 550W +80 PLUS PSU (GARANTİ DEVAM EDİYOR) RYZEN 3 3100 STOK SOĞUTUCULU İŞLEMCİ (GARANTİ DEVAM EDİYOR) PNY XLR8 EPIC-X RGB (2x8) 16 GB DDR4 RAM 3600 MHZ CL 16 (GARANTİ DEVAM EDİYOR) MSI MAG FORGE 100M RGB KASA (GARANTİ DEVAM EDİYOR) ASUS ROG...
  7. durgunke

asus geri ödeme kampanyasından ödemesini alabilen var mı

asus geri ödeme kampanyasından ödemesini alabilen var mı neden bu kadar gecikti
  8. durgunke

yemeksepeti indirim kodu lazım

yemeksepeti indirim kodu var mı
  9. durgunke

ram rgb ışıkları nasıl kapatılır

pny xlr8 gaming epic-x rgb ramlere sahibim rgb ışıkları gece göz alıyor rgb ışığı nasıl kapatabilirim
  10. durgunke

mavi ekran hatası minidump dosyası

minidump bilgisayarım mavi ekran hatası veriyor çözümü nedir ilgilenir misiniz
  11. durgunke

ssd boot edilmiyor windows açılmıyor

günaydın herkese dün gece gayet normal bir şekilde bilgisayarı kullanıp kapattım sabah açtığımda reboot and select propet boot device hatası ile karşılaştım biosta ssdi görünüyor ve ilk sırada hatta format atma esnasında windowsun kurulu olduğu da görünüyor biosu sıfırlamama rağmen windows...
  12. durgunke

msi mag forge 100m ön fan nereye takılacak

b450m s2h anakarta sahibim ön fanların kabloları boşta kaldı anakartta nereye takabilirim led devresine taktığım zaman oturmuyor düşüyor oraya olmadığından
  13. durgunke

400 TL bütçeye f/p klavye önerisi istiyorum

Gamepower önermeyin lütfen şu an aktif olarak kullanıyorum sürekli herhangi bir tuşu bozuluyor 400 TL bütçeye alınabilecek f/p üzmeyecek klavye önerilerinizi bekliyorum benim aklımda olan klavyeleri aşağıya bırakacağım. HyperX Alloy Core RGB HP 1MY13AA OMEN 1100 Razer Cynosa V2 Chroma
  14. durgunke

Gamepower Warlock Kırmızı Switch yerine klavye önerisi

Merhabalar Gamepower Warlock Kırmızı Switch klavye kullanmaktayım bazı tuşlar basmamaya başladı daha öncesinde garantiye gönderdim düzelttiler fakat bu böyle olmayacak yeni bir klavye almak istiyorum bütçem maksimum 350 lira tuş basmama gibi sorunlu klavyeler dışında önerebileceğiniz f/p klavye...
  15. durgunke

ZOTAC GeForce GTX 1650 OC GDDR6 alınır mı

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=12005 r3 3100 işlemci ile darboğaz yapar mı alınır mı?
  16. durgunke

yayın için HD7850 yerine ekran kartı önerisi

hd7850 ekran kartım var r3 3100 işlemcim var valorant oynarken arada bir yayın açabileceğim f/p ikinci el veya sıfır ekran kartı önerilerinizi bekliyorum
  17. durgunke

Öneri Asus Rog Pugio II Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi

Merhaba bugün 3-4 gündür severek kullanmakta olduğum Asus Rog Pugio II Kablosuz Gaming Mouse'u elimden geldiğince (bana göre) artılarını ve eksilerini anlatmaya çalışacağım. Ürünü 399 TL'ye İtopyadan 17/08/2021 tarihinde aldım ve araya haftasonu girmesi sebebiyle 23/08/2021 tarihinde tarafıma...
  18. durgunke

itopya indiriminden micro-atx kasa önerisi

kasa bağlantıda bulunan micro-atx kasalardan f/p kasa önerir misiniz rica etsem
  19. durgunke

bilgisayar kapalıyken monitör yanıp sönmeye devam ediyor

yakın zamanda böyle bir sorun olmaya başladı monitör uyku modundayken veya komple kapalıyken panel ışığı kademeli şekilde yanıp sönüyor video atacaktım fakat yükleyemedim monitör acer kg242yp ekran kartı hd7850 çözümü nedir yardımcı olabilecek var mı
  20. durgunke

uzay montaj ryzen 3 3100 oc ısı değerleri iyi mi

80 derece normal mi
Top Bottom